Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2022., 12:37   #9221
Pozdrav,
završila sam 3 god preddiplomskog ekonomskog sveučilišnog faksa u Dubrovniku, ali želim upisati diplomski na efzg. Zanima me procedura i kolika je uopće vjerojatnost da se upadne? Na njihovoj internet stranici najviše bi vidjela da se radi o diplomskom faksu samo na engleskom jeziku, postoji li obični smjer poslovne ekonomije na hrvatskom?
Martinq is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2022., 23:45   #9222
Quote:
Martinq kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
završila sam 3 god preddiplomskog ekonomskog sveučilišnog faksa u Dubrovniku, ali želim upisati diplomski na efzg. Zanima me procedura i kolika je uopće vjerojatnost da se upadne? Na njihovoj internet stranici najviše bi vidjela da se radi o diplomskom faksu samo na engleskom jeziku, postoji li obični smjer poslovne ekonomije na hrvatskom?

Diplomski je samo na engleskom jeziku jer je od 2014. integrirani studij poslovne ekonomije, dakle preddiplomski i diplomski skupa
hales02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2022., 14:18   #9223
Bok, može mi tko navesti razliku između Poslovne i ostalih na EFZG?

Nisam uspio riješiti 35 ECTSa u dvije godine, vanredni sam, htio bih nastaviti dalje, na trećoj sam godini a navodno se mogu prebaciti sa Poslovne na ove ostale što imamo.
ovunque is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2022., 17:08   #9224
Koliko je teško upasti na preddiplomski Poslovna ekonomija? Vjerojatno prolazim s 5,00 četvrtu godinu (kao i ostale tri), a prijavio bih hrvatski, matematiku (B) i engleski (B). Naravno da ću se potruditi riješiti maturu što bolje, ali koliko bih trebao riješiti?
__________________
You had it all right in your grasps, but in a breath your minute passed.
Now alas the end has come, you are all alone...
MaximalGuardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2022., 10:55   #9225
Pozdrav,

studira li itko stručni diplomski studij "Elektroničko poslovanje u privatnom i javnom sektoru"?
ako da molim te napiši kako je na tom smjeru? Profesori, ispiti, predavanja - težina? predavanja su svaki dan ili ne? budući da radim, koliko su profesori zahtjevi da se dolazi na predavanja? Bilo kakva informacija i pomoć dobro bi mi došla.
Hvala!
KarlaCoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2022., 20:45   #9226
može jedan upit..za jednog starog bivšeg studenta.

prošli mjesec sam kupila knjige od skriptarnice knjige i oni su mi došle s dostavom na kućnu adresu zajedno s računom.

e sad danas poštar ostavlja obavijest o prispijeću pošiljke od efzg bez otkupnine.
moje pitanje da li je to možda ponovno račun ili su to moje svjedodžbe i diploma jer sam ja prije 6 godina odustala od studiranja ali nikada u referadi nisam podigla dokumente i napravila ispisnicu. Da li je tko čuo da vraćaju dokumente sa fakulteta putem pošte - i da u međuvremenu sam dodala prezime i kućnu adresu ?
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2022., 09:35   #9227
Quote:
miranacro02 kaže: Pogledaj post
može jedan upit..za jednog starog bivšeg studenta.

prošli mjesec sam kupila knjige od skriptarnice knjige i oni su mi došle s dostavom na kućnu adresu zajedno s računom.

e sad danas poštar ostavlja obavijest o prispijeću pošiljke od efzg bez otkupnine.
moje pitanje da li je to možda ponovno račun ili su to moje svjedodžbe i diploma jer sam ja prije 6 godina odustala od studiranja ali nikada u referadi nisam podigla dokumente i napravila ispisnicu. Da li je tko čuo da vraćaju dokumente sa fakulteta putem pošte - i da u međuvremenu sam dodala prezime i kućnu adresu ?
Ja nisam nikada čuo da vraćaju dokumente, a pogotovo ne putem pošte.
Pošto je ovo post od prije mjesec dana, možeš li sada napisati o čemu se radilo?
__________________
A.Smithee
ckralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2023., 10:48   #9228
Sasvim sam slučajno naišao na ovu temu, jer sam prastari student koji je diplomirao 2009. godine.
Ako se ne varam, samim činom diplomiranja te odlaskom u Referadu kako bih završio proces studiranja....dobio sam natrag svoju dokumentaciju.
Uzmite ovo sa zrnom rezerve, jer moguće je da sam pogriješio...davno je to bilo i vrlo je vjerojatno da se pogrešno sjećam.
Osim toga puno se toga desilo u zadnje vrijeme i pamćenje mi više nije jača strana.

Inače, izrazio bih žaljenje što vidim da na mnoga pitanja nema odgovora.
Davno davno na originalnom Forumu studenata Ekonomskog fakulteta u Zagrebu kojeg smo zatvorili 2015. godine, na kojem sam proveo lijepe dane, je sve bilo drugačije.
Bio sam jedan od Administratora i sjećam se da su odgovori prštali na sve strane.
Stoga se iskreno nadam da će i na ovom topicu uskoro započeti jednaka aktivnost.

Sretno svima i samo hrabro naprijed
Zdenko Hozntreger is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2023., 01:12   #9229
Ima li netko možda za prodati Orsagovu knjigu Poslovne financije?
anita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.