Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2017., 22:48   #1
Algoritam akcija, preporuke

Kupio bi si jedno 9 fantasy knjiga na ovoj akciji pa me zanimaju preporuke, imam sve od Tolkiena, Abercrombiea, Rothfussa i Bakkera.
Logen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:15   #2
Rune od autorice Joanne Harris

Guy Gavriel Kay Pjesma za Arbonnu, Lavovi Al-Rassana, Sarantinski mozaik.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 15:31   #3
+1 @Lyanna Stark i Rat Cvjetova te ako ti engleski ide Bobby Dollar serijal Tada Williamsa. Ili po izboru Terry Pratchett.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 17:14   #4
Di je ta akcija? Na njihovom webu sam samo vidio da imaju neku manju akciju na par Williamsovih knjiga
__________________
Poskočica
.. i neznam kako razum može ljubavi odoljeti ...
earl Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 18:45   #5
Često možeš naći knjige na nekakvom popustu, ili kupiti nešto pa dobiti 15-20% kupon. Takve stvari lovi, ja sam samo predložio dobre knjige. Inače Williamsov Bobby Dollar je bio 65kn koliko se sjećam kad sam ga kupio.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 19:48   #6
Quote:
earl Jigsaw kaže: Pogledaj post
Di je ta akcija? Na njihovom webu sam samo vidio da imaju neku manju akciju na par Williamsovih knjiga

http://www.algoritam.hr/download/kat...ija%203za2.pdf
Logen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 20:50   #7
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
+1 @Lyanna Stark i Rat Cvjetova te ako ti engleski ide Bobby Dollar serijal Tada Williamsa. Ili po izboru Terry Pratchett.
Strane knjige nisu na akciji. Nažalost.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 21:52   #8
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Strane knjige nisu na akciji. Nažalost.
Čuj, bila je jeftinija od ovih na akciji kad sam ja kupovao. Tako da je i dalje pristupačno(nema udio za prevoditelja).
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 22:58   #9
Budući da je Algoritam propao, smiju prodavati samo svoje knjige. Na te se knjige referira autor posta.

Autore, još bi ti preporučila Sjećanje Tuga Trn trilogiju. Sastoji se zapravo od četiri knjige, autor je Tad Williams.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 01:56   #10
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Budući da je Algoritam propao, smiju prodavati samo svoje knjige. Na te se knjige referira autor posta.

Autore, još bi ti preporučila Sjećanje Tuga Trn trilogiju. Sastoji se zapravo od četiri knjige, autor je Tad Williams.
Pokupovao ih sve osim druge knjige, koje nigdje nema za naći .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 02:21   #11


Prošao kroz popis i odlučio, kada je već prilika, napokon si priuštiti sve knjige o avanturama Milesa Vorkosigana, od Bujoldice. OK ne baš sve, ali gotovo sve . Vorske Igre sam jedino imao od prije. Već dosta dugo slušam o izvrsnosti cijelog serijala knjiga, pa mislim da je vrijeme da se i sam uvjerim u to. Mogu samo reći da će ovo biti iznimno plodonosno ljeto po pitanju čitanja .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 13:34   #12
Nećeš se razočarat
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 00:49   #13
Muku mučim sad još jedino sa redoslijedom čitanja .
Nije baš da ima na naslovima tipa "Knjiga prva" pa naziv knjige, pa "Knjiga druga" naziv knjige. To me prvotno navelo na pomisao da zapravo nema redoslijeda, već da se svaka knjiga čita kao zasebno djelo. No pobližnjim surfanjem po netu, vidio sam da ipak ima nekih smjernica kojim redoslijedom bi knjige trebalo čitati. Samo što svatko ima neko svoje mišljenje.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 04:53   #14
Prati ovaj link

Odličan raspored čitanja.

Nema knjiga 1. 2. zato što je ona sama rekla da će možda naknadno ubacivati priče u timeline. Što znači da bi priča se trebala čitati prije nekih drugih.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 02:30   #15
Muchas gracias .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 12:50   #16
Nije SF, ali ako itko voli povijest i pogotovo stari Rim, pogledajte jel imaju još uvijek SPQR knjige od John Maddox Roberts, mislim da su sada dosta snižene.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.