Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2011., 17:26   #201
Nisam na to mislio, nego na to da su uređaji koji su izašli nakon tog uređaja bolji u smislu da imaju bolji i napredniji čip i samim time postižu bolje rezultate.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 19:17   #202
A čuj tehnika ide naprijed, nije ni rok debelog tv-a tri godine pa eto idi tanki masovno... hoću reči prije tri godine nije bilo HSPA+ pa na dalje... bolja mreža, veće brzine, manji ping... slijedi Lte, pa i bolja pokrivenost, naravno uz odgovarajuči uređaj, taj kao i moj za to nije opremljen uopće recimo...

daj mi reci koje su specifikacije tog čuda?

p.s. nije ni moj stick najnoviji, model ima i malo više od godine i pol kao takav...
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 21:53   #203
Iskreno nemam pojma...

Di da to tražim? Uputstva i sve vezano uz to mi je negdi u pitaj boga kojoj kutiji...
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 23:21   #204
Iskreno ne bi znao, vjerovatno na kutiji, ne znam kada ti istječe pretplata ali definitivno nešto modernije iz ponude uređaja, s tim da sam naveo da definitivno sve bazne nemaju istu brzinu, bar po random lokacijama na kojima sam bio po zg,

tj. ti također pošto je mobilno odi nekud do drugog kvarta bez veze na kavu sa lapom spoji se vidi, pa ćeš bolje znati da li je do uređaja, ili do lokacije, ili do bazne... ali oni rade na mreži, sad, kada upgradeu određenu baznu Bog zna, kod mene su prošle godine u osmom digli novu 3G tu u blizini, do tada sam bio preko EDGE (2G bazna)


kako su izreklamirali famozni lte tj. tzv. 4G to bi po pokrivanju konačno trebalo biti svuda isto, pa ne bi trebalo biti više tih problema, e sada živi bili pa vidjeli

Zadnje uređivanje Tigrov friend : 18.09.2011. at 23:27.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 23:26   #205
Pretplata mi je istekla, al sam ju ja bila uzela na promociji... Plaćam običan Vip po cijeni Carnetovog, a rekla bih da je s običnim Vipom daleko manje problema.

Nemam pojma kaj ću. Makar, ovih dana selim pa bi trebala u stan koji ima net.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 23:39   #206
Eto onda super, pripremi se za router, parice...

a ne bi ni meni bilo bajno da nema te bliže "nove" bazne, godinama sam ja imao edge konkretno doma, a onda jedno jutro iznenađenje ode on na neke Megabite, reko ovo je neka greška, a nije gle poplavio je naglo.....

kao ja sam u metropoli a tek prije 13. mjeseci dobijem hsdpa doma, eto ti metropole, što se čuditi ljudima iz manjih mjesta, ništa, to što su oni pokrivali i kakva je to uopće tehnologija, ubi Bože

Zadnje uređivanje Tigrov friend : 18.09.2011. at 23:44.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 20:06   #207
bok ekipa
procitala sam zadnjih 5 stranica i puno hvala na svim informacijama!
imam homebox i taman mi iduci mj istice pa bi uzela kombinaciju kao tigrov frend 15gb+nocna

imam neki stari stick k3565-z no vidjela sam da je max dw 3.6mb pa me zanima dal se ikak moze sredit da stavim karticu u homebox uredjaj? ima li uopce pameti u tome? (da se istovremeno moze bit na netu na 2 kompa) il da jednostavno kupim neki usb stick

imam i tele2 stick e180 pa sto preporucate? da ga probam otkljucat i to koristit?

takodjer-ono sto mi je dosta bitno pitanje je: dal su noviji stick uredjaji bolji sto se tice hvatanja signala? ako se nalazim na nekoj granicnoj lokaciji da tipa jedan ide do brzine 1mb a drugi 2mb? tipa kao sto neki mobiteli pokazuju 7 crtica signala dok drugi, na istom mjestu pokazuje 3-4.. :/

thanx
pozz
ana

Zadnje uređivanje a1978 : 20.09.2011. at 20:26.
a1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 02:18   #208
Ne znam, nisam data karticu od sticka tj. preciznije stick pretplate koristio u homeboxu mada je u biti i u homeboxu "stick" ali ne bi imala pozive jer na toj stick tarifi 15GB+noćna nema poziva već samo net i sms,

