Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2016., 20:49   #21
Išao sam u plesni klub preko godinu dana.
Primjetio sam sljedeće: na početku tečajeva ima dosta ljudi, ali uskoro ih preko pola otpadne. Tko otpada?
Napadno našminkane žene srednjih godina u potrazi za ženikom. Srednjovječni ili stariji muškarci koji su se na vidljivo ljigav način upucavali mlađim curama.
Obje kategorije ljudi nisu imale uspjeha u svojim naumima. Za mjesec dana su napustili plesni tečaj.
Ostali su oni kojima je ples bio gušt kao rekreacija. I s vremenom,nakon više mjeseci, s obzirom da je društvo miješano, desilo bi se da se dvoje ljudi zaljubi. Ali da je tamo sveopće zaljubljivanje i seks nije.

Sve mi se čini da je više razvrata među ekipom koja ide na tehno partije. Ili u planinarskim društvima, kada se popnu do planinarskog doma, pa nacugaju uz zvuke harmonike.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 20:51   #22
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno zašto tipovi koje ne zanima ples idu na te tečajeve?
Nek sad recimo on i izađe s nekom, smatrala bude ga vjerojatno prijateljem.
Ako bi išli baš na spoj, sigurno bude mu samo pričala o plesovima, a kaj bude on, neće imat neki komentar na to.
Da, cudno je kada ispadne na kraju da je isao na ples koji ga ne zanima zato da pronadje curu.
slobodarazlike is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 20:55   #23
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno zašto tipovi koje ne zanima ples idu na te tečajeve?
A gdje da drugdje upozna cure ?
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 20:59   #24
Quote:
slobodarazlike kaže: Pogledaj post
U kombinaciji s ovime pali jos jedan dobar trik predlozen na forumu prije par dana. Ponesi kokice i ubacuj ih slucajno zenama na nezgodna mjesta, a onda se nasmij, pravi se mutav i vadi ih prstima van. Ona ce se smijati, ti ces se smijati, napaliti ce se oboje i ubrzo poslije imas curku.
Nisam vidio taj savjet, ali je fenomenalan!

Upotrebljiv je bilo gdje...U tramvaju se voziš sa škartocom kokica i strateški staneš kraj neke zgodne žene. Kad tramvaj prikoči, saspeš joj kokice u dekolte. I onda "Joj, pardon gospodična", počneš joj vaditi kokice iz bluze.
A ona se na to napali, "Oh... kakav si ti muškarac"...
Na idućoj stanici izađete i.. to je to.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 21:03   #25
Quote:
bboy26 kaže: Pogledaj post
A gdje da drugdje upozna cure ?
Na plesu može upoznat, al s toga nebude ništa.
Sam govor tjela govori namjere, ženske to odma podsvjesno osjete.
Zato očajnici i brzo odustanu od plesa jer tamo nema kruha.
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 21:06   #26


Salu na stranu sada cu ti pokusati dati malo bolji prijedlog.

Ako ces otici tamo, nemoj otici sa namjerom da uletujes curama. Umjesto toga, pokusaj pronaci prijatelje. Prosiri si socijalne krugove i nauci "barati" sa zenama. Mislim da ces tijekom plesa jako puno toga nauciti.

S ovim pristupom neces ispasti cudan jer si pokusavao zavesti X cura na tecaju, a opet ces si povecati sanse da pronadjes nekoga.

Ali ako ces ici, nemoj ovome pristupiti povrsno, nauci voljeti ples i uzivaj.
“We should consider every day lost on which we have not danced at least once.”
slobodarazlike is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 21:14   #27
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Nemam nešto posebno izgubiti ako odem osim možda vremena.Jer još jedno ljeto bez cure ne želim provoditi.
Pa ljeto je najbolje kad si mlad i solo. Osim ako nemas niti jednog prijatelja, ali u tom slucaju ti je bolje pronaci nekog wingman-a.

