Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2016., 22:29   #821
Pozz,

može li mi netko reći nešto više o tečaju njemačkog u školi stranih jezika SC. Upisala bi početni tečaj njemačkog jezika pa me zanimaju iskustva onih koji su već pohađali kod njih tečajeve. Vidim da imaju više predavača u različitim terminima. Možete li preporučiti nekog od predavača?

Hvala
ivy27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 01:18   #822
Preporuka za tečaj njemačkog u Osijeku?
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 15:37   #823
Bok svima,

ima li netko možda iskustva sa Polyglotte Institute školom jezika?
Imaju prostor u Mihanovićevoj, a i online tečajeve, koji mene konkretno zanimaju, ali općenito me zanima ako netko ide/je išao kod njih, kakvi su satovi kod njih, pristup polaznicima, koliko se brzo napreduje s jezikom.

Usavršila bi engleski malo, i krenula sa njemačkim od samog početka, s vremenom i švedskim.

Pa eto, ako netko zna nešto, pliiiz napišite,

pozz
Mystify M is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 18:34   #824
Jel ima netko iskustva sa tecajom njemackog u skoli za strane jezike "Sova", Zagreb?
gargamel2310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 11:04   #825
Pozdrav! Uskoro upisujem ubrzani tečaj njemačkog jezika i zanima me koja je kvaliteta tog ubrzang tečaja? Može li se u tome kratkom vremenu dobro naučiti? Ako netko zna iz iskustva? Upisujem A1 da usavršim i ono što već znam i naučim ono što ne znam jer sam davno učila njemački.
Predavanja će biti svaki dan po 90min,
borovnicaaa000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 00:41   #826
Moguce je, pogotovo ako imas neko sitno predznanje, ali moras redovito ponavljat i pisat zadace (sto se, zapravo, podrazumijeva na bilokojem tecaju). Ja sam promatrala nastavu u jednoj skoli u kojoj su polaznici imali svaki dan 3 skolska sata nastave (2 tjedna) i bilo je ljudi koji su se trudili i odlicno napredovali.
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 20:13   #827
Koja je pravilna klasifikacija engleskog znanja?
Ja imam b.1.2.
I sad kak se raspitujem o nastavku preko ljeta, neki mi predlazu b2, neki b.1.3, a skola u kojoj sam polozio tecaj mi nudi b.2.1.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 11:17   #828
Ljetni tečaj njemačkog

Pozdrav, jel ima netko informaciju o ljetnim intezivnim tečajevima njemačkog u Zagrebu ? Kontaktirao sam dvije škole u Sesvetama i objema su počele ljetne stanke. Da li svi u gradu imaju "kolektivno" godišnji ili netko radi i preko ljeta
Zimski Putnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 21:53   #829
molim preporuke, za početni engleski, the american institute ili inicijativa? hvala puno!
tina1993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 14:39   #830
Da li ima netko iskustva sa Westend školom u Španskom? Pase mi taj dio grada, prije sam išla u Smart ali bih sad u neku drugu školu. Molila bih da podijelite iskustva ako je netko išao.
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 17:20   #831
Pozdrav svima!

Vidim da je već nekoliko korisnika pitalo za polyglotte institut... i meni zanima ako itko imam informacija o ovoj školi. Razmisljam upisati sada pa bi voljela imati nečija iskustva
CocoChanel16961 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 17:37   #832
Quote:
Tajana95 kaže: Pogledaj post
Prijateljica mi je išla u Sokrat i nije imala niti jednu pozitivnu riječ za njih, ali ona je išla za engleski.

Da li je za njemački bolja Vodnikova ili Lingua?
Vodnikova je što se tiče Njemačkog slaba,a cijene svijetske.
To što je netko dobro prošao na ispitu može značit
da je Njemački učio od davnina,
ali za početnike su baš slabi,čak bi rekao izrazito slabi.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 19:22   #833
Htjela bi upisati tecaj talijanskog jezika preko sca pa me zanima da li je netko bio i zna li kakave je kvalitete tecaj? I predavaci takoder 😊
bassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 19:05   #834
Ima li tko iskustva sa školom stranih jezika u Narodnom sveučilištu Dubrava?
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 12:47   #835
Škola stranih jezika Smart

Da li netko ide u ovu školu da napiše kratki komentar?
Posebno me zanima ako netko tamo uči talijanski jezik.
bassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:19   #836
Koje skole preporucate za engleski? Cijena nije vazna. A da nisam okruzen samim klicima i studentima.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 00:26   #837
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Koje skole preporucate za engleski? Cijena nije vazna. A da nisam okruzen samim klicima i studentima.
vodnikova
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:00   #838
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Koje skole preporucate za engleski? Cijena nije vazna. A da nisam okruzen samim klicima i studentima.
Mislim da od ove sezone krece Sokrat s radom. Uz njega Prospero, Americki Institut(tamo rade Ameri pa os nes moras pricat na engl).
Vodnikova ne, zamemari njegov ekspertni savjet.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:15   #839
Pozdrav!

Molim preporuku za školu stranog jezika (njemački) za početnika, Zagreb.
Što mislite o ovome? Naišao sam dok sam tražio https://www.ponudadana.hr/Njemacki-j...600-kn-33103_1
Alist is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 00:24   #840
i mene zanima isto učenje njemačkog jezika (početna razina) u nekoj školi stranih jezika, jel dobra ona u vodnikovoj?
DrizzyOvO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.