Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2014., 15:24   #1721
Bi li mi mogli pogledati karte. ? Znam ih gledati i mogu i vama ako nekome treba, medutim smatram da je bolje da mi osobno netko drugi otvara karte.
Hocemo li se ja i moj bivsi pomiriti ?
Ja sam strijelac on je rak
Neferti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 18:29   #1722
a da ti otvoriš karte a mi da ti pomognemo protumačiti? napiši ovdje kaj si otvorila i na kojim pozicijama pa ćemo zajedno protumačiti
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 18:44   #1723
Znam ih i ja tumaciti, meni treba netko da ih otvori umjesto mene
Neferti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 21:34   #1724
Quote:
Neferti kaže: Pogledaj post
Znam ih i ja tumaciti, meni treba netko da ih otvori umjesto mene
Otvorih Mistični križ za tvoje pitanje
1.Kula
2.Ljubavnici
3.Kočija
4.Vitez pehara
5.X diskova
6.As diskova
7.II pehara
8.Kralj pehara
9 Paž diskova
10.Kraljica mačeva
Hermes7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 22:11   #1725
Hvala puno
Ja bih ovo protumacila kao razdiranje i donosenje odluke u meni, izmedu emocija zaljubljenost i potrebe za zavrsetkom, potajno se nadam sretnoj ljubavi, a kao ishod ako ne ubrzavam i reagiram impulsivno strpljivo mogu doci do cilja? Tj pomirenje?
Kako bi ti ovo protumacio i hvala puno
Neferti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 18:01   #1726
Quote:
Neferti kaže: Pogledaj post
Hvala puno
Ja bih ovo protumacila kao razdiranje i donosenje odluke u meni, izmedu emocija zaljubljenost i potrebe za zavrsetkom, potajno se nadam sretnoj ljubavi, a kao ishod ako ne ubrzavam i reagiram impulsivno strpljivo mogu doci do cilja? Tj pomirenje?
Kako bi ti ovo protumacio i hvala puno
Na razini veze dolazi do promjena, potrebno je nešto otpustiti da bi se krenulo na bolje / to su te unutarnje promijene koje osjećaš i s kojima se nosiš /. imati povjerenja, biti strpljiv, bez žurbe bio bi savjet što dodatno naglašava nedostatak vatre u ovom trenutku ali karte daju potencijal obnavljanja veze.
Hermes7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 19:39   #1727
Smile

Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Otvorila sam karte za tvoju prijateljicu. Dakle, ovdje su tri karte: dama (žena), stablo i kula.
Tumačim karte na način da tvoja prijateljica zna što hoće i vjerojatno je vrlo strpljiva i kvalitetna osoba ali previše je pasivna, previše se uljuljkala u određeni pesimizam i kao da čeka da se dogodi čudo.
Ona za sebe smatra da nije dovoljno vrijedna ako je sama i to joj pričinjava poteškoće, tj. takav stav je blokira.
Trebala bi se više igrati i ne tako teško i turobno promatrati ljubav i vezu.
Oko sebe kao da je stavila neki zid koji je doduše nevidljiv ali se vibracijski osjeti.
Neka se prijateljica opusti i zaigra, neka izađe iz svoje mentalne kule.
Hvala puno na odgovoru
kakojeljepo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 16:31   #1728
Hvala najljepsa dugujem cokoladu
Neferti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 18:56   #1729
Quote:
Neferti kaže: Pogledaj post
Hvala najljepsa dugujem cokoladu
Mljac,mljac
Hermes7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 22:33   #1730
TAROT ili Knjiga Mudrosti

Većina ljudi misli da Tarot karte služe samo za gatanje. Malo njih zna da je Tarot u stvari Knjiga Mudrosti i da pomoću meditacije na karte možemo dosegnuti sveznanje. Osim toga Tarot je poseban duhovni put. Ako se na ispravan način koncentrirate na kartu dolazite u stanje supersvijesti u kome će vam se događati nevjerojatne stvari.

Evo jednog primjera. Na karti 0. Luda vidimo osobu kako gleda prema gore u nebo. To znači da je Luda neprestano uronjena u kozmičku svijest, nirvanu. Ta slika je simbol za podsvijest i podsvijest će nas odmah dovesti u stanje svijesti koju ova karta predstavlja. Dakle ako znamo kako se koncentrirati na tu kartu ona će nas odmah uvesti u stanje Nirvane koju je postigao Budha.

