Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2016., 20:04   #21
Ne razumijem zasto se neki fokusiraju na vezu izmedju mene i nje te mi daju savjete sto da napravim? To je moj zivot i to je vec gotova prica, ne razmisljam vise o tome.

Razlog zasto sam otvorio temu je iskljucivo taj da se diskutira o takvim iskustvima i da mozda pomognem nekome tko je bio ili je trenutno u slicnoj situaciji.
slobodarazlike is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 20:05   #22
Quote:
Diag-nonsense kaže: Pogledaj post
no ljudi koji se lijepe za njih (ili koje npd-ovci vrlo lako smuvaju) tzv. codependent ljudovi se ipak mogu osvijestit,skuzit o cemu se radi i u konacnici maknuti for good!.
Kaze istrazivanje koje sam citao prije nekih godinu dana da ako osobe nemaju iskustva sa ljudima koji imaju NPD ili neku pod vrstu tog stanja, prosjecnom needuciranom covjeku po tom i tim pitanjima, treba oko 12 mjeseci da skuzi sam da je zesci komad mesa i igrarija i igracka, i da to shvati i prihvati, ovim naprednima, a koji takoder nisu educirani po tom pitanju, potrebno je do 10 mjeseci max, da prokuze o cemu se radi.

Jednom kad skuzis i kada se educiras i skuzis stvari kako funkcioniraju onda je lako, u svakom slucaju uvijek se maknuti, i uvijek i uvijek i uvijek se maknuti podhitno. A lazu ono, nema kraja, nema milosti, nicega, uzas. "Savrseni" strojevi za emocionalno ubit covjeka.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 20:16   #23
Quote:
slobodarazlike kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto se neki fokusiraju na vezu izmedju mene i nje te mi daju savjete sto da napravim? To je moj zivot i to je vec gotova prica, ne razmisljam vise o tome.

Razlog zasto sam otvorio temu je iskljucivo taj da se diskutira o takvim iskustvima i da mozda pomognem nekome tko je bio ili je trenutno u slicnoj situaciji.
Zato kaj sve to više zvuči kao da je autor cendravi borderlajn koji pokušava tipičnu kokoš proglasit psihopatkinjom. Za vraga miloga. Ne vrijeđaj psihopate.

I vi ste sigurno nekog u svom životu sjebali i u plač natjerali, o, wannabe moralne vertikale! Ili, da se ljepše izrazim, močo krpice moje.
__________________
I hate everyone equally.
blocksucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 20:20   #24
Kakve veze ima moral sad sa icim, autor je otvorio temu o psihopatima, odnosno ljudima koji imaju neke karakteristike na ljestvici, sta imas moral uvlacit u to uopce kad moral nitko nije spomenuo u nikakvom kontekstu osim tebe sada.

Izvrijedao si covjeka za bezveze jer je definirao NPD stanje, i da skolski ga je definirao i tocno je.

Svasta zbilja.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 20:24   #25
Quote:
blocksucker kaže: Pogledaj post
Zato kaj sve to više zvuči kao da je autor cendravi borderlajn koji pokušava tipičnu kokoš proglasit psihopatkinjom. Za vraga miloga. Ne vrijeđaj psihopate.

I vi ste sigurno nekog u svom životu sjebali i u plač natjerali, o, wannabe moralne vertikale! Ili, da se ljepše izrazim, močo krpice moje.

Ti kao prvo nisi niti procitao moje postove kako spada. Pretpostavljas jako puno toga.

Ako trazite pricu, kriva tema.
slobodarazlike is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 20:27   #26
Ljudi su jako skloni nakeljiti etiketu psihopata svakome tko se ne ponaša onako kako bi oni željeli da se ponaša. Pa stvari odu ukurac za njih. Kme kme.
Kak je tu olako nakeljena etiketa, odlučila sam i ja olako nakeljiti jednu čisto da se bolje uklopim. I eto odmah kokodakanja.

Vrag te jebi, postotak psihopata u populaciji je zaista mizeran, a kad ono skoro svaki drugi bivši/bivša ili nesuđeni budući/buduća psihopat!
__________________
I hate everyone equally.
blocksucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 20:36   #27
Quote:
blocksucker kaže: Pogledaj post
Ljudi su jako skloni nakeljiti etiketu psihopata svakome tko se ne ponaša onako kako bi oni željeli da se ponaša. Pa stvari odu ukurac za njih. Kme kme.
Kak je tu olako nakeljena etiketa, odlučila sam i ja olako nakeljiti jednu čisto da se bolje uklopim. I eto odmah kokodakanja.