a čuj kada već ideš na novu pretplatu uzmi si za 9kn Huawei e372 to je sada najkvalitetniji stick, za još bolji prijem preporučam neku vanjsku gsm/umts antenu stick bi trebao imati priključak za nju, konkretno viđao sam je po 279kn na netu, a za konkretni stick pitati u vipu da li ima priključak za vanjsku antenu, moj k4505z ga ima (ima ga i k3565z ali mu je ispod maskice, treba nekako rupu napraviti ima tut na netu gdje je točno, ali taj stick je već out, tj. chip mu je out, i zbog brzine i zbog visokog pinga)

a za dva kompa (do 5 uređaja odjednom u stvari) ima vip i ovo u ponudi

Zadnje uređivanje Tigrov friend : 21.09.2011. at 02:24.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 02:25   #209
Quote:
a1978 kaže: Pogledaj post
dal se ikak moze sredit da stavim karticu u homebox uredjaj? ima li uopce pameti u tome? (da se istovremeno moze bit na netu na 2 kompa) il da jednostavno kupim neki usb stick
Ako ne namjeravaš potpisivati obvezno trajanje ugovora i zadovoljna si brzinom i performansama homeboxa, stavi karticu u njega (mora biti neki poklopac/naljepnica, pogledaj malo). Ukoliko ti ugovor nije problem, napravi kako je Tigrov friend preporučio.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 10:12   #210
e puno hvala!
ne treba mi telefon, ionako ga ne koristim
nisam mislila potpisivat ugovor jer mislim da mi je isplativije kupit stick preko njuskala il u ducanu
a1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 13:38   #211
A možeš i otključati taj e180 što imaš.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 17:52   #212
Pitanje u vezi noćne,jel se download od ponoći do osam ujutro (ako je uključena noćna tarifa) odbija od ukupnog prometa (M,L,XL tarifnog modela)?!
P E R O is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 23:56   #213
Ne odbija se od ukupnog prometa.Cijena tarifne Noćne opcije iznosi 49kn. Uključenjem Noćne opcije ostvarujete mogućnost prijenosa podataka normalnom brzinom svakog dana u periodu od 00 do 08 sati i ta pogodnost se primjenjuje do isteka obračunskog razdoblja ili isključenja Noćne opcije. Ukoliko ne isključite Noćnu opciju u tekućem obračunskom razdoblju ona će automatski biti uključena i u sljedećem obračunskom razdoblju.
__________________
UM CARUJE-DOK SNAGA NE POPIZDI.
spajder is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 00:02   #214
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
A možeš i otključati taj e180 što imaš.
Hmm, jel ovo radi (isprobano)? Baš bi nešto takvo meni trebalo, da otključam huawei koji imam pa da isti koristim za vip internet... Pretpostavljam da treba i nabaciti novi profil sa pristupnim točkama itd...
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
vedizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 00:15   #215
Softver provjereno radi, ja sam njime uspješno otključao svoj modem (doduše, nije bio e180, ali budući da je e180 na popisu podržanih, vjerujem da se i on može otključati).
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 03:20   #216
Quote:
P E R O kaže: Pogledaj post
Pitanje u vezi noćne,jel se download od ponoći do osam ujutro (ako je uključena noćna tarifa) odbija od ukupnog prometa (M,L,XL tarifnog modela)?!
Ne odbija se, on-line counter na data.vipnet.hr tada stoji, možeš ako hoćeš tada skinuti i cijeli GTA IV kao ja i neće se za to vrijeme pomaknuti ni za 1KB trust me
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 12:23   #217
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
A možeš i otključati taj e180 što imaš.
srce si!
fala
a1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 16:30   #218
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Prvo ne znam mene je sa 10GB na 15GB koštalo 100kn, pitaj szk ili u vip centru

drugo ne vidiš na moj.vip ali vidiš ovdje lijevo pod noćna opcija da li je uključena ili nije

http://img171.imageshack.us/img171/8620/izrezakd.jpg
reci mi kako si došao do tog linka, ja sam registriran i sve ali nikako da dođem do toga... naravno jedino preko ovog što si ti stavio
__________________
He say nothing is quite what it seems... I say nothing is nothing.
Nadir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 16:33   #219
Što ti se pojavi kad odeš na data.vipnet.hr?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 16:56   #220
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Što ti se pojavi kad odeš na data.vipnet.hr?
kad odem na data.vipnet.hr onda je sve u redu, mogu uključiti noćnu opciju i vidjeti podatke o trošenja... prije sam gledao preko moj.vip.hr, a sad vidim da tamo ne broji trenutno stanje (sve je na nuli)
Problem je u tome što ne znam kako doći do data.vipnet.hr, van ovog linka koji je stavio tigrov frend ili da jednostavno upišem u google data.vipnet.hr
__________________
He say nothing is quite what it seems... I say nothing is nothing.
Nadir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.