Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2016., 03:17   #1
Jesam li bila samo kratka zabava

Evo jos jedne jadikovke. Ne bih ni postavila ovu temu da nisam procitala jako puno pametnih i dobronamjernih savjeta na nekim drugim temama pa sam se ohrabrila.

Naravno, u pitanju je jedan decko. Dakle da elaboriram malo situaciju- upoznali smo se preko frendice, na drugom zajednickom izlasku smo se pohvatali, nakon toga otisli na kavu i opet se pohvatali, i nakon toga jos jednom E sad, problem je u tome da se nakon zadnjeg puta on vise ne javlja??? A nije se doslovno nista promijenilo. Nije mi jasno kako se netko moze tako drasticno ohladiti u roku 2 dana... Znam da sam mu se svidjela na pocetku, i on je mene prvi poljubio, zvao me, slao poruke, opcenito bio je zainteresiran. I sada odjednom NISTA. Ne zelim biti taj tip osobe, ali stvarno je bolno kad te netko nece. I zbunjujuce.

Pomozite, da mu posaljem jos jednu poruku i pitam ga direktno o cemu se radi ili da krenem dalje?

I pliz bez okrutnih komentara, dovoljno sam down i bez njih.
Druzila is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 07:05   #2
Quote:
Druzila kaže: Pogledaj post
Evo jos jedne jadikovke. Ne bih ni postavila ovu temu da nisam procitala jako puno pametnih i dobronamjernih savjeta na nekim drugim temama pa sam se ohrabrila.

Naravno, u pitanju je jedan decko. Dakle da elaboriram malo situaciju- upoznali smo se preko frendice, na drugom zajednickom izlasku smo se pohvatali, nakon toga otisli na kavu i opet se pohvatali, i nakon toga jos jednom E sad, problem je u tome da se nakon zadnjeg puta on vise ne javlja??? A nije se doslovno nista promijenilo. Nije mi jasno kako se netko moze tako drasticno ohladiti u roku 2 dana... Znam da sam mu se svidjela na pocetku, i on je mene prvi poljubio, zvao me, slao poruke, opcenito bio je zainteresiran. I sada odjednom NISTA. Ne zelim biti taj tip osobe, ali stvarno je bolno kad te netko nece. I zbunjujuce.

Pomozite, da mu posaljem jos jednu poruku i pitam ga direktno o cemu se radi ili da krenem dalje?

I pliz bez okrutnih komentara, dovoljno sam down i bez njih.
Koliko je proslo od tog zadnjeg puta
Najbolji nacin da doznas na cemu si je da mu posaljes direktnu poruku no ovisi koliko je proslo od tog zadnjeg puta,ak je proslo svega par dana malo se jos strpi a ak je proslo malo vise onda mu sms-aj.
Imao sam slicnu situaciju pa sam je rijesio na nacin da sam direktno pitao i dobio odjeb i jbga,ides dalje
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 07:35   #3
Kakav vam je bio seks?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 08:25   #4
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Koliko je proslo od tog zadnjeg puta
Najbolji nacin da doznas na cemu si je da mu posaljes direktnu poruku no ovisi koliko je proslo od tog zadnjeg puta,ak je proslo svega par dana malo se jos strpi a ak je proslo malo vise onda mu sms-aj.
Imao sam slicnu situaciju pa sam je rijesio na nacin da sam direktno pitao i dobio odjeb i jbga,ides dalje
Ovo danas je drugi dan da se ne cujemo, ali jucer je bio dogovor da cemo se vidjeti pa se nije javio. Mislim da mi je zdravije odustati, ali svejedno me grize cijela ova situacija.
Druzila is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 08:27   #5
nazovi covjeka i pitaj o cemu se radi
jebo ja sebe ako razumijem sve ove okolisne puteve, drame i premisljanja
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 08:31   #6
Quote:
Druzila kaže: Pogledaj post
Evo jos jedne jadikovke. Ne bih ni postavila ovu temu da nisam procitala jako puno pametnih i dobronamjernih savjeta na nekim drugim temama pa sam se ohrabrila.

Naravno, u pitanju je jedan decko. Dakle da elaboriram malo situaciju- upoznali smo se preko frendice, na drugom zajednickom izlasku smo se pohvatali, nakon toga otisli na kavu i opet se pohvatali, i nakon toga jos jednom E sad, problem je u tome da se nakon zadnjeg puta on vise ne javlja??? A nije se doslovno nista promijenilo. Nije mi jasno kako se netko moze tako drasticno ohladiti u roku 2 dana... Znam da sam mu se svidjela na pocetku, i on je mene prvi poljubio, zvao me, slao poruke, opcenito bio je zainteresiran. I sada odjednom NISTA. Ne zelim biti taj tip osobe, ali stvarno je bolno kad te netko nece. I zbunjujuce.