Quote:
slobodarazlike kaže: Pogledaj post



Ako ces otici tamo, nemoj otici sa namjerom da uletujes curama. Umjesto toga, pokusaj pronaci prijatelje. Prosiri si socijalne krugove i nauci "barati" sa zenama. Mislim da ces tijekom plesa jako puno toga nauciti.

S ovim pristupom neces ispasti cudan jer si pokusavao zavesti X cura na tecaju, a opet ces si povecati sanse da pronadjes nekoga.
Ovo. Ocaj ljudi nanjuse na kilometar, a imam osjecaj da ti je potrebniji ispunjeniji drustveni zivot, kada se opustis doci ce i neka djevojka.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 21:24   #28
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Na plesu može upoznat, al s toga nebude ništa.
Sam govor tjela govori namjere, ženske to odma podsvjesno osjete.
Zato očajnici i brzo odustanu od plesa jer tamo nema kruha.
Meni bi recimo to bilo dovoljno... ako je slobodna nakon šta me kroz neko vrijeme upozna ona će htjet mene zbarit
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 22:42   #29
Išao sam na tečaj plesa za maturalnu. I bilo je više cura nego dečki i upoznao sam dosta komada. Ali ako te to ne zanima onda nemoj ići. Jer nisu ni žene tamo došle da traže sebi kurca nego žele naučiti plesati. A ti ako nisi zainteresiran za ništa drugo samo ćeš opterećivati druge oko sebe. Ne možeš biti koncentriran na pičku i na ples, jbga.

Vidi se očaj kod takvih na kilometre i svi će te brzo skužiti. Tako da ako ne želiš bar naučiti plesati onda nikakve koristi.

Ljude se treba upoznavati na mjestima predviđenima za opušteno druženje i ćakulanje. Odi u onu udrugu za društvene igre ili slično.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 09:07   #30
Upiši ples. Dobro iskustvo. Uvijek možeš odustat, a uvijek se možeš vratit.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 09:47   #31
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Ovako,jučer sam prolazio pored neke oronule zgrade i bilo mi je čudno vidjeti nekoliko mladih ljudi da tu nešto čekaju,mada u blizini i nema nešto osim stambenih zgrada,pa čak ni autobuske.Prošavši par metara dalje vrlo brzo sam dobio odgovor na moje čuđenje vidjevši tablu-tu se otvorio neki plesni klub.Tu su stajale neke većinom zgodne djevojke i par tipova,ružnijih,koji samo što ga nisu izvadili iz gaća.Sad me zanima da li bi bilo dobro da se i ja upišem,opišite svoja iskustva,vrijedi li riskirati?
Mislim, riskirati, što točno riskiraš?? Ništa, realno.

Moja iskustva...pa ukratko, svi u cijelom klubu znamo tko je par čudaka ljigavaca koji su tamo došli hvatati cure. Curu uhvatili nisu, a svi im se smiju.

Najzgodniji i najšarmantiniji plesači koje znam su breakeri.
Možda da se tu uključiš?

Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Na plesu može upoznat, al s toga nebude ništa.
Sam govor tjela govori namjere, ženske to odma podsvjesno osjete.
Zato očajnici i brzo odustanu od plesa jer tamo nema kruha.


