Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2016., 19:46   #41
Quote:
Oblomir Gombalo kaže: Pogledaj post
Meni je ples pomogao da se uparim, tako da me zaboli za stav u Splitu.
Krivo si me shvatio, ne rugam se tebi, nego stavu.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 20:06   #42
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Krivo si me shvatio, ne rugam se tebi, nego stavu.
Znam da nisi, odjeb je bio lansiran takvom Splitu.
__________________
It's hard to be saint in the city.
Oblomir Gombalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 20:50   #43
zakaj upisivat nekaj kaj te ne zanima?
ak te ne zanima brzo ti bu dosadilo i požalil buš vremena i nofca

zakaj se radije ne upišeš u teretanu? brijem da u ovo doba godine tam ima dosta curki koje se smatraju debelima i u roku mjesec dana moraju skinut zimski špek jer dolazi sezona badića
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 20:56   #44
Quote:
Oblomir Gombalo kaže: Pogledaj post
Znam da nisi, odjeb je bio lansiran takvom Splitu.
Ne postoji takav Split, u Splitu je vrlo razvijena plesna scena.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 21:06   #45
Možda i je razvijena, ali takav Split itekako postoji. Nije međusobno isključivo.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 21:07   #46
Bolje spojiti ugodno s korisnim. Ako bi se upisao u plesni klub samo zbog cura, bolje ti je da odustaneš od ideje.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 21:09   #47
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Ne postoji takav Split, u Splitu je vrlo razvijena plesna scena.
Ljudi, čitajte s razumijevanjem.
Ono je išlo za takav Split koji misle da muški koji plešu su pičkice.
__________________
It's hard to be saint in the city.
Oblomir Gombalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 21:19   #48
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Išao sam na tečaj plesa za maturalnu. I bilo je više cura nego dečki i upoznao sam dosta komada. Ali ako te to ne zanima onda nemoj ići. Jer nisu ni žene tamo došle da traže sebi kurca nego žele naučiti plesati. A ti ako nisi zainteresiran za ništa drugo samo ćeš opterećivati druge oko sebe. Ne možeš biti koncentriran na pičku i na ples, jbga.

Vidi se očaj kod takvih na kilometre i svi će te brzo skužiti. Tako da ako ne želiš bar naučiti plesati onda nikakve koristi.

Ljude se treba upoznavati na mjestima predviđenima za opušteno druženje i ćakulanje. Odi u onu udrugu za društvene igre ili slično.
a dajte sad je očaj kad si samac i hoćeš naći curu
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 21:55   #49
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
a dajte sad je očaj kad si samac i hoćeš naći curu
Ako nemas curu, trebas izaci iz kuce, upisati ples, planinarenje, ili strani jezik, tamo ces upoznati komade.

Ali,
ako upises ples a ne zanima te, ocajan si.
ako upises planinarenje a ne zanima te penjanje, ocajan si.
ako upises tecaj stranog jezika, a ne zanimaju te jezici, ocajan si.
ako ides vani po klubovima, ocajan si.

U pravu si, ako nemas cure, ocajan si jer sto god da napravis da upoznas curu je potez ocajnika. Zracis ocajem i nikad neces naci nikoga. :US logika:
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 22:07   #50
Treba raditi nesto sto ga zanima, a da tamo dolaze i cure.

Ova slika na avataru autora teme, to je Gregory Peck koji glumi pilota, zar ne? Volis avione?
Mozda da probas upisati skolu skakanja sa padobranom, potrudis se i s vremenom nakon par godina treninga ces postati instruktor. Onda ces moci pomagati zenama da skacu sa padobranom i jedna od njih ce se zaljubiti dok budete padali dolje i ti je spasis.
slobodarazlike is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 22:11   #51
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ako nemas curu, trebas izaci iz kuce, upisati ples, planinarenje, ili strani jezik, tamo ces upoznati komade.

Ali,
ako upises ples a ne zanima te, ocajan si.
ako upises planinarenje a ne zanima te penjanje, ocajan si.
ako upises tecaj stranog jezika, a ne zanimaju te jezici, ocajan si.
ako ides vani po klubovima, ocajan si.

U pravu si, ako nemas cure, ocajan si jer sto god da napravis da upoznas curu je potez ocajnika. Zracis ocajem i nikad neces naci nikoga. :US logika:
Jednostavno - sve te mora zanimati
anabanana85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 22:14   #52
Zene vole muskarce koji voli sebe vise od njih.
slobodarazlike is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 22:19   #53
To sa ženama, to je veliki paradoks.

