Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2007., 22:23   #181
Quote:
Mikahr kaže: Pogledaj post
Rok isporuke je 500 dana!!
Ma da??
__________________
to đeki čen, poludiiii <> sva prava pridržana
verik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:08   #182
Qashqai se kod Baotića čeka godinu dana, a u Eurorentu do 3. mjeseca 2008.g
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 15:12   #183
Quote:
M. Rockatansky kaže: Pogledaj post
Tocno tako, ukupno 187.500 kn. Samo sto se ceka do 6 mjeseci
za 187.500 kuna bolje kupiti BMW 118d


PS
osim toga, taj Nissan mi izgleda malo previse kao Kia Sportage, i dizajnom i kvalitetom i cijenom
copycats
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 15:41   #184
evo i testa:
http://www.channel4.com/4car/rt/nissan/qashqai/1322/1

Assets
Decent kit levels, agile drive.

Drawbacks
Expensive, impaired economy, confused styling, limited versatility, doesn't offer much new.

Verdict
An unconventional looking family hatch that's actually pretty conventional.
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 17:34   #185
Apsolutno subjektivni komentari.

Mislim, halo!! Lici na sportage!!!??
Dizajnom nikako, cijenom nikako, a o kvaliteti tek ne mozes pricati. Kaj, imao si godinu dana i jednog i drugog.

Copycats...???

A ovo da je skup je isto bezveze. Svi ga hvale ko najpovoljniju kupnju, s omjerom ulozeno dobiveno.
I ovaj komenta, confused styling im je fakat smijesan.

Ma.
Svasta.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 19:59   #186
Naravno, to je auto za europsko trziste, nije dovoljno dobar za SAD i Kanadu, tamo ce Nissan ponuditi Nissan Rouge.
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 03:26   #187
e ono frend mi dela u nissanu i ima testno vozilo full opremljenog..vozil sam puno auti i vozil sam se u puno auti al ovo je fakat nekaj posbenog nije "TAK" skup al fakat je udoban izvana mi super izgleda iznutra takoder..kvalitetan je uff prva liga..jebiga nissan se preracunal i nije ocekival da bude tak trazena roba pa se mora cekati....
naFRljen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 00:54   #188
Quote:
naFRljen kaže: Pogledaj post
e ono frend mi dela u nissanu i ima testno vozilo full opremljenog..vozil sam puno auti i vozil sam se u puno auti al ovo je fakat nekaj posbenog nije "TAK" skup al fakat je udoban izvana mi super izgleda iznutra takoder..kvalitetan je uff prva liga..jebiga nissan se preracunal i nije ocekival da bude tak trazena roba pa se mora cekati....

a kakvi su ti renoovi motori unutra u kaškaju? jel ti se baš nisu proslavili....hmmm
marioreni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 09:17   #189
Quote:
camundongo kaže: Pogledaj post
evo i testa:
http://www.channel4.com/4car/rt/nissan/qashqai/1322/1

Assets
Decent kit levels, agile drive.

Drawbacks
Expensive, impaired economy, confused styling, limited versatility, doesn't offer much new.

Verdict
An unconventional looking family hatch that's actually pretty conventional.
ovaj test je narucila konkurencija ili im je person in charge za aute bio na godisnjem pa je test napravio netko iz odjela za pracenje zenske mode...

Mada, kada se zna kolika je lova u automobilskoj industriji nista me nemre iznenaditi kod raznih emisija, casopisa i testova automobila...
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 14:18   #190
Po mome mišljenju auto je stvarno dobar! Napola SUV (mozda cijeli po dimenzijama) za početnu cijenu od 138 500kn, gdje još ima?
NIGDJE! Auto je stvarno prva liga, a neki koji govore da nije nikakav ti su ljubomorni! Možda nisam u pravu ali mislim da se mnogi slažu samnom i bezveze tako pišu bedastoće kao isti po cijeni kao Kia Sportage, Helloooooooooooo!
Jeste ludi! U ničemu se ne slaže sa Sportageom ili još bolje netko kaže da je to kao mutirani Tuscon (Setra Samoborček je to rekao). Isuse, evo jedino možda jedva po prednjim svijetlima.
AKO VAM SE AUTO NE SVIĐA ODLAZITE S FORUMA !
 
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 14:25   #191
Usporedite slike i onda samo recite da su isti po izgledu!

Qashqai


Tuscon


Sportage


I?
 
