Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2016., 12:54   #21
..ontop: ma kakvi usamljena
imam djetešce,u dobrim sam odnosima sa svim satelitima što se toga tiče,svi slušaju,sve dogovorno...
ne fali mi nitko i zapravo me boli k. za vezicanje,vezu i sl...
ako se potrefi,potrefi....crpim snagu iz sebe same,svojih frendova i svog djeteta...
i pomirena sam s time da možda više nikad neću pronaći srodnu dušu...i ok sam s time skroz)
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 12:56   #22
Zasto se miris s time? Mislim ok nisam ja usamljena u pravom smislu rijeci ali onak fali mi zivotna navika. Nisam tip da ja izlazim partijam i sl.. vise sam family tip rostilj pivo ...
A i drustvo sve je to obiteljski nemam prijatelja samaca slobodnih...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
zxr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 13:09   #23
Mislim da je Majici malo lakse po tom pitanju s obzirom da se nalazi u Zgu a ti ipak tam negdje,malo dalje od vecih gradova pa ti mozda krug ogranicen vise nego njoj no to ne znaci da treba klonuti i duhom i tijelom.

Majici je cist okej a tebi Zxr zelim srecu da se barem s nekim skompas i koliko toliko ubijes tu usamljenost

Zadnje uređivanje Rodion : 25.04.2016. at 14:13.
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 13:16   #24
Quote:
zxr kaže: Pogledaj post
Fali meni da... i kako ces ti meni pomoci

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Savjetom i konzaltnigom, ak ti treba.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 14:04   #25
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Mislim da je Majici malo kase po tom pitanju s obzirom da se nalazi u Zgu a ti ipak tam negdje,malo dalje od vecih gradova pa ti mozda krug ogranicen vise nego njoj no to ne znaci da treba klonuti i duhom i tijelom.

Majici je cist okej a tebi Zxr zelim srecu da se barem s nekim skompas i koliko toliko ubijes tu usamljenost

Znaš u čemu je stvar....evo sad 1.5. ja bi planirla ili društvo kod nas,ili da nekamo idemo obiteljski ili zajedno sa društvom.... sad nekako ono ne znam ... ne mogu planirati društvo kod mene , neki prijatelji su "podjeljeni" kužite me... ne mogu čekati da me netko zove.... ma sve je to ne znam teško je naviku promjeniti
zxr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 14:12   #26
Spontano ces naici na nekog, nekog razvedenog tattu kad odvedes djecu u vrtic,kolegu,poznanika od prjatelja....samo malo vremena
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 14:13   #27
Quote:
zxr kaže: Pogledaj post
Znaš u čemu je stvar....evo sad 1.5. ja bi planirla ili društvo kod nas,ili da nekamo idemo obiteljski ili zajedno sa društvom.... sad nekako ono ne znam ... ne mogu planirati društvo kod mene , neki prijatelji su "podjeljeni" kužite me... ne mogu čekati da me netko zove.... ma sve je to ne znam teško je naviku promjeniti
Djiss kompliciras previse,dajes svoja pitanja i odgovaras si na njih

Imas vremena,nije ti zivotni vijek pri kraju zar ne

Svaka promjena u zivotu treba i privikavanje na samu tu promjenu tako da pomalo zeno,sve bu okej

Ak ti je drustvo podijeljeno onda zovni jedne jedan vikend a druge drugi vikend
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 14:24   #28
Quote:
zxr kaže: Pogledaj post
Pitam se kako se nastavlja dalje nakon razvoda sa dvoje dječice male ... ne znam da li dalje postoji , ustvari sam sigurna da postoji samo ne znam kako ...
Malo mi je dosadno , malo sam usamljena , malo mi dođe nedostatak vremena .

