Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2017., 15:34   #441
Moram priznati da su mi se kriteriji nakon sedmice spustili toliko da ovo može biti samo dobar film. Doduše, nisam gledao Rogue one pa tko zna.

Šalu nastranu, kod one scene kada Kylo Ren u bijesu s lightsaberom sasjeće konzolu ispred sebe, sam skoro ugasio film. Mislim, wtf.? Kakva je to plačipička??
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 17:53   #442
Meni su i force awakens i rogue one jako loši filmovi, baš se vidi da ih na silu štancaju.

Lucasovi prequels su daleko od vrhunskih filmova, ali su barem imali jasan tok radnje, i imali su neki cilj gdje će likovi kad tad dospjeti, i što je meni najvažnije, imali su šarm, ovi novi su generični, čak i kada se pojavljuju stari likovi, a o novim likovima je uopće bezveze pisati, niti jedan nije kvalitetno napisan, za sve me boli tuki što će im se dogoditi.

Za mene je Star Wars gotova priča od kada je Lucas sve to završio.

The Last Jedi preskačem, kao i sve drugo što snime, jednostavno me ne zanima daljni tok priče.

SW 1: 3/5
SW 2: 3.5/5
SW 3: 4.5/5
SW 4: 4.5/5
SW 5: 5/5
SW 6: 4/5
SW 7: 2/5

SW RO: 1/5
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 21:47   #443
Vijesti i glasine o Lukeovoj ogrlici:

__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 23:59   #444
Teško da ovaj film može biti bolji od Force Awakens, no J.J. Abrams kaže da je scenarij za dvije klase iznad sedmice. Stoga, gajim nadu!
__________________
ok
Movie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 11:05   #445
Od njega epizode 7 nije teško biti bolji, samo treba prekopirati sve iz epizode 5.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:06   #446
Bolje i kopija petice, nego kreativne povraćotine k'o u dijelovima 1, 2 i 3.
__________________
ok
Movie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 14:15   #447
Quote:
Movie kaže: Pogledaj post
Bolje i kopija petice, nego kreativne povraćotine k'o u dijelovima 1, 2 i 3.
Da, jer kreativnost uvijek treba satrat!
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 14:37   #448
Nije svaka kreativnost dobra samo zato što je kreativnost. Druga trilogija iz 2000-ih je jebena katastrofa, pa se uopće ne čudim što Disney igra na sigurniju kartu.
__________________
ok
Movie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 15:42   #449
Evo kako će izgledati Dubrovnik u EP 8, odnosno Canto Bight.




Quote:
Movie kaže: Pogledaj post
Nije svaka kreativnost dobra samo zato što je kreativnost. Druga trilogija iz 2000-ih je jebena katastrofa, pa se uopće ne čudim što Disney igra na sigurniju kartu.
Tvoje mišljenje.

Uvjek je bolje nešto originalno od kopije. Kopija je uvjek ništa drugo osim kopije.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 15:47   #450
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Od njega epizode 7 nije teško biti bolji, samo treba prekopirati sve iz epizode 5.
Vjerujem da će ovaj film biti bolji ali već su oćigledna kopiranja EP 5.

1. Borba na Hothu sa carskim hodačima, ovdje ćemo pak imati borbu na bijelom mineralnom planetu sa Hodačima prvog reda.

2. Yoda je trenirao Lukea na zabačenom močvarnom planetu, ovdje će Luke trenirati Rey na zabačenom vodenom planetu.

2. Cloud City je Canto Bight itd...
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 15:52   #451
Je l i dalje tvrdis da je Snoke Plagueis hahaha ?
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 17:27   #452
Quote:
Movie kaže: Pogledaj post
Bolje i kopija petice, nego kreativne povraćotine k'o u dijelovima 1, 2 i 3.

Meni su PT odlicni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 19:10   #453
Quote:
dexterfan kaže: Pogledaj post
Je l i dalje tvrdis da je Snoke Plagueis hahaha ?
Da ima neke logike bio bi, ali kako sad znamo da izmišljaju priču usput i da svaki redatelj ima slobodne ruke odvesti priču u bilo kojem smjeru, sve je moguće. Ni sam Disney ne zna što je Snoke. Nisu još odlučili. Neće se saznati ni u ovom filmu.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 00:26   #454
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Da ima neke logike bio bi, ali kako sad znamo da izmišljaju priču usput i da svaki redatelj ima slobodne ruke odvesti priču u bilo kojem smjeru, sve je moguće. Ni sam Disney ne zna što je Snoke. Nisu još odlučili. Neće se saznati ni u ovom filmu.
Ne mogu vjerovat da nemaš informaciju iz prve ruke koju ti je osobno Miki Maus šapnuo u uho...

Znači li to da je Snoke ipak Jar-Jar Binks?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 00:33   #455
Ovo postaje kao video-igra. Trebali bi izbaciti broj nastavka iz naslova narednih filmova i staviti godinu. "Star Wars 2018" i te šeme.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 10:49   #456
Quote:
Movie kaže: Pogledaj post
Bolje i kopija petice, nego kreativne povraćotine k'o u dijelovima 1, 2 i 3.
Čak i sumnjam da se radi o Disneyu.

Lucas je, nažalost, svoj Lucas Film prepustio nemaštovitim šarlatanima kojima je serijal zapeo u 1977. i Novoj nadi. Zato je i TFA tako grozan film, film koji praktički kopira Novu nadu, ne samo vizualno (čak su i za usporedbu sa Starkillerom iskoristili Zvijezdu smrti iz Nove nade, a ne onu veću iz Povratka Jedija), nego i po priči. Johnson je rekao da neće kopirati Carstvo, ali sama scena iz foršpana kad napadaju one metalne beštije liči na onu kreativnu povraćotinu iz petice.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 21:41   #457
Već sam spominjala ptice na planetu Ahch-To, e čini se da će te ptice biti novi Ewoksi odnosno Gunguns.

Zovu se Porgs. I imat će ogromnu minutažu u filmu. Čini se da će zadavati probleme R2D2 i Chewieu.





__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 07:54   #458
Prekrasno vezano za Porgs. Buduci da su mi i Ewoksi odlicni vec vidim hejtere kako ih napadaju. Bit ce zanimljivo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 21:46   #459
Kako sam i pretpostavljao.
Objasnjenje Snokea zaobicici ce se i u TLJ.

Clanak
http://www.express.co.uk/entertainme...nson-Last-Jedi

Jednostavno Snoke je vruci krumpir pa ce se scenarist i redatelj devetke morati s tim suociti jer vise nece biti vise prostora za manevriranje. A lako nece biti jer Snoke je najslabija karika nove trilogije kako sam rekao. Prostora oko mogucih varijacija nema puno.

Taktika "brigo moja prijedji na drugog scenarista" nazalost u sebi moze sadrzavati i katastrofalni potencijal ako se taj dio ne razradi s izuzetnom pedantnoscu. Vec smo lijepo sugerirali da bi Plagious bio najlogicniji i najlaksi way out (Sith koji u svojevrsnom sleep modu ili u fazi izuzetnog ranjavanja lijeci svoje bice i ceka svoj trenutak da stupi na pozornicu).

Let's wait and see.
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 23:48   #460
A možda naprosto ne objasne tko je Snoke.
To da se to ne objasni smetalo bi ipak samo manjini fanova, onih kojih zanimaju obiteljska stabla likova i tko je s kom u kakvoj vezi i tko je odakle došao i zašto.
Možda na kraju ispadne samo da je Snoke naprosto- Snoke. Neki zli ružni sith lord koji je došao sa daleke planete.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.