Vrag te jebi, postotak psihopata u populaciji je zaista mizeran, a kad ono skoro svaki drugi bivši/bivša ili nesuđeni budući/buduća psihopat!
to ti je pokušaj racionalizacije i prebacivanja krivnje na drugu stranu.

to ti je isto kao kad u politici nekog nazoveš fašistom-ustašom, ti odmah postaneš ona slobodoljubljiva prava strana,svaki daljna rasprava postana u takvim uvjetima suvišna,game over!
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 21:02   #28
Quote:
slobodarazlike kaže: Pogledaj post
Naletio sam na jednu psihopatkinju koja je nakon kontakta koristila slijedece trikove :
- impresionirana sa svime sto radis
- govori ti sve sto zelis cuti
- smije se gotovo svakoj sali
- bombardira te sa komplimentima
- pokusava ti ispricati svoje emocionalne price s kojima se mozes povezati
- na odredjene nacine je savrsena, ali ima probleme zbog kojih treba tvoju pomoc

Nakon toga slijedi iduci korak:
- postoji jos netko drugi
- sitnice joj ne stimaju kod tebe, kriteriji polako rastu i vise nista nije dovoljno dobro
- ona se pokusava iskazati u savrsenom svijetlu
- ti pokusavas ispraviti greske da bi sve vratio da bude kako je bilo prije, ali bas u ovome je zamka jer vise nista nije dovoljno nego tones sve dublje i dublje

Njezina "prijateljica" me je kontaktirala i objasnila mi kolike muskarce je doslovno unistila. Bilo je i meni otpocetka sumnjivo da tu nesto ne stima jer njezine reakcije nisu bile prirodne / normalne.

Pa eto toliko, cuvajte se takvih osoba.

Mislim da je uvijek dobro zapitati se - da li je ovo predobro da bi bilo istinito? Da li ova osoba ima normalno ocekivane reakcije i ponasanje?

Nisam jos iskusio situaciju u zivotu u kojoj me je ovo pitanje iznevjerilo.
Starac, jes' ti nju yeb'o? ako nisi, jebiga...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 21:20   #29
Moj opis nije opis nase situacije.
Procitajte ovo, to je to sto sam otprilike opisao :
http://www.mindbodygreen.com/0-21455...sychopath.html


A osim toga cura je potvrdjeno bila na psihijatriji i na tabletama je.
Nije to jedna frendica rekla nego mnogo ljudi zna sve o njoj.

Uglavnom, to nije niti tema, ali mislim da vise niti nema spasa ovome.
slobodarazlike is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 21:36   #30
a kaj u stvari je tema?
da psihopati postoje?
hvala, znali smo to
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 21:48   #31
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a kaj u stvari je tema?
da psihopati postoje?
hvala, znali smo to
Ne znaju to svi prepoznati, osobito ako su emocionalno nestabilni i zeljni ljubavi kao vecina ovdje.
slobodarazlike is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 21:51   #32
u biti i ne treba znati prepoznavati ni klasificirati , ni nista slicno
bitno je znati sto ti pase i sto zelis i sto ti ne pase i sto ne zelis i ne dozvoljavas si
i ako prica skrene na negativnu stranu - adioooo, ma kako se zvalo
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 21:53   #33
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
u biti i ne treba znati prepoznavati ni klasificirati , ni nista slicno
bitno je znati sto ti pase i sto zelis i sto ti ne pase i sto ne zelis i ne dozvoljavas si
i ako prica skrene na negativnu stranu - adioooo, ma kako se zvalo
Lako je reci. Psihopati manipuliraju sa emocijama, tako da ti vise niti razum ne pomaze.
slobodarazlike is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 21:56   #34
i opet, to niti ne mozes unaprijed znati
jedino sto mozes je ici s nekim i dok je dobro - dobro je
kad pocne izvirati nesto toksicno, na to ne pristajes i ajde bok
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 22:06   #35
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
i opet, to niti ne mozes unaprijed znati
jedino sto mozes je ici s nekim i dok je dobro - dobro je
kad pocne izvirati nesto toksicno, na to ne pristajes i ajde bok
To je zbilja jednostavno... jel Sash. Zato imamo šupendare koje se pišu već, koliko - 7 godina? I toliko slomljenih srca i toliko usamljenih koji se boje pokušati s bilo kim -bilo što, jer su nahrdali zadnji put i ne bi više, hvala.
Laetitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 22:15   #36
Quote:
Laetitia kaže: Pogledaj post
To je zbilja jednostavno... jel Sash. Zato imamo šupendare koje se pišu već, koliko - 7 godina? I toliko slomljenih srca i toliko usamljenih koji se boje pokušati s bilo kim -bilo što, jer su nahrdali zadnji put i ne bi više, hvala.
Ali Leti, ti šupci jesu šupci, ali to ne mora nužno značiti da su psihopati. Samo šupci vulgaris.

