Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2007., 10:36   #1
Question Rijeka - ginekolozi (preporuke i pitanja)

Mislim se prebaciti od svoje ginekologice pa interesira kakva su vaša iskustva i preporuke, koliko se čeka (ja kod svoje čekam hitno-dva tjedna, redovno-dva mjeseca)? Kolike su cijene ako se ide privatno i koliko se onda čeka? Ja bi hitno išla na pregled, pa please help!
dolphin1906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 20:49   #2
Quote:
dolphin1906 kaže: Pogledaj post
Mislim se prebaciti od svoje ginekologice pa interesira kakva su vaša iskustva i preporuke, koliko se čeka (ja kod svoje čekam hitno-dva tjedna, redovno-dva mjeseca)? Kolike su cijene ako se ide privatno i koliko se onda čeka? Ja bi hitno išla na pregled, pa please help!
ja sam ti kod dr rozalije sokolić marušić. privatnica je. kad nazovem-ubaci me za 3-4 dana.
pregled redovni- papa test, ultrazvuk (iznutra), sa color doplerom i pregled cica-400 kn.
jest da košta, al meni je jako ljubazna i ok.
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 10:04   #3
Možeš mi reći gdje je ona u Rijeci i kako joj je radno vrijeme?
dolphin1906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 11:31   #4
(ne znam smijem li reklamirati, ali: )
MARUŠIĆ-SOKOLIĆ ROZALIJA , dr., ginekološka ordinacija
51000 Rijeka, Moše Albaharija 2
(051) 344 026

Mislim da radi ponedjeljkom i četvrtkom popodne, a utorkom i petkom ujutro.
Ako nazoveš a nje nema, javit će ti se automat koji ti izrecitira radno vrijeme.

Ja sam isto kod nje, i preporučam
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:08   #5
Nje nema do 14.5. pa sam se naručila na broj koji se javlja na sekretarici. Muški ginekolog Oštrić Miljenko. Kakav je on?
dolphin1906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 16:00   #6
ja sam dobila preporuku na rozaliju, ali mi je na kraju ispala razocaravajuca....zvala sam je zbog narudzbe i skroz me popljuvala tipa sve zene imaju ginekoloske probleme, sta ti mislis da si nesto posebno i sl....
nemam pojma probaj.....cula sam ok stvari o njoj...ja ti idem u medico polikliniku, sanja jurica.....pregled ti je 450kn, zensak je ok meni bila sretno!!!
blue-panter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 16:35   #7
Quote:
blue-panter kaže: Pogledaj post
ja ti idem u medico polikliniku, sanja jurica.....pregled ti je 450kn, zensak je ok meni bila sretno!!!
ok je..ja sam isto kod nje isla godinama..
jedino me razocarala kad su se pojavili problemi vezani za hpv, tako da je za to nikako ne preporucam
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 16:32   #8
Svi su ti privatnici meni divni, krasni i ljubazni, ali zanima me ako mi neka može preporučiti nekoga tko je stručan i dobar dijagnostičar. Naime, imam određene probleme i zbog njih sam potrošila dosta novaca i vremena, a da dijagnozu i terapiju nisam dobila....

Hvala
__________________
maybe I look like a cutie but mess with me and I'll kick your booty
vestoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 15:02   #9
baš mi je neobično čuti da je doktorica marušić tako reagirala, ja idem već godinama kod nje i nemam nikakvih zamjerki
Kika_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 09:12   #10
A dali je netko čuo za Gordanu Domiku, na Zametu?
dolphin1906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 12:28   #11
Privatna doktorica...ali je jako dobra Kalinić u Stossmayerovoj.
Brzo se naručiš i ženska je korektna i pedantna (ide mi i mama kod nje i dečkova mama) - nije mi bila simpatična na prvu ali sam odmah dobila feeling da zna svoj posao.
Što god činila NIKAKO na Škurinje u dom zdravlja...tamo radi neka uberglupača
Ja sam kod kalinićke kompletan godišnji ginekološki platila 450 kn.
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 17:37   #12
Quote:
iwchy kaže: Pogledaj post
ok je..ja sam isto kod nje isla godinama..
jedino me razocarala kad su se pojavili problemi vezani za hpv, tako da je za to nikako ne preporucam

