Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 11:44   #141
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Nisam je prekinula. Niti sam je prekidala 50 puta prije toga kad je pričala o tom istom problemu. I usred toga svega nije svjesna ljepote života oko nas. Na to sam joj htjela skrenuti pažnju.
Rečenica koju si napisala glasi, otprilike, "kad je počela analizirati, ja sam joj rekla".

Ta rečenica kaže "ona počela, ja ju prekinula".
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 11:49   #142
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
A ja bih popizdila da me neko stalno gusi pizdarijama, analizira u sitna crevca umesto da uziva u zivotu I trenutku.
Jbg, ima nas raznih.
Govorimo o prijateljici i zajedničkoj kavi. Prijateljici koja možda očekuje da ju prijateljica shvati, a ne da njezine probleme proglasi pizdarijama i naredi joj uživanje u trenutku. Prijateljstvo. Podrška, pomoć, razumijevanje, prihvaćanje... Rings a bell?

Ti ideš na kave s nekim tko te stalno guši pizdarijama??? Zašto to radiš? Kad je to počelo? Događa li se ista neobična stvar i drugim ljudima koje poznaješ?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 11:49   #143
Quote:
A ja bih popizdila da me neko stalno gusi pizdarijama, analizira u sitna crevca umesto da uziva u zivotu I trenutku.
Jbg, ima nas raznih.
Ako te netko gusi, zasto s tom osobom uopce provoditi vrijeme?
Old 13.08.2017., 12:11   #144
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Rečenica koju si napisala glasi, otprilike, "kad je počela analizirati, ja sam joj rekla".

Ta rečenica kaže "ona počela, ja ju prekinula".
Nisam je prekinula u analizi, ona je izanalizirala do kraja. A bit će toga još jer će se opet vratit tom problemu i neće opet doć do definitivnog zaključka zbog kojeg će to pustiti.
Old 13.08.2017., 12:33   #145
Quote:
Znala sam da se nista nije promenilo!
Stari, dobri topic I isti mudri Josuha.

Dokolica, sta drugo...valja se malo izdivaniti, razmeniti koju pametnu...
Sve je to dobro, sto ljudi sto cudi.

A da, Flyene, zivot je prekratak za vecinu pitanja kojima se ljudi muce ali sta cemo, ljudska smo bica, nesavrsena I cudna.

S vremena na vreme upadnemo u neke krizice, ali valja I to istresti iz sebe, cak iako ce nas blam za par meseci ubiti zbog toga. Zivi smo ljudi.
Točno, kad prođe ova kriza bit će me blam.
A ja sad prestajem s ovim forumarenjem, previše me zelo, a izgubila se ona nit zbog koje sam uopće i počela pisati. Izvukla sam iz svega ovoga neke dobronamjerne komentare. Tnx!
Old 13.08.2017., 12:36   #146
Sram ju bilo što nije doživjela prosvjetljenje poput tebe.

Naime, nije li cijeli topic prepun rečenica u kojima pišeš kako si do jučer i sama bila takva? Štoviše, tek najavljuješ svoje promjene.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 15:23   #147
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post

Autor ružnog komentara je i na mojoj crnoj listi.
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 22:22   #148
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Govorimo o prijateljici i zajedničkoj kavi. Prijateljici koja možda očekuje da ju prijateljica shvati, a ne da njezine probleme proglasi pizdarijama i naredi joj uživanje u trenutku. Prijateljstvo. Podrška, pomoć, razumijevanje, prihvaćanje... Rings a bell?

Ti ideš na kave s nekim tko te stalno guši pizdarijama??? Zašto to radiš? Kad je to počelo? Događa li se ista neobična stvar i drugim ljudima koje poznaješ?
Ja nemam vremena za kafe a ni za nebulozne probleme jer prihvatam mnogo vece izazove u zivotu.
A prijateljima pomazem delima I konkretnim resenjima a ne plakanjem na ramenu zbog povrsnih gluposti.
Jbg, valjda sam imala srece a mozda I pameti u zivotu da se okruzim kvalitetnim ljudima.
Kad je pocelo?
Pa ne secam se, mozda sam oduvek takva. Pametna I mudra.

Enivej, mislis li da bi se iko normalan druzio sa osobom koja ignorise svaki njen problem ili poziv u pomoc zeleci da uziva u ambijentu I trenutku? Ili je to samo rezultat precestog gusenja drugih ljudi svojim nezrelim trabunjanjima?

Daj saberi se, niko ovde toliko povrsan nije, niti si ti otkrio Ameriku ovim postom.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.