Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2017., 22:35   #141
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Avatari i Riana su bili prejaki za Hawka i Besona
Rihanna u većini scena zvuči kao poljski lektor na sinkronizaciji filmova.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 12:13   #142
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Rihanna u većini scena zvuči kao poljski lektor na sinkronizaciji filmova.
Znači lošije je nego na foršpanu
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 18:49   #143
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 01:02   #144
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Da budemo pošteni, Lucas je od samog početka navodio masu uzora za SW.
Ali ovaj nije nikad naveden. Zato jer je SW rip-off ovog stripa. Ne inspiracija, nego doslovno kopiranje radnje i elemenata.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 04:38   #145
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Ali ovaj nije nikad naveden. Zato jer je SW rip-off ovog stripa. Ne inspiracija, nego doslovno kopiranje radnje i elemenata.
Ovo veze s mozgom nema - al nije da je neočekivano...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 17:56   #146
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Ovo veze s mozgom nema - al nije da je neočekivano...
Tvoji komentari odavno sa mozgom veze nemaju, pa si i dalje tu. Ali prihvatila sam činjenicu da mora forum imati i trola.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:59   #147
Znači, nekih tjedan dana nakon što sam pogledala ovaj film se vozim u busu i vidim plakat i pomislim "Nije bio loš film, samo mi nije jasno zašto se film zove Valerian."
I sekundu kasnije se sjetim da je to ime glavnog lika

Dobiva apsolutnu nagradu za najbezveznijeg, najnezanimljivijeg, the least memorable glavnog lika ikada. Ostatak filma skroz okej.

Da imam višak slobodnog vremena, napravila bih fan-edit filma u kojem su izbačene ili editane sve scene s njim tako da ga uopće nema. Znači, nema prve i zadnje scene, a ostale su editane da je Cara glavni lik. Mislim da eđi emocionalno nedostupni white boy ne bi ni falio.
Ne želim sad zvučat ko neka feministička izdrkotina, ali jebemu sve stvarno dosadan lik.
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 21:02   #148
Još ću nadodati, film je super za nekoga tko ne voli SF.
U smislu, super je ako ga ne ideš uspoređivati sa star warsom, star trekom, elementom itd.

Išla sam ga gledati samo sa očekivanjem lijepih vizuala, to sam i dobila, vizualno je bio lijep. I'm happy.
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 23:18   #149
Ja sam se nadao da će biti barem 30 - 50 % petog elementa,
ali izgleda da se radi 3-5%.
Zapravo neusporedivo.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 04:10   #150
Koliko sam loših kritika pročitao od znalaca kojima je Star Wars SF i sličnih, mislim da ću film pogledati prvom prilikom u Daruvaru.

Moglo bi biti barem zabavno, ako već ne i dobro.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:38   #151
Jako puno pažnje je pridano detaljima i stvarno ima pametnih i maštovitih cveba u pozadini glavne radnje. Samo šteta što su glavna radnja i junaci dosadni kliše

I nije mi jasno zašto film nosi ime po glavnom junaku. Ne samo što Valerian ima karizmu mrtve žabe, nego film cijelo vrijeme gura ideju o ravnopravnosti muškog i ženskog lika. I onda izbace ime ženskog lika iz naslova

Uglavnom, iako je to lijepo, ne čudi me što je flop. Publika koja voli američke spektakle neće trčati vidjeti europski spektakl rađen po istoj formuli, bez originalne priče, jakih likova i glumaca. A ako Besson misli pokrenuti serijal s Valerianom kao glavnim junakom, onda je potpuno lud.
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:45   #152
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Koliko sam loših kritika pročitao od znalaca kojima je Star Wars SF i sličnih, mislim da ću film pogledati prvom prilikom u Daruvaru.

Moglo bi biti barem zabavno, ako već ne i dobro.
Znači od svih?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:40   #153
Taj Valerian ima glas poput Keanu Reevesa, ali glavu poput žabe. Zamislite da je Keanu zaista glumio, tj. pokušavao glumiti.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 18:45   #154
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Mrmlj...gunđ...

