Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2009., 10:17   #1001
Quote:
prevarena_ri kaže: Pogledaj post
ma da, shvaćam ja to sve ali ipak mi nije baš drago što ja njega moram pitati što mi je a ne da mi sam kaže... e da, i sestra kod bačića mi je rekla da se ne brinem za nalaze (krv, urin i to) jer će to njima doći. međutim, meni ti nalazi trebaju i za privatnog ginekologa a ne želim bačiću govoriti da imam i privatnog da nebi bilo problema. da li moji nalazi baš moraju njima ići? mislim, to su moji nalazi... em želim uvid u njih, em mi treba kopija za privatnika... da li mogu ja njih dolje na mlaci pitati da mi ih iskopiraju ili nešto??
na Mlaci mozes traziti prijepis nalaza, i po nalazu tj. po jednom papiru ti kosta 12,50 kn cini mi se.
e sad ti ovisi da li dr. kod kojeg ides ima ugovor sa Mlakom ili nekim drugim...
najbolje je doci ujutro, jer ako sam dobro skuzila popodne to ne rade. po te nalaze idu gore na kat, a platis dole u prizemlju kamo i pitas za prijepis.

u svakom slucaju moguce je jer sam osobono to radila...
mammaRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 15:42   #1002
ma googala sam ja to, ali sam naišla na različita mišljenja... zanimaju me iskustva onih koji su to koristili...

@mammaRI: ok, hvala, onda ću ih to pitati kada budem sutra otišla.

Zadnje uređivanje prevarena_ri : 13.10.2009. at 15:43. Reason: .
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 13:24   #1003
Quote:
prevarena_ri kaže: Pogledaj post
cure, može malo offtopic? dobila sam gyno-daktarin da koristim ako se dobro sjećam 1 svaka 3 dana. koji je to vrag??? mislim kužim kamo ide ali ne kužim da li je to sigurno za bebu?

i ja sam uzimala gyno-daktarin kad sam bila trudna.. poslije sam jos neke uzimala, neznam sad tocno naziv! a nebi valjda davao da je stetno za bebu, ne brini!!
__________________
Only God Can Judge Me
deedee555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 23:28   #1004
nadam se
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 11:28   #1005
Ja sam kod Škunce i ok mi je,ljubazna je,svakoj ženi se posveti.Čak putujem kod nje s otoka u Rijeku 3 i pol sata.I uvijek treba doći na početku radnog vremena jel smotana sestra naruči 20 žena u isto vrijeme,ne kužim koja joj je svrha naručivanja
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 12:45   #1006
Quote:
marija82 kaže: Pogledaj post
hvala cure na savjetima! za ovu godinu ću onda kod dr. kalinić otić. napišem dojmove kad obavim pregled. jel mi može samo reć koja cura da je nedavno bila kod nje cijenu pregleda, iako po ovome što čitam bit će oko 500-600 kn? hvala vam još jednom!

Sistematski pregled (gin. pregled, papa test i UZV) je 550kn. A za dr. same riječi pohvale.
__________________
No brain, no pain
sabre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 18:36   #1007
bok cure! Moram ići na operaciju lijevog jajnika u KBC Rijeka, nekakva cistična tvorba, dosta velika, tumorski markeri su ok. Mislim da će ju izvesti dr. Sindik. Zanima me ima li neka od vas slično iskustvo, neku preporuku, savjet...
anjasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 08:09   #1008
Bok cure! Imam pitanje! Ja sam bila prijavljena kod dr. Marića u starom riječkom rodilištu (Ive Marinkovića). Kasnije su mi rekli da se ordinacija premjestila u Cambierovu i da su njegove pacijente preuzele neke dvije doktorice! Koje su to doktorice? Ustvari treba mi br. telefona da provjerim dali mi je karton tamo.
Dajci is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 21:26   #1009
Jedna je dr. Krešić 330691, a za drugu ne znam
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 18:38   #1010
Quote:
anjasica kaže: Pogledaj post
bok cure! Moram ići na operaciju lijevog jajnika u KBC Rijeka, nekakva cistična tvorba, dosta velika, tumorski markeri su ok. Mislim da će ju izvesti dr. Sindik. Zanima me ima li neka od vas slično iskustvo, neku preporuku, savjet...


Evo i ja imam isti problem kao i ti.
Imam cistu i dobila sam uputnicu za operaciju.Međutim,prije nego što idem "pod nož" doznala sam preko svoje frendce za čaj protiv cista(homeopatska terapija),te sam pokušala s tim.Frendica je imala dvije velike ciste (10 i 12 cm),trebala je isto na operaciju,a nakon mjesec i pol terapije sve je nestalo.
Ja sam tek 20 dana na terapiji,i već osjećam poboljšanje.
Ako želiš još informacija piši na PM.