Pomozite, da mu posaljem jos jednu poruku i pitam ga direktno o cemu se radi ili da krenem dalje?

I pliz bez okrutnih komentara, dovoljno sam down i bez njih.
Ignorise te da bi se ti jos vise zapalila i da bi ga na sljedecem susretu zajahala i pojebala.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 08:32   #7
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Kakav vam je bio seks?
Pohvatali su se, to znači seks?
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 08:37   #8
Quote:
Druzila kaže: Pogledaj post
Ovo danas je drugi dan da se ne cujemo, ali jucer je bio dogovor da cemo se vidjeti pa se nije javio. Mislim da mi je zdravije odustati, ali svejedno me grize cijela ova situacija.
A gle,postoji mogucnost da je bio zauzet necim drugim pa se nije javio no to ne znaci da te zaboravio ili odhebao,pricekaj jos danas-sutra pa ako se ne javi ti se lijepo javi njemu sa direktnim pitanjem vezano uz vas i nadam se da ces tako rijesiti sve svoje dileme a ako nemres izdrzati jos danas i sutra onda to napravi vec danas pa da si skratis muke.
U svakom slucaju sretno i bez nerviranja
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 08:40   #9
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Pohvatali su se, to znači seks?
Ne znaci seks lol. Skoro, ali ipak trebam nekog bolje upoznati da dodje do toga.

Bojim se da cu ga veceras zvati kad mi prekipi i dobiti odjeb stoljeca, a onda cu biti u jos gorem raspolozenju nego sada.

@ alcak- sumnjam. Mislim da je skuzio da bi ubrzo doslo do toga i bez takvog kalkuliranja.
Druzila is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 08:43   #10
Quote:
Druzila kaže: Pogledaj post
Ne znaci seks lol. Skoro, ali ipak trebam nekog bolje upoznati da dodje do toga.

Bojim se da cu ga veceras zvati kad mi prekipi i dobiti odjeb stoljeca, a onda cu biti u jos gorem raspolozenju nego sada.

@ alcak- sumnjam. Mislim da je skuzio da bi ubrzo doslo do toga i bez takvog kalkuliranja.
Ja sam te tako shvatila.
Angry te "shvatio" drugačije. Odnosno provocira, ali to radi uvijek.
Ma da, zvat ćeš ga. On će ti napričati nešto, pa opet nećeš znati gdje si.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 08:47   #11
Jedan dan se nije javio i ti dramiš?

Ne podržavam infantilne toplo-hladno igrice, no isto tako niti nakon par izlazaka (ili hvatanja kako ti kažeš) ekskluzivu. Daj čovjeku prostora...možda samo ne želi biti naporan, možda misli da je sve krenulo prebrzo, možda mu je jutro bilo pametnije od večeri pa je skužio da mu se ipak ne sviđaš toliko koliko mu se činilo na prvu (ili drugu)...možda...možda su i u šumi.

Daj mu 2-3 dana fore i ako se ne javi pošalji neutralnu poruku tipa "Nadam se da si ok ". Ako odgovori neodređeno bez prostora za nastavak komunikacije, ne forsiraj, budi dama i produži dalje.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 08:47   #12
Quote:
Druzila kaže: Pogledaj post
Ne znaci seks lol. Skoro, ali ipak trebam nekog bolje upoznati da dodje do toga.

Bojim se da cu ga veceras zvati kad mi prekipi i dobiti odjeb stoljeca, a onda cu biti u jos gorem raspolozenju nego sada.

@ alcak- sumnjam. Mislim da je skuzio da bi ubrzo doslo do toga i bez takvog kalkuliranja.

jelde da ces ga potrosit na sljedecem susretu?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 08:57   #13
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Jedan dan se nije javio i ti dramiš?

Ne podržavam infantilne toplo-hladno igrice, no isto tako niti nakon par izlazaka (ili hvatanja kako ti kažeš) ekskluzivu. Daj čovjeku prostora...možda samo ne želi biti naporan, možda misli da je sve krenulo prebrzo, možda mu je jutro bilo pametnije od večeri pa je skužio da mu se ipak ne sviđaš toliko koliko mu se činilo na prvu (ili drugu)...možda...možda su i u šumi.