Kraj toliko SF stripova za adaptirat u film (Incal, Aster Blistok, Svemirski putnici, Crane...) on uzme Valeriana koji je ipak strip za 15ogodišnjake u najboljem slučaju.
Znam da odgovaram na stari post al ajde ti nađi redatelja koji bi mogao ekranizirati Aster Blistoka. Možda Lynch?
__________________
Yakety Sax or “Benny Hill Theme”:
https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg
ferda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 22:39   #155
Quote:
ferda kaže: Pogledaj post
Znam da odgovaram na stari post al ajde ti nađi redatelja koji bi mogao ekranizirati Aster Blistoka. Možda Lynch?
Jodorowsky je još uvijek živ.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 21:42   #156
Ne znam, ali da je bar još malo bliži Petom elementu bio bi odličan film..
Ovako je dobar..

Od svih ovih novijih naslova, star warsa, covenanta (ne mislim na kodi addon), wonder womena, i ostalih sličnih koje nit ne mogu pogledati do kraja, je bolji za klasu..

Bar ne ubija u oko sa nepotrebnim filerima (uz pripadajuće glumce, likove) za određeno, namijenjeno, tržište..
Netko reče da je box flop, pa naravno da jest..
Iako je film namijenjen tin generaciji, meni se čini da je ovo film za odrasle..

U svakom slučaju napokon blok baster kojeg imam želju pogledati još jednom..
Više puta..


I informacija, napokon izašao na pristojnom torentu..
Monro is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 22:15   #157
Meni se svideo od početka do kraja, kako kaže jedan forumaš "film ima glavu i rep". Vizualno prelepo odrađen, vanzemaljci prekrasno modelirani. Glumačka ekipa solidna, glavni glumci mi ne smetaju uopšte. Prijatno me je iznenadio i uživao sam u svakom momentu gledanja filma.

Zašto toliki hate ja ne mogu svatiti, možda zbog glavne glumačke postave. Da su stavili nekog poznatijeg/poznatiju lupam Chris Prat i Scarlett Johansson to bi gledaoca donekle odvratilo od prelepog vanzemaljskog sveta i svega ostalog. Ovako je dobro, dva donekle neutralna imena koja vode glavnu ekipu.
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 00:14   #158
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Ne znam, ali da je bar još malo bliži Petom elementu bio bi odličan film..
Ovako je dobar..

Od svih ovih novijih naslova, star warsa, covenanta (ne mislim na kodi addon), wonder womena, i ostalih sličnih koje nit ne mogu pogledati do kraja, je bolji za klasu..

Bar ne ubija u oko sa nepotrebnim filerima (uz pripadajuće glumce, likove) za određeno, namijenjeno, tržište..
Netko reče da je box flop, pa naravno da jest..
Iako je film namijenjen tin generaciji, meni se čini da je ovo film za odrasle..

U svakom slučaju napokon blok baster kojeg imam želju pogledati još jednom..
Više puta..


I informacija, napokon izašao na pristojnom torentu..
Vjerojatno dosad nije jer nikoga nije zanimao.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 00:17   #159
I sad vidim da nisam komentrao.

Pogledao sam film zbog posla i bio mi je naporan. Šteta. Moglo je to sigurno puno bolje.
Zapravo se gotovo ničega i ne sjećam osim nekakvog stalnog natjerivanja. Nema ama baš ništa pamtljivo u filmu.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 10:08   #160
Radovah se ovom filmu i nije me razocarao, ja skroz zadovoljan te mi je film sasvim dobar.

Nije nesto posebno ali mi se svidja. Neko u komentarima na IMDb rece da je bolji od zadnjih nekoliko Star Wars filmova pa da li je bolji mozda nije ali je svakako bar jednako dobar ili za nijansu slabiji jer zabavan film je i lepo izgleda.

Interesantna prica i uglavnom film niti jednog trenutka nije dosadan, humora ima i dobar je a njegovo prisustvo je fino dozirano.

Glavni glumci odlican odabir.
Dane DeHaan posebno za kog mislim da ima talenta i za ozbiljne dramske filmove sto je dokazao u The Place Beyond the Pines (2012) gde je pokidao/rasturio ok ne za Oskara ali je stvarno dobro odglumio. Odlican je bio i u A Cure for Wellness (2016).
Cara Delevingne je za mene nepoznanica jer je prvi put gledam, ne racunajuci Suicide Squad jer tu je bila na kratko i prekrivena CGI-em no rec je o prelepoj mladoj glumici ono bas mi je sexy a za glumacke kvalitete trebace da se dokaze u nekom ozbiljnijem filmu no ovde je dobro odradila posao.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.