Kada ste Vi nakon razvoda krenuli dalje , našli nekoga, tajno ili javno ?
Iskustva , savjeti su dobrodošli ...
Mislim da sam bio najsretniji muskarac na svijetu kad sam se s puta vratio kuci, a ona je napokon odselila
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 14:52   #29
Quote:
zxr kaže: Pogledaj post
priča o prošliosti .. jedina moja sadašnjost su dvoje djece samo zaista ne vidim tu problem osim ako netko drugi nema problem ali ona si je taj sam problem šta mu ja mogu . Stvar je da imam osječaj ako izađem van da baš svi gledaju u mene , imam prevelik strah o tuđem mišljenju .... bez obzira što je bivši otišao i ostavio obitelj zbog ljubavnice imam osječaj da je njemu to opravdano a mi žene moramo misliti šta će netko reći .... ma nemam ja potrebu za tipom bar sada i još neko vrijeme ali me zanima kako se pređe granica, ja sam još zarobljena u smislu da ne gledam muškarce i nikako da maknem taj zid koji sam stavila ispred sebe .... ne znam kako ???
Zanimljiv nick, mislio sam da je neki motorista sa druge strane, ZXR je jedan stari poznati Kawasakijev model... nije bitno..

Ono što je bitno ovdje je činjenica da nisi preboljela raskid braka, a trebaš uzeti vremena koliko god to bilo potrebno za sebe da se središ, i to će trajati sve do jednog jutra kada ćeš se probuditi, vidjeti da je vani lijep dan, i da bi mogla malo uživati u životu, navečer izaći van i upoznati nekog novog, zanimljivog...
Ovako dok su još sivi oblaci nad tobom i dok sama ne znaš kud bi sa sobom i svojim životom velika je šansa da ćeš naići na neku budalu koji će iskoristiti tvoju ranjivost kako bi dobio malo pičke i zabave..
Faze žalovanja: šok i negiranje, ljutnja, cjenkanje, depresija, oporavak.. da li si ih sve prošla..jesi sebi dala dovoljno vremena..?
Samo stabilna i čvrsto na svojim nogama možeš graditi svoj život i učiniti mjesta za drugu osobu u svom životu. Tada, svjesna svojih sposobnosti, želja i potreba obično ne vodiš pretjeranu brigu o tome što netko drugi misli o tebi, furaš svoj život i imaš svoj put jer znaš što voliš i što ti odgovara..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 16:54   #30
radical change davno bio zxr 636 sad je bio zx10r a trenutnk je samo oprema :P

Sve sto si rekao je istina . Ne znam ni sama iskreno sto bi pokusavam nastaviti zivot. Cvrsto stojim na nogama ali jos nemam put ...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
zxr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 18:45   #31
...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 18:47   #32
Quote:
zxr kaže: Pogledaj post
radical change davno bio zxr 636 sad je bio zx10r a trenutnk je samo oprema :P

Sve sto si rekao je istina . Ne znam ni sama iskreno sto bi pokusavam nastaviti zivot. Cvrsto stojim na nogama ali jos nemam put ...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Eeeeee, zeznula si se... nije ZXR636 nego ZX636R..
Kawasaki je imao baš model ZXR tamo 90ih, i to od 250,400 i 750ccm..
Još moraš učiti...

Voliš motore, to mi je jako drago...
Kad nađeš put onda tražiš čovjeka da te slijedi na tom putu, to je pravilo života.. inače spadneš na to da slijediš druge, a to je malo žešće sranje...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 19:07   #33
ovakve teme su za ljes.....

usamljenost nie ruzna

znaci citam izmedju redova, fali ti netko,
tu ti se budu javili neki

da ovakav post postavi neki lik, dobio bi perma ban
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 19:28   #34
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Mislim da sam bio najsretniji muskarac na svijetu kad sam se s puta vratio kuci, a ona je napokon odselila
Da i ja sam napokon odahnula kada je on odselio ... nisam najsretnija ali mogu reći da je to jedna od boljih stvari koje su mi se dogodile u životu


Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Eeeeee, zeznula si se... nije ZXR636 nego ZX636R..
Kawasaki je imao baš model ZXR tamo 90ih, i to od 250,400 i 750ccm..
Još moraš učiti...