a koga bi mi preporucila za hpv? jer i meni malo taj dio nije cist....a svi kod kojih sam do sada bila su jos gori pa mi se ona cinila kao najbolji izbor?
blue-panter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 18:37   #13
Quote:
blue-panter kaže: Pogledaj post
a koga bi mi preporucila za hpv? jer i meni malo taj dio nije cist....a svi kod kojih sam do sada bila su jos gori pa mi se ona cinila kao najbolji izbor?
uh, stvarno ne znam
ja sam cijelo vrijeme isla kod nje..u periodu od nekakvih godinu dana sto sam vukla CIN I pa CIN II, jedino sto mi je dala su aciklovir vaginalete (koje su btw lijek za herpes ) i napravila jednu kolposkopiju za koju je rekla da ne vidi nikakve promjene..
nakon toga je rekla da ona vise nema sta sa mnom raditi, da moram na konizaciju, i uputila me na KBC..toliko o lijecenju
nisam znala kod koga bi drugog u Ri pa sam se skupila i otisla u Zg u Polikliniku Ginoderma cisto usporedbe radi, doktor iz Ginoderme mi je odmah vidio promjene na grlicu, a isto tako otkrio i promjene po rodnici, sto je njoj ocito promaklo..i jos uvijek nisam bila na konizaciji
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 19:56   #14
Quote:
dolphin1906 kaže: Pogledaj post
Mislim se prebaciti od svoje ginekologice pa interesira kakva su vaša iskustva i preporuke, koliko se čeka (ja kod svoje čekam hitno-dva tjedna, redovno-dva mjeseca)? Kolike su cijene ako se ide privatno i koliko se onda čeka? Ja bi hitno išla na pregled, pa please help!
Dr. prim. Jakov Masovčić je najbolji(privatnik), sve ti smireno objasni, možeš ga pitati što želiš, nemaš osjećaj da te se jedva čeka rješiti kao što je slučaj sa nekim privatnicima koji otaljaju nabrzinu svoje i glume uglađenost, a vidiš da im gori pod petama i da uopće nisu koncentrirani na ono što ih pitaš. Okani se Rozalije, ja sam je jednom nazvala i pitala da li se mogu naručiti za pregled u 12 sati, a ona mi je odgovorila da što ja sebi umišljam da ona mora ručati, da nema ona svo vrijeme ovog svijeta samo za mene... Pa jel to red i način na taj način razgovarati?! Mislim da je cijena 200-300 kuna, nisam sigurna, zavisi koje ti pretrage radi. Kod državnih doktora ćeš morati čekati 2-3 mjeseca, pa sad kako želiš. E da ako ti je hitno pitaj da li te može naručiti za isti dan-ja sam se bila naručila za pregled pola sata nakon što sam ga nazvala.

Zadnje uređivanje Linoria : 14.05.2007. at 20:06. Reason: x
Linoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 21:19   #15
ja imam također samo pozitivna iskustva s dr. Masovčićem.
zanimljivo je da sam do njegove ordinacije stigla također preko foruma, na preporuku magic.
__________________
idem malo vidjet šta ima na forumu
~Jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 21:25   #16
Joj, Masovčić...i meni je bio super ali onda me totalno razočarao svojim pristupom "pa probajte ovo pa probajte ono..." kao da imam šest jajnika pa se mogu igrat s njima.

Zadnje vrijeme sam išla kod dr. Jurice u Medico i meni je bila ok ali moja mama se razočarala.

