Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Želim da dmw ove sezone navija za:
Rica, jer on to tako želi 3 9.09%
Hama, jer će inače dominirati 6 18.18%
Verstapena, jer je iritantan i opasan 8 24.24%
Alonsa, jer su samo prve ljubavi važne 16 48.48%
Glasovatelji: 33. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2017., 16:09   #8541
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
SAMO razlicite izvedbe radilice ? Samo ? Jel mu i zapremina cilindra mora bit 650 ccm ili moze bit razlicita ?
Daj se prestani sramotit .
Sta ti znas.

Kad nacrtas V sa kotom od 180° onda mozemo dalje.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Old 20.08.2017., 16:31   #8542
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Znaš li da su u antičkoj Grčkoj muškarci međusobno jedan drugome iz zabave pušili kurce!?

Koji je tvoj stav po tom pitanju?
Moj je stav po tom pitanju sasvim liberalan, pušenje kurceva je uvjek pušenje kurceva ak me razmes !, ako želiš idemo se ja i ti vratiti u staru Grčku!, kaj ti veliš po tom pitanju da si ti i ja međusobno pusimo?, kakav je tvoj stav po tom pitanju?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 20.08.2017., 20:50   #8543
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Moj je stav po tom pitanju sasvim liberalan, pušenje kurceva je uvjek pušenje kurceva ak me razmes !, ako želiš idemo se ja i ti vratiti u staru Grčku!, kaj ti veliš po tom pitanju da si ti i ja međusobno pusimo?, kakav je tvoj stav po tom pitanju?
koliki ti je?
josip-presvetli is offline  
Old 20.08.2017., 22:11   #8544
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
ako želiš idemo se ja i ti
Đizs, Gajs. Od Presvetlog se više ničem ne sablažnjavam, ali od tebe se bome nisan nadala vakim razvratnim postovima.

Nije čudo da nan Mirnica više ne zalazi u ove pogane krajeve.
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Old 20.08.2017., 22:19   #8545
Šibnul mi je Gajs u međuvremenu Murkija na PP i mogu vam reći da se ima čime čo'ek dičiti!
josip-presvetli is offline  
Old 20.08.2017., 23:15   #8546
Malo