Voliš motore, to mi je jako drago...
Kad nađeš put onda tražiš čovjeka da te slijedi na tom putu, to je pravilo života.. inače spadneš na to da slijediš druge, a to je malo žešće sranje...
Ja sam rođena da me se slijedi
šala... ja sam inaće tip od organizacije , malo je problem jer sam ziheraš al ok ... pa da upravu si nisam se baš zamarala nazivom motora ali rado sam suvozać

Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
ovakve teme su za ljes.....

usamljenost nie ruzna

znaci citam izmedju redova, fali ti netko,
tu ti se budu javili neki

da ovakav post postavi neki lik, dobio bi perma ban
fali da štajazanam nit mi fali niti ne fali , ali da se provoza na motoru i popijem pivu bilo bi odlično ...
trebam prijatelja u doslovnom smislu
zxr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 21:03   #35
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Eeeeee, zeznula si se... nije ZXR636 nego ZX636R..
Kawasaki je imao baš model ZXR tamo 90ih, i to od 250,400 i 750ccm..
Još moraš učiti...

Voliš motore, to mi je jako drago...
Kad nađeš put onda tražiš čovjeka da te slijedi na tom putu, to je pravilo života.. inače spadneš na to da slijediš druge, a to je malo žešće sranje...

bdw koji motor voziš ?
zxr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 22:07   #36
Quote:
zxr kaže: Pogledaj post
bdw koji motor voziš ?
Zadnji bio Hornet, trenutno sam na jednom starom TDM-u koji je u prodaji a sljedeće u planu CB1300...ako bog da, kuc kuc, kuc..
Ti rođena da te se slijedi i još voliš adrenalin i motore, a muž otišao od tebe.. a budale...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 22:28   #37
Nije mogao pratiti moj tempo ja sam od akcije ..puno radim puno planiram puno ostvarujem a on je klipso u svemu tome .
Bio je dobar vrijedan radisan ma nemam ja sta lose za njega sto se toga tice ali nije mogao podnjeti stres kredita stres zivota ... pa si je nasao neku bas me zanima koliko dugo ce to moc podnostiti
Ides u Omis na susret... ako si nadjem bikera do tada nadam se dobrom adrenalinu

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
zxr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 22:35   #38
Quote:
zxr kaže: Pogledaj post
Nije mogao pratiti moj tempo ja sam od akcije ..puno radim puno planiram puno ostvarujem a on je klipso u svemu tome .
Bio je dobar vrijedan radisan ma nemam ja sta lose za njega sto se toga tice ali nije mogao podnjeti stres kredita stres zivota ... pa si je nasao neku bas me zanima koliko dugo ce to moc podnostiti
Ides u Omis na susret... ako si nadjem bikera do tada nadam se dobrom adrenalinu

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Nije lako vraćati kredite od ambiciozne žene, lakše je naći drugu ženu...morati ćeš to prihvatiti, malo je muškaraca koji mogu i vole pratiti ženske hirove-đireve...
Idem garantirano, imao sam pauzu od gotovo dvije godine bez motora, fali mi to znaš kako...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 22:41   #39
Ambicizna zena je digla kredit da napravi pametnu kucu za obitelj ne za hirove kuzis ...
Da .. znam kako je hitno mi treba vjetar u kosi . Definitivno tada ne mislim bas o nicem kao da problemi svi nestanu kad sjednem na motor mmmmm

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
zxr is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 08:44   #40
Quote:
zxr kaže: Pogledaj post
Ambicizna zena je digla kredit da napravi pametnu kucu za obitelj ne za hirove kuzis ...
Da .. znam kako je hitno mi treba vjetar u kosi . Definitivno tada ne mislim bas o nicem kao da problemi svi nestanu kad sjednem na motor mmmmm

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Taj osjećaj sjest na motor, učinit đir i ispraznit glavu je neopisiv...
Ne vjerujem ženama kada su krediti i stanovi u pitanju, uvjek se priča svede da je bolje uzet jednu sobu više, da se isplati uložit u kvalitetniju (čitaj skuplju) kuhinju, da uz modernu kuhinju ide moderni stol i dnevni boravak, u zahod idu posebne pločice kao i klizni ormar od stakla u sobi kako bi se stvorio dojam većeg prostora... i tako kredit od 30 000 Eura naraste na 50 000, i onda krene grintat na tebe kako si nesposoban, kako drugi muškarci imaju bolje plaćen posao, da se nikad nećete izvuć iz tog kredita i što je njoj trebalo u životu da se uda za tebe...

Zezam se naravno, ali često bude takva priča...
Nema kredita u mojoj butigi, samo živa lova, kešovina...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.