Nego... otkada čitam US, a ima tome puno, uvijek samo teme u kojima muškarci kukaju kako da dođu do žena...
A kako to, recite vi meni, da žene samo šute o svojim intimnim patnjama o nemogućnosti da dođu do muškarca? A znamo zar ne, da i žene pate i ne znaju što da urade... pa razmišljaju što da učine... Zar ne?
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 22:24   #54
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
To sa ženama, to je veliki paradoks.

Nego... otkada čitam US, a ima tome puno, uvijek samo teme u kojima muškarci kukaju kako da dođu do žena...
A kako to, recite vi meni, da žene samo šute o svojim intimnim patnjama o nemogućnosti da dođu do muškarca? A znamo zar ne, da i žene pate i ne znaju što da urade... pa razmišljaju što da učine... Zar ne?
Pa dobro si to rekao, mi intimno patimo.
anabanana85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 22:40   #55
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
A kako to, recite vi meni, da žene samo šute o svojim intimnim patnjama o nemogućnosti da dođu do muškarca? A znamo zar ne, da i žene pate i ne znaju što da urade... pa razmišljaju što da učine... Zar ne?
Ne sute, samo pisu o tome na susjednom pdf-u.

Dečki ne prilaze
Kroničan nedostatak pravih muškaraca
Gdje su ovakvi muškarci???
Boje li se dečki biti s curom koja je obrazovanija od njih?
Veza sa curom bez diplome?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 23:02   #56
Boga ti, pa ti to pratiš.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 23:29   #57
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ako nemas curu, trebas izaci iz kuce, upisati ples, planinarenje, ili strani jezik, tamo ces upoznati komade.

Ali,
ako upises ples a ne zanima te, ocajan si.
ako upises planinarenje a ne zanima te penjanje, ocajan si.
ako upises tecaj stranog jezika, a ne zanimaju te jezici, ocajan si.
ako ides vani po klubovima, ocajan si.

U pravu si, ako nemas cure, ocajan si jer sto god da napravis da upoznas curu je potez ocajnika. Zracis ocajem i nikad neces naci nikoga. :US logika:
izlazim povremeno poslije posla,vikendom u pivnicu,ne mogu se sad previše forsirat ali i oni koji ulijeću po klubovima većinom tu ne žele da budu
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 23:34   #58
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Ovako,jučer sam prolazio pored neke oronule zgrade i bilo mi je čudno vidjeti nekoliko mladih ljudi da tu nešto čekaju,mada u blizini i nema nešto osim stambenih zgrada,pa čak ni autobuske.Prošavši par metara dalje vrlo brzo sam dobio odgovor na moje čuđenje vidjevši tablu-tu se otvorio neki plesni klub.Tu su stajale neke većinom zgodne djevojke i par tipova,ružnijih,koji samo što ga nisu izvadili iz gaća.Sad me zanima da li bi bilo dobro da se i ja upišem,opišite svoja iskustva,vrijedi li riskirati?
Upisati ples da nadjes curu i pritom naucis nesto sto 99,98 % ljudi u nocnim klubovima nezna raditi a da iole ima ikakvog smisla u ritmu muzike za ples, why not?
__________________
Nisam procitao pravila za oblikovanje potpisa.
Kick_Ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 23:41   #59
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
A ne znam da li je super,ali ovako mi je sigurno da ću se barem držati za ruke sa djevojkom i možda je malo pipati iznad guze.
mislim da ti je s ovakvom motivacijom jeftinije viriti iz grmlja.

zaboravila sam quotati nekoga, ali da, očajno je upisivati stvari koje te nimalo ne zanimaju isključivo zbog toga da zbariš nekoga.
kad se ljudima preporučuje planinarenje, ples, whatnot, poanta toga je da možda pronađu neki hobi koji ih prvenstveno- zanima. i putem toga upoznaju druge ljude.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 23:47   #60
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
mislim da ti je s ovakvom motivacijom jeftinije viriti iz grmlja.

zaboravila sam quotati nekoga, ali da, očajno je upisivati stvari koje te nimalo ne zanimaju isključivo zbog toga da zbariš nekoga.
kad se ljudima preporučuje planinarenje, ples, whatnot, poanta toga je da možda pronađu neki hobi koji ih prvenstveno- zanima. i putem toga upoznaju druge ljude.
curama se ionako nabacuju svakodnevno
parola je druže snađi se
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.