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 14:31   #192





Lijep je to autić, da nije zanimljiv u ovome trenutku, ne bi se na njega čekalo gotovo godinu dana.
__________________
to đeki čen, poludiiii <> sva prava pridržana
verik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 01:52   #193
Meni bolji izgleda novi NISSAN ROUGE:

camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 01:54   #194
iliti američki qashqai
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 23:22   #195
Vidim da se nitko dugo ne javlja pa ako netko naidje, da vam dam zadnju informaciju vezanu uz MP3. Znaci kao sto je gore vec receno MP3 definitivno ne svira niti jedan radio osim onaj sa navigacijom. Tako pise u mojim uputama za rukovanje. Moj u Tekna opremi svira WMA !! Vec sam se pomirio da cu morat sa sobom nosit hrpetine CD-a (iako je za promjenu bilo dobro slusati malo kvalitetnije snimke), ali jucer sam slucajno snimio par WMA formata i kad ono ... SVIRA! Cak su snimke bolje nego MP3@128 Kbps. Jedino sto sad moram prebaciti sve u WMA, a godinama sam sve prebacivao u MP3 .
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 07:59   #196
A inace, koja sa iskustva zasad?
Kolko si presao? Kak se ponasa?
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 13:19   #197
Fenomenalno! U 2 mjeseca sam napravio 4.000 km i mogu reci da sam prezadovoljan. Potrosnja je istina veca nego sto sam navikao do sada, ali za benzinac 2.0 i 140 KS je normalno da po gradu trosi oko 10 lit., dok po autoputu guta ovisno o brzini. Na 120 km/h u 6. brzini trosi cca. 9,5 lit., a na 160 km/h trosi 11-11,5 litara. Kad sam isao u Sloveniju sa 70 km/h trosio je 8 litara.
Sto se tice udobnosti dosta dobro trpi neravnine na ravnom pravcu, ali kada je u brzem zavoju kod neravnina lagano poskakuje, ali ne toliko da je problematicno, ipak je to poluterenac.
Najvise sam se bojao koznih sjedala zbog zagrijavanja na suncu. Ako dugo stoji na suncu onda je problematicno sjesti u kratkim hlacama, ali da se prilagodis ne traje dugo, a i odrzavanje je bolje, samo prebrises vlaznom krpom.
Klima na najvecem suncu pocinje hladiti za 10-ak sec. i odlicno funkcionira (govorim za automatsku, za rucnu ne znam).
Panoramski krov je jebeno dobra stvar
Kad je sunce ne przi te po glavi (ako imas kose) i odlican je osjecaj kad je u autu sve puno svijetla.
Bluetooth hands free je odlican, cisto ko suza. Mozes spremiti do 100 brojeva u njegovu memoriju i za te na displeju radija ocita ime, za ostale koji nisu pohranjeni ocita samo broj telefona. Kontakte za spremanje prima preko Bluetootha.
To bi bilo ukratko.
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 02:43   #198
Zavidim pomalo. Ipak kada sam unatrag nekih 9 mj. kupoval auteka bio je opcija, no ipak sam morao odustati jer sam u kolicima i bilo bi mi malo teško ulazit u njega, pa sam kupil Primeru. Uglavnom to mi je drugi Nissan koji vozim i prezadovoljan! Želim ti puuuuuuno sretnih kilometara!
operations is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 02:00   #199
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
Joj, ak te smeta 1.5 dci, uzmi jaci motor, ne kuzim.

A ak je 410l u kompaktnoj klasi malo, onda svaka cast.

Po meni je auto stvarno genijalan, i svaka cast nissanu na hrabrosti uvodjenju daska noviteta u kompaktnu klasu.

Jedan covjek na nekom forumu je lijepo rekao, da je slucajno BMW prvi predstavio ovakav auto bio bi najavljivan kao nesto revolucionarno i spektakularno. Ovako jadni Nissan mozda prodje skroz nezapazeno dok VW ili neki drugi svabo ne napravi nesto slicno.

Zalosno...
Pa ne bi rekao da je Qashqai prosao nezapazeno. Svi o njemu pricaju i skoro svima se svidja. Auto nije tereanc, ali tko i zeli terenca? Cijena je vrlo pristupacna i za tu lovu daje fakat puno u novom i privlacnom konceptu.

O njemackim autima mogu reci samo sve najgore.
Toowoomba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 17:12   #200
Quote:
operations kaže: Pogledaj post
Zavidim pomalo. Ipak kada sam unatrag nekih 9 mj. kupoval auteka bio je opcija, no ipak sam morao odustati jer sam u kolicima i bilo bi mi malo teško ulazit u njega, pa sam kupil Primeru. Uglavnom to mi je drugi Nissan koji vozim i prezadovoljan! Želim ti puuuuuuno sretnih kilometara!
Tnx, i ja sam sebi to zelim
Nadam se da ce i tebe tvoja Primera sluziti kako treba
BTW, mogu reci da sam prezadovoljan odnosom prodavaca kod Baotica jer su me informirali istog casa o svemu sto god su su saznali buduci da nakon pocetka prodaje nisu znali sve sto me interesiralo. Stvarno su si dali truda za razliku od nekih drugih kuca kod kojih moras molit da te nazovu, a od toga nista.
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.