Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2006., 13:14   #41
Quote:
Cats kaže:
Čekaj, ti sad oćeš reć da na poslu pokažeš svima jel se ispod suknje kriju dokoljenke, samostojeće ili hulahupke? Mislim, koda nas to još ne traže, zasad.
ajde mi molim te reci kako si došla do ovog zaključka
molim te, daj da dobijem uvid u taj čaroban tijek razmišljanja

edit: što je najgore, dala si totalno perverznu ideju... s obzirom da sam šef, mogla bih uvest tako neku politiku....
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 14:27   #42
Quote:
Cats kaže:
Čekaj, ti sad oćeš reć da na poslu pokažeš svima jel se ispod suknje kriju dokoljenke, samostojeće ili hulahupke? Mislim, koda nas to još ne traže, zasad.


obozavam osjecaj koji imam kad nosim samostojece ispod suknje.nitko ne zna da ih imam a ja se tako seksi osjecam

jos kad dragi ne zna a ja dodem,zajasim ga i tek onda skuzi sto je zapravo ispod

i kakav propuh?volim taj osjecaj gole koze i blage hladnoce okolo (da me mama cuje rekla bi cuvaj jajnike cerce )
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 14:42   #43
Quote:
studentica21 kaže:
obozavam osjecaj koji imam kad nosim samostojece ispod suknje.nitko ne zna da ih imam a ja se tako seksi osjecam

jos kad dragi ne zna a ja dodem,zajasim ga i tek onda skuzi sto je zapravo ispod

i kakav propuh?volim taj osjecaj gole koze i blage hladnoce okolo (da me mama cuje rekla bi cuvaj jajnike cerce )

To si zbilja u pravu, samostojeće baš daju taj jedan sexy emotion, meni se taj osjećaj još više pojačava kada stavim haltere...
halteri su mi baš onako droljasti, posebice ispod neke fine robe...
baš ih jako volim
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 14:54   #44
Quote:
Cats kaže:

Za alergiju na latex ne znam, s rukavicama i sličnim stvarima do sada nisam imala problema. A i, velim, samostojeće nosim već dugo i nikad ništa. Do jučer.

Nisam ni ja imala nikakvih problema 9 godina i onda samo jednog dana ko grom iz vedra neba. Ajmeee, što to svrbi i peče, za poludit! Sva na fleke i mjehure bila

I od ondaaaa...... pomaže samo zaobilaženje svega kaj ima lateksa u širokom luku
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 14:55   #45
Quote:
Anastasia kaže:
To si zbilja u pravu, samostojeće baš daju taj jedan sexy emotion, meni se taj osjećaj još više pojačava kada stavim haltere...
halteri su mi baš onako droljasti, posebice ispod neke fine robe...
baš ih jako volim
I MM jaaaako haltere voli. Na meni.

On T: Cats, nadam se da je bolje
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 15:08   #46
Halteri su mi za posebne prilike, ali samostojeće su mi zapravo uobičajene čarape, jesu skuplje, ali su daleko kvalitetnije od bilo kojih hulahopki, dulje mi traju i ugodnije su. Samo im mijenjam debljinu ovisno o godišnjem dobu.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 15:45   #47
Quote:
Anastasia kaže:
ajde mi molim te reci kako si došla do ovog zaključka
molim te, daj da dobijem uvid u taj čaroban tijek razmišljanja
Hm, zapravo ne znam, sad kad čitam nema baš logike al kad sam pisala bilo mi je kristalno jasno. Biće ova stvar djeluje ne samo na kožu, ko zna šta su unutra stavili.

Al priznaj da je ideja ka bog.

Dora, je, malo je bolje, mjehurići su se povukli i štrike poprimile duboku baršunastu boju Maraskinog sirupa od amarene. Uf.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 15:48   #48
Quote:
Tija kaže:
ajgospeti, imam ja pametnijeg posla od toga da tješim tebe
A ko će mene utješit a? Već mjesec dana žicam sliju 46 i nitko me ne jebe pol posto
Ledo je izbacio par novih slaja a ja sam kao na dijeti, tugo moja pregolema
tješi ti mene.
jebo.
Ti novi LEDO modeli ne vrijede ništa
Stari King rulz
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 16:55   #49
Quote:
walter kaže:
Vjerujem da ovu rečenicu svakog jutra upražnjavate kao molitvu.
mi smo jedne
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 19:16   #50
Quote:
violent_femmes9 kaže:
mi smo jedne

Malo mu se pobrkalo. Nije to lako, čitati o samostojećim, a ne moći gledati.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 20:19   #51
Quote:
crtica kaže:
Ti novi LEDO modeli ne vrijede ništa
Stari King rulz
ne volim King. Bljak.
ne volim ni samostojeće, da budem pri temi
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.