Da ima nekih masovnih barenja i uleta, bome nema.
Da možeš upoznati neke dečke, možeš, no to ostaje na poznanstvu i small talku kad ih opet sretneš.
Da su se masovno uparili polaznici tečajeva, nisu.
Ja znam za slučajeve 3 para, koji se znaju s plesa, i koji su u dugogodišnjim vezama. Tri, nakon hrpe godina, i tečajeva.
S tim da su to ljudi koji su otprije imali plesnog iskustva, i koji su oboje jako privlačni, socijalizirani etc.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 11:09   #32
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
nema smisla ići plesat i onda tam neki hot komad vidiš dupe digne ti se i kako ćeš plesat? Jedva češ čekat da odeš na wc da ga izdrkaš jer znaš da nećeš to nikad jebat A ako si loše sreće, vidjet će te neki homić koji hoda na ples pa će te silovat na wcu
Ranit ću se.
zlakopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 12:45   #33
Upisi i bok.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 13:06   #34
Quote:
bboy26 kaže: Pogledaj post
Meni bi recimo to bilo dovoljno... ako je slobodna nakon šta me kroz neko vrijeme upozna ona će htjet mene zbarit
tu karakter ništa ne ogvori, ženske ne žele biti s očajnikom, one trče za nekim ko je trenutno aktualan.
Samo frend možeš biti
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 13:34   #35
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
tu karakter ništa ne ogvori, ženske ne žele biti s očajnikom, one trče za nekim ko je trenutno aktualan.
Samo frend možeš biti
Nešto si krivo shvatio... pa naravno da nećeš ići tamo i upucavati se i biti očit... ali ako tamo ima hrpa slobodnih cura s kojima ćeš svaki dan komunicirati kroz mjesec dana... pa nešto mora da se iz toga izrodi
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 16:48   #36
Treba upisat školu plesa, zašto ne Pa svakome tko ne zna gdje i kako upoznati cure pametno je upisati školu plesa, jer realno, tamo dominiraju uglavnom žene i pojava muškarca je čudo Ali treba ići tamo s namjerom da se nauči plesat, a ne barit ženske. U svakom slučaju ima nekoliko pozitivnih aspekata; prvo, naučiš plesat, što je super samo po sebi. Drugo, ako je netko inače sramežljiviji sa ženama, to stalno druženje kroz ples mu može pomoći da se s vremenom opusti.

Ja baš razmišljam da se prijavim na neki početnički tečaj. Realno, tko može gledat dvoje ljudi kako znalački plešu i ne pomislit 'vauu, ovo je kul, i ja želim moć ovo izvest'

Quote:
bboy26 kaže: Pogledaj post
Nešto si krivo shvatio... pa naravno da nećeš ići tamo i upucavati se i biti očit... ali ako tamo ima hrpa slobodnih cura s kojima ćeš svaki dan komunicirati kroz mjesec dana... pa nešto mora da se iz toga izrodi
Upravo tako. Družiš se s curama i ako s vremenom s nekom klikneš, super.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 18:55   #37
Svi pričate kako je na tim tečajevima više žena nego muškaraca.
Ja kad sam krenuo na tečaj bila je obrnuta situacija, plesni instruktor je morao to zabilježiti na fotoaparat.
__________________
It's hard to be saint in the city.
Oblomir Gombalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 18:58   #38
Na nagovor prijateljice (jer njen decko nije mogao), upisali smo se kao plesni par.
Iako sam izvana glumio muskarcinu koja se bori da prodje kroz vrata dvorane, duboko u sebi sam bio znatizeljan kako ce to izgledati.

Pa eto, bilo je savrseno
Jedna od boljih odluka u mom zivotu. Upoznas dosta ljudi (srecom, ljigavci otpadnu jako brzo) i onda pocinje samo dobra vibra i zabava

Nisam se "spetljao" s ikim jer mi to nije bio ni cilj
Ali da sam se nahvatao cura, jesam
__________________
It is not fear that grips him, only restlessness. A heightened sense of things.
Supremum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 19:32   #39
Quote:
Oblomir Gombalo kaže: Pogledaj post
Svi pričate kako je na tim tečajevima više žena nego muškaraca.
Ja kad sam krenuo na tečaj bila je obrnuta situacija, plesni instruktor je morao to zabilježiti na fotoaparat.
Pa vidiš da je to iznimna situacija, kad je već slikavao. Jbg, ti si baš ubo prstom u govno

Srećom ovdje u Splitu vlada jedan zdravi stav da je muškarac koji ide na ples pičkica, pa ih nema puno.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 19:44   #40
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Pa vidiš da je to iznimna situacija, kad je već slikavao. Jbg, ti si baš ubo prstom u govno

Srećom ovdje u Splitu vlada jedan zdravi stav da je muškarac koji ide na ples pičkica, pa ih nema puno.
Meni je ples pomogao da se uparim, tako da me zaboli za stav u Splitu.
__________________
It's hard to be saint in the city.
Oblomir Gombalo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.