Puno pozdrava
Marex is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 22:24   #1011
bok cure!!molim vas, može li mi netko reći da li se gyno daktarin može kupit bez recepta?i koliko košta?
već sam to koristila, ali mi je dala ginekologica na recept..puno hvala!!!!
crnka007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 00:03   #1012
evo ja ga sada koristim ali mislim da ne može bez recepta... ja sam ga dobila na recept...
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 00:32   #1013
Quote:
prevarena_ri kaže: Pogledaj post
evo ja ga sada koristim ali mislim da ne može bez recepta... ja sam ga dobila na recept...
a ne znam više..netko kaže može,netko ne može..trenutno sam ja u jednom gradu,a ginekologinja u drugom,pa ne mogu do recepta..a treba mi to,rekla je da ponovim tretman ukoliko se te beštije skroz ne povuku..
crnka007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 12:26   #1014
Quote:
anjasica kaže: Pogledaj post
bok cure! Moram ići na operaciju lijevog jajnika u KBC Rijeka, nekakva cistična tvorba, dosta velika, tumorski markeri su ok. Mislim da će ju izvesti dr. Sindik. Zanima me ima li neka od vas slično iskustvo, neku preporuku, savjet...
Sindik ti je stručan doc ali u trudnoći jako grub. Mene je pregledao i na silu otvarao na porodu. Ali inače sve stvari odlično rješava, i meni je rješio prije puno godina problem sa HPV.
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 22:23   #1015
Samo da pitam,kod privatnika nakon koliko vremena dodu nalazi?
Kemijskaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 16:01   #1016
Drage moje da vam samo kazem, danas sam nazvala vise razlicitih oridinacija u nadi da se negdje narucim na pregled posto mi je sad vrijeme, ali mi se ni na jedan poziv nije javilo zivo bice, sve sekretarice ili pak nista.

Jeli to normalno ili sta? Pobogu nebi bilo pozeljno da je neki hitan slucaj do zive duse se ne moze doc.
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 20:51   #1017
Quote:
Het kaže: Pogledaj post
Drage moje da vam samo kazem, danas sam nazvala vise razlicitih oridinacija u nadi da se negdje narucim na pregled posto mi je sad vrijeme, ali mi se ni na jedan poziv nije javilo zivo bice, sve sekretarice ili pak nista.

Jeli to normalno ili sta? Pobogu nebi bilo pozeljno da je neki hitan slucaj do zive duse se ne moze doc.

nema sanse,ne preostaje covjeku nista drugo nego ici od ordinacije do ordinacije i pokucat na vrata jel oni da dignu slusalicu to je velika slucajnost...grozno!!!!!!!!
ja sam jucer zvala dr opce prakse da vidim jesu mi gotovi nalazi krvi da ne idem bezveze tamo,od kad je pocela radit do kraja smjene ali nema sanse da dignu slusalicu,ili je oak bilo stalno zauzeto i na kraju smjene vec mi je govorilo telefonski vod je u kvaru,..a to se obicno desava kad odloze slusalicu,kad im je puna kapa zvonjave...divota!!!!!!
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 21:41   #1018
Quote:
Kemijskaa kaže: Pogledaj post
Samo da pitam,kod privatnika nakon koliko vremena dodu nalazi?
Dva tjedna
__________________
No brain, no pain
sabre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 21:55   #1019
Quote:
Het kaže: Pogledaj post
Drage moje da vam samo kazem, danas sam nazvala vise razlicitih oridinacija u nadi da se negdje narucim na pregled posto mi je sad vrijeme, ali mi se ni na jedan poziv nije javilo zivo bice, sve sekretarice ili pak nista.

Jeli to normalno ili sta? Pobogu nebi bilo pozeljno da je neki hitan slucaj do zive duse se ne moze doc.
Pa ja moram reći da je moje iskustvo bilo drukčije, doduše, ja govorim o privatnoj ordinaciji. Istina, i meni se javila sekretarica, ali zato što sam nazvala izvan radnog vremena, snimljena poruka je izdiktirala radno vrijeme i kad sam nazvala unutar radnog vremena dobila sam sestru odmah.
__________________
No brain, no pain
sabre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 08:09   #1020
Zvala sam i ja sve privatnike/poliklinike, unutar njihovog radnog vremena, ja kao stranac ovdje nemam zdravstveno.
Uzalud mi bilo, nitko ama bas nitko se nije javio, na jednu sekretaricu sam cak lijepo ostavila i poruku. Nema mi druge nego danas ic do te ordinacije osobno jer drugacije necu ni dobit kakav termin za pregled a nebi se zajebavala i zapustila takvo sta.

EDIT:

Evo upravo me ipak nazvala doktorica kod koje sam ostavila poruku (Dr.Frkovic negdje u gradu je). Mogu samo rec da me jako ugodno iznenadila, zvuci tako profesionalno da se nadam da je i ostatak njene usluge isti.
Blago meni sad me ceka 'tehnicki' sljedeci tjedan.
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.

Zadnje uređivanje Het : 30.10.2009. at 08:21.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:36.