Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2021., 14:04   #1
Arrow Može li se....

Poštovani moj narode, mene iskreno zanima kakvo je vase misljenje s vezi studiranja i posla, tj. mislite li da se može izvanredno studirati i paralelno raditi s tim studijem te napišite molim vas svoja iskustva.Moje iskustvo je da kada sam upisao prvu godinu izvanredno studij, da mi poslodavac nije dao da idem na ispite, a hvala Bogu pogodio sam studij gdje ne treba ići na predavanja jer je mjesto od mene udaljeno 100 kilometara dalje tj. sat i 15 minuta vožnje busom, pravo preko studentskog ugovora vise nemam ni kao izvanredni ni kao redovni studij, jer eto to sam "isrošio", uglavnom ja sam morao ići na lažna bolovanja da bih išao na ispite, na kraju sam dao otkaz jer mi sve to nije imalo smisla i odonda svaki put kad bih na nekom razgovoru za posao rekao da ću morati ići na ispite poslodavcu bih došlo slabo i otpisao bih me, sad vise ne govorim takve stvari na razgovoru nego unaprijed planiram lažno bolovanje i sve pet
ekonomist715 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2021., 16:06   #2
naziv teme je može li se
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2021., 16:19   #3
Može se, al trebaš naći poslodavca koji to "dopušta". Nisam izvanredni student i nisam nikad radila preko ugovora o radu, ali sam imala kolege koji jesu i u većini slučajeva poslodavci nisu imali problema s tim da netko izostane par puta godišnje zbog ispita. Dobila sam dojam da su poslodavci postali podosta stroži po tom pitanju otkako je corona počela i da čak i od redovnih studenata koji rade preko Sc-a zahtijevaju dolaske svaki dan.

Poslano sa mog SM-J600FN koristeći Tapatalk
zagrepcanka 123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.