Čula sam ok stvari o dr. Stanković. Da li netko zna nešto više? Hvala.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 21:38   #17
Quote:
dolphin1906 kaže: Pogledaj post
Mislim se prebaciti od svoje ginekologice pa interesira kakva su vaša iskustva i preporuke, koliko se čeka (ja kod svoje čekam hitno-dva tjedna, redovno-dva mjeseca)?
kod moje za hitan slučaj (krvarenje koje nije menstruacija, iscjedak, trebaš day after pill i još nešto možda) dolaziš isti dan.

dva tjedna i hitan slučaj mi ne idu baš skupa.

uglavnom, moja ne prima više nove pacijentice.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 22:15   #18
Tražim nekog dobrog državnog ginekologa,pa jel imate kakvih preporuka...
jelly! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 11:34   #19
[QUOTE=iwchy;8496545]uh, stvarno ne znam
ja sam cijelo vrijeme isla kod nje..u periodu od nekakvih godinu dana sto sam vukla CIN I pa CIN II, jedino sto mi je dala su aciklovir vaginalete (koje su btw lijek za herpes ) i napravila jednu kolposkopiju za koju je rekla da ne vidi nikakve promjene..
nakon toga je rekla da ona vise nema sta sa mnom raditi, da moram na konizaciju, i uputila me na KBC..toliko o lijecenju

ajme sokirana sam!!!! ja ti se kod nje lijecim vec godinu dana od tog hpv i tek sad nakon godine mi jr napravila tipizaciju virusa...da ne govorim da sam popila brdo viroleksa i stavila brdo svakojakih vaginaleta, a ono ne ide na bolje....na kraju mi je dala broj od neke zenske preko koje mogu nabaviti interferon, azenska ti to ne nabavlja vec pola godine .....ali tada sam probala u par drugih ordinacija i bilo je jos gore, pa sam zakljucila da ona mozda nesto i zna:confused cudno mi je sve to jer je i meni prije tog hpv-a bila super super.....
blue-panter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 12:37   #20
Quote:
blue-panter kaže: Pogledaj post
ajme sokirana sam!!!! ja ti se kod nje lijecim vec godinu dana od tog hpv i tek sad nakon godine mi jr napravila tipizaciju virusa...da ne govorim da sam popila brdo viroleksa i stavila brdo svakojakih vaginaleta, a ono ne ide na bolje....na kraju mi je dala broj od neke zenske preko koje mogu nabaviti interferon, azenska ti to ne nabavlja vec pola godine .....ali tada sam probala u par drugih ordinacija i bilo je jos gore, pa sam zakljucila da ona mozda nesto i zna:confused cudno mi je sve to jer je i meni prije tog hpv-a bila super super.....
i meni je bila super u neku ruku jos uvijek i je..da mi treba pregled, papa, uzv, bez beda bi opet otisla kod nje (naravno, da nemam ovih problema koje sad imam)
skroz sam zaboravila, i ja sam dobila kutiju virolexa al to jos dok mi je bio CIN I, skupa s onim vaginaletama..kasnije na CIN II vise nis, a meni je nekako bilo bzvz da nista ne poduzima/mo a meni se CIN ne povlaci sam od sebe..
definitivno sam se odlucila promijeniti doktora kad sam na jednom forumu dobila ovaj odgovor od njihovog doktora glede te terapije koju ona daje:
"Gotovo je pravilo da terapija koju ste primili nema nikavog, ili ima vrlo slabi ucinak.
Cilj takve terapije je ipak pokusati iskorijeniti druge vrste infekcija, te time olaksati imunitet da sam rijesi pitanje virusa.
No, kada se radi o vec izrazenim promjenama, primarni je cilj rijesiti CIN."
Nisam ni sad na interferonu (navodno nije ni on toliko ucinkovit koliko se mislilo), al sam bar kod drugog doktora obavila biopsiju i jos jedan zahvat i sad cemo viditi..
meni je bar test napravila odmah nakon prvog loseg pape
drzim ti fige da se stanje popravi!
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.