Pomoću ostalih karata čovjek može dostići nevjerojatno znanje, mudrost i psihičke moći. Čitajte Eliphas Levija i vidjet ćete da govorim istinu. Nešto više o Tarotu možete pročitati na ovoj stranici: http://www.1aum.com/tarot.php
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 23:10   #1731
Da li mi netko moze pogledati buducnost moje veze? Godinu dana smo u vezi na daljinu, sto mogu ocekivati i kada bi bio susret, recimo period od mjesec dana?
On je bik a ja strijelac podznak lav?
Molim vas, hvala najljepsa.
Saljem mu mentalne i subjektivnr potuke mozda i to urodi plodom.
Neferti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 02:01   #1732
Quote:
Tahuti kaže: Pogledaj post
TAROT ili Knjiga Mudrosti

Većina ljudi misli da Tarot karte služe samo za gatanje. Malo njih zna da je Tarot u stvari Knjiga Mudrosti i da pomoću meditacije na karte možemo dosegnuti sveznanje. Osim toga Tarot je poseban duhovni put. Ako se na ispravan način koncentrirate na kartu dolazite u stanje supersvijesti u kome će vam se događati nevjerojatne stvari.

Evo jednog primjera. Na karti 0. Luda vidimo osobu kako gleda prema gore u nebo. To znači da je Luda neprestano uronjena u kozmičku svijest, nirvanu. Ta slika je simbol za podsvijest i podsvijest će nas odmah dovesti u stanje svijesti koju ova karta predstavlja. Dakle ako znamo kako se koncentrirati na tu kartu ona će nas odmah uvesti u stanje Nirvane koju je postigao Budha.

Pomoću ostalih karata čovjek može dostići nevjerojatno znanje, mudrost i psihičke moći. Čitajte Eliphas Levija i vidjet ćete da govorim istinu. Nešto više o Tarotu možete pročitati na ovoj stranici: http://www.1aum.com/tarot.php
Tarot proucavam tri godine (prije sam bio teski nevjernik ) sada prihvacam da ima nesto u kartama jer je puno ljudi reklo da sam im tocno procitao.
Ja prije svega na Tarot gledam kao na psihicku pomoc ljudima koji su u problemu ili neizvjesnosti. U knjizi suvremeni Tarot ima nesto o tome pa mozete procitati. Jednostavna knjiga i za pocetnike a preporucam i drugima koji je nisu procitali.
Tarot Starter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 09:02   #1733
Znam da sam prije pisao neke postove protiv tarota , ali tjedan dana prije nego me cura ostavila stalno sam sanjao svađu s njom u snovima. Ali s našom vezom u stvarnosti nije bilo problema. Pa me ona odjednom ostavi bez ikakva razloga
Vjerojatno mi razlog ni ne želi reći ...a bili smo skupa skoro godinu dana....
Ta stvar mi sada zbilja ide na živce jer ne znam razlog ...dali je to neki entitet?? Dali me prevarila s nekim drugim? A možda je problem u meni.

Sada djelomično vjerujem u Tarot stoga može li mi netko otvoriti karte pa možda nađe odgovor na moja pitanja?
__________________
The Art Of Trolling - Trull Tzu
ArcanumNowus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 22:08   #1734
neferti

Quote:
Neferti kaže: Pogledaj post
Da li mi netko moze pogledati buducnost moje veze? Godinu dana smo u vezi na daljinu, sto mogu ocekivati i kada bi bio susret, recimo period od mjesec dana?
On je bik a ja strijelac podznak lav?
Molim vas, hvala najljepsa.
Saljem mu mentalne i subjektivnr potuke mozda i to urodi plodom.
Draga Neferti...evo ti tvojih karata...na tvoj upit..

9 mača
obješenik
kraljica vode
kralj zemlje
4 zemlje
8 zemlj
paž vatre
5 vode

Zapravo ti 1 i zadnja karta u nizu daju konkretan odgovor, strah od napuštanja i /ponovno/ ljubavno razočarenje.

Nisi zadovoljna u toj vezi znaš i sama, tako se ne živi..koji je pravi razlog da je ta veza na daljinu.

To te ne ispunjava, nije to - to. Zašto ne tražiš za sebe od života više - sve te to pitaju tvoje karte. Postala si ovisna o svojim emocijama, to nije dobro, upotrijebi i razum...na putu si da bolje upoznaš samu sebe i da se počneš više cijeniti.

Ova veza nema perspektivu, vrijeme trajanja veze ovisi samo o tebi - a, zašto, uskoro ćeš doznati i sama.

Sretno!

/30 godina gledanja u Crowley tarot/

White star 1
white star 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 22:16   #1735
Arcanum

Quote:
ArcanumNowus kaže: Pogledaj post
Znam da sam prije pisao neke postove protiv tarota , ali tjedan dana prije nego me cura ostavila stalno sam sanjao svađu s njom u snovima. Ali s našom vezom u stvarnosti nije bilo problema. Pa me ona odjednom ostavi bez ikakva razloga
Vjerojatno mi razlog ni ne želi reći ...a bili smo skupa skoro godinu dana....
Ta stvar mi sada zbilja ide na živce jer ne znam razlog ...dali je to neki entitet?? Dali me prevarila s nekim drugim? A možda je problem u meni.

Sada djelomično vjerujem u Tarot stoga može li mi netko otvoriti karte pa možda nađe odgovor na moja pitanja?