Daj mu 2-3 dana fore i ako se ne javi pošalji neutralnu poruku tipa "Nadam se da si ok ". Ako odgovori neodređeno bez prostora za nastavak komunikacije, ne forsiraj, budi dama i produži dalje.

Ja stvarno ne ocekujem ekskluzivu, to uopce nije u pitanju. Mislim da je najveca vjerojatnost ovo sto si napisao/la da je skuzio da mu se ipak ne svidjam. A to je koma jer se on meni sa svakim izlaskom svidjao sve vise... Ali imas pravo, bit cu dama i dignuti sidro. Necu biti napadna i gnjaviti ga. Malo me sada boli ali proci ce.
Druzila is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 08:58   #14
Pa imas dvije opcije:
1) Igra foru hard to get
2) Dobila si odjeb

A ako je rekao da ce se javiti drugi dan, a nije, ocitno je imao pametnijeg posla ili je samo zaboravi.
gaggo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 10:07   #15
Ja sam shvatio da ovo "pohvatali" znači grlili se i ljubili.

U slučaju da tu griješim i da riječ: "pohvatati" znači seks, nazovi ti tog dečka pa mu reci:

"Je li, frajeru, šta ti misliš? Da sam ja neka laka žena? Ti bi jebao bez odgovornosti. Eee ne može to tako! Ima da dođeš ovamo i nastaviš sa čime si započeo!"

Ako se lik ne javi ili ako eskivira, onda zovi tvog tatu ili stariju braću da ga nađu i dovedu u red malo... da ga uvjere da je on pravi čovjek za tebe.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 10:11   #16
Hahaha Tomislav, moze! Ili ces milom, ili ces silom. (Nismo se seksali btw. Malo je falilo ali suzdrzala sam se)
Druzila is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 10:13   #17
Quote:
Druzila kaže: Pogledaj post
Evo jos jedne jadikovke. Ne bih ni postavila ovu temu da nisam procitala jako puno pametnih i dobronamjernih savjeta na nekim drugim temama pa sam se ohrabrila.

Naravno, u pitanju je jedan decko. Dakle da elaboriram malo situaciju- upoznali smo se preko frendice, na drugom zajednickom izlasku smo se pohvatali, nakon toga otisli na kavu i opet se pohvatali, i nakon toga jos jednom E sad, problem je u tome da se nakon zadnjeg puta on vise ne javlja??? A nije se doslovno nista promijenilo. Nije mi jasno kako se netko moze tako drasticno ohladiti u roku 2 dana... Znam da sam mu se svidjela na pocetku, i on je mene prvi poljubio, zvao me, slao poruke, opcenito bio je zainteresiran. I sada odjednom NISTA. Ne zelim biti taj tip osobe, ali stvarno je bolno kad te netko nece. I zbunjujuce.

Pomozite, da mu posaljem jos jednu poruku i pitam ga direktno o cemu se radi ili da krenem dalje?

I pliz bez okrutnih komentara, dovoljno sam down i bez njih.
Možemo mi sad ovdje radit tisuću teorija i analiza zašto se nije javio, no naposljetku on sam jedino zna zašto se nije. Tako da mislim da bi ti bilo najbolje da ga izravno konfrotiraš i otvoreno ga pitaš "what's the deal"? Što ti želiš? Prema svemu ovome što si do sad doživjela s njim zaslužuješ taj odgovor. Sve ostalo su samo pretpostavke, a od toga nemaš ništa.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 10:16   #18
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Ako se lik ne javi ili ako eskivira, onda zovi tvog tatu ili stariju braću da ga nađu i dovedu u red malo... da ga uvjere da je on pravi čovjek za tebe.
Nadam se da se šališ u vezi ovog? Što misliš da bi postigla s time. To je onak više potez očajnika nego osobe kojoj je stalno do sebe. Osim toga tako si može samo dodatna sranja staviti za vrat.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 10:17   #19
Uvijek isti obrazac otvarača tema...regani prije 5-10 godina i to do max 100 postova.
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 10:18   #20
Quote:
Druzila kaže: Pogledaj post
Ovo danas je drugi dan da se ne cujemo, ali jucer je bio dogovor da cemo se vidjeti pa se nije javio. Mislim da mi je zdravije odustati, ali svejedno me grize cijela ova situacija.
lik razmišlja nije je briga kad se nijednom nije javila i čeka da se ti prva javiš.
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.