Otkud tolika fama oko psihopata u zadnje vrijeme?

Pustite jadne ljude na miru da se mogu koncentrirati na detaljno planiranje serijskih ubojstava il neš.

Zajebavam se, dakako.

Ne moraš bit psihopat da bi bio šupak. Ali isto tako ne moraš bit šupak da bi bio psihopat... Bar ne većinu vremena.
__________________
I hate everyone equally.
blocksucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 22:29   #37
[QUOTE=ZgSash;58673337]i opet, to niti ne mozes unaprijed znati
jedino sto mozes je ici s nekim i dok je dobro - dobro je
kad pocne izvirati nesto toksicno, na to ne pristajes i ajde bok[
/QUOTE]

Quote:
blocksucker kaže: Pogledaj post
Ali Leti, ti šupci jesu šupci, ali to ne mora nužno značiti da su psihopati. Samo šupci vulgaris.

Otkud tolika fama oko psihopata u zadnje vrijeme?

Pustite jadne ljude na miru da se mogu koncentrirati na detaljno planiranje serijskih ubojstava il neš.

Zajebavam se, dakako.

Ne moraš bit psihopat da bi bio šupak. Ali isto tako ne moraš bit šupak da bi bio psihopat... Bar ne većinu vremena.
Ma ja sam odgovarala na boldani dio Sashevog mišljenja. Naravno da nisu svi psihopati; kako ti reče ima ih i šupaka vulgaris. U većini slučajeva.
Samo je nekad teško izbjeći i ove obične šupkoviće...
Laetitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 22:40   #38
a nikome nije ironično da se upravo ovdje upozorava na psihopate ?

donedavno je bila tema gdje divni pojedinci raspravljaju kako bi htjeli da im bivši umru
pa imamo pravi mali rasadnik psihopata na temi o "dobrim dečkima"
pa je bio onaj krasan dvojac koji je šetao novim zagrebom i uletao curama. btw kako je to završilo, jesu ih uhapsili?....

sad će neko reć da je psihopat rastezljiva kategorija
ne slažem se.
Nikki2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 23:03   #39
psihopati su rastezljivi, gramatika isto

vrebati sto/koga...

prije 100 godina si bio nepismen, prije 50 nisi imao interneta
a danas hrabro ti pkas urbi et orbi, BTK
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 23:09   #40
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Kaze istrazivanje koje sam citao prije nekih godinu dana da ako osobe nemaju iskustva sa ljudima koji imaju NPD ili neku pod vrstu tog stanja, prosjecnom needuciranom covjeku po tom i tim pitanjima, treba oko 12 mjeseci da skuzi sam da je zesci komad mesa i igrarija i igracka, i da to shvati i prihvati, ovim naprednima, a koji takoder nisu educirani po tom pitanju, potrebno je do 10 mjeseci max, da prokuze o cemu se radi.

Jednom kad skuzis i kada se educiras i skuzis stvari kako funkcioniraju onda je lako, u svakom slucaju uvijek se maknuti, i uvijek i uvijek i uvijek se maknuti podhitno. A lazu ono, nema kraja, nema milosti, nicega, uzas. "Savrseni" strojevi za emocionalno ubit covjeka.
slazem se da je osobi koja se spetlj...pardon koju smuva NPD-ovac,jako tesko skuzit o cem se radi jer prvenstveno ne mozes vjerovat na prvu da se ona s pocetka draga i predivna osoba vrlo brzo pretvori u svoje demonsko ja!
lazi,manipulacije,izjebavanje u zbunjen mozak,unistavanje i gazenje su pregrozni ali kako sam vec i prije spomenuo,ocito jako potrebni za codependete

da se razumijemo ne osudjujem ih,mislim da su NPD-ovci i codependeti zapravo jednoteisti profil osobe samo je svatko otisao u svoju krajnost.
NPD-ovci su zeljni svega lijepoga i savrsenog koji isti tren kad to i dobre pretvore u zescu negativu dok codependeti imaju samo jedan cilj-ugoditi drugima!

i jedni i drugi to rade iz zesce sjebaone nastale raznim traumama s kojima se ocito nikad nisu naucili nositi!

razlika je jedino da codependeti imaju mogucnost izgradit kicmu i uzgojit par cojonesa izmedju nogu dok su NPD-ovci trulez iznutra koja si rijetko kad moze priznat da ima problem!

u svakom slucaju,prezalosno
Diag-nonsense is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.