Sanjao si konkretan događaj, koji te upozorio na ono što slijedi, budi na tomu zahvalan duhovnom svijetu, jer si sve ipak lakše prihvatio, zar ne...?

Dakle osvijesti da te netko ipak čuva odozgo , a sam događaj će se već objasniti i na materijalnom nivou, a i nije zgorega da pitaš i bivšu djevojku koji je pravi razlog prekida - na to imaš ljudsko pravo.

Osim toga, to se i dogodilo za tvoje dobro, vidjeti ćeš...

Sretno

White star 1
white star 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 23:18   #1736
Quote:
white star 1 kaže: Pogledaj post
Draga Neferti...evo ti tvojih karata...na tvoj upit..

9 mača
obješenik
kraljica vode
kralj zemlje
4 zemlje
8 zemlj
paž vatre
5 vode

Zapravo ti 1 i zadnja karta u nizu daju konkretan odgovor, strah od napuštanja i /ponovno/ ljubavno razočarenje.

Nisi zadovoljna u toj vezi znaš i sama, tako se ne živi..koji je pravi razlog da je ta veza na daljinu.

To te ne ispunjava, nije to - to. Zašto ne tražiš za sebe od života više - sve te to pitaju tvoje karte. Postala si ovisna o svojim emocijama, to nije dobro, upotrijebi i razum...na putu si da bolje upoznaš samu sebe i da se počneš više cijeniti.

Ova veza nema perspektivu, vrijeme trajanja veze ovisi samo o tebi - a, zašto, uskoro ćeš doznati i sama.

Sretno!

White star 1
Kao što već rekoh, kod analize je potrebno napisati koja se karta odnosi na koji dio odgovora na pitanje.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 09:58   #1737
Pozdravljeni prijatelji,

Prosila bi vas za pomoč tudi ja, ako imate vremena. Kako kaže za posao, v tej godini i začetak 2015? Že več kot godino sem doma, prosila bi vas za pogled.

Hvala vama i lep pozdrav iz Slovenije
Blueway is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 21:29   #1738
Pozdrav,
Da li bi mi neka dusica htjela otvoriti karte? Imam tarot i sama ali toliko sam si puta otvarala da vise ne znam sto da mislim. Radi se o decku koji me jako povrijedio,otisao bez objasnjenja.ne znam ni u cemu je bio problem, postoji mogucnost da je svih godinu i pol imao drugu, nista ne znam,voljela bih samo probati ovako dobiti uvid u njegove osjecaje i namjere jer ne znam kako se postaviti.
Puno hvala, ja sam zbunjena vaga on jarac.
krejzii is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 21:53   #1739
Evo otvorila sam ipak karte kao i prosli put kad sam ovdje postavila pitanje a tad smo bili u prekidu, i dosla je opet ta karta pravde kao moj osjecaj za njega plus 6pehara. Sto on osjeca- car i vitez novcica. Sto je on meni donio u zivot-zvijezda, ja njemu-mjesec. Njegov potez-kralj maceva. Sto mislite? Ipak voljela bih da mi netko jos otvori tarot jer nisam sigurna u svoje otvaranje...
Hvala
krejzii is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 10:38   #1740
Smile

Quote:
krejzii kaže: Pogledaj post
Evo otvorila sam ipak karte kao i prosli put kad sam ovdje postavila pitanje a tad smo bili u prekidu, i dosla je opet ta karta pravde kao moj osjecaj za njega plus 6pehara. Sto on osjeca- car i vitez novcica. Sto je on meni donio u zivot-zvijezda, ja njemu-mjesec. Njegov potez-kralj maceva. Sto mislite? Ipak voljela bih da mi netko jos otvori tarot jer nisam sigurna u svoje otvaranje...
Hvala
E moja vago...vidiš ti odgovor i sama ali ne vjeruješ sama sebi - promijeni to pod hitno!!! /6 vode/

Pravda to si ti, poštena ,odana, 6 vode - ljubav koju rado njemu daješ, car - to je on a zanima ga samo on sam i uz viteza novca pogotovo...samo posao i njegovi interesi...jel me čuješ? Za čime ti žališ...za kartom mjeseca - pa on nema pojma ni tko je on ni tko si ti, on te uopće ni ne vidi...stvarno onako kako bi ti htjela kroz ljubav...čuješ li me...?

Kralj mača - njegova odluka o prekidu...donio ju je samo tako..i definitivna je.

Pusti ga tvoj život ide dalje preboli i to je to...ljude koje odlaze iz našega života treba blagosloviti s ljubavlju, jer odlaze s razlogom...dolazi netko bolji...vidjeti ćeš...

Valjda si nešto i naučila - a trebala si naučiti da NE ovisiš o nikome pa ni o tuđoj ljubavi prema sebi, nauči voljeti samu sebe...to ti je lekcija kroz cijeli život..probaj to shvatiti.

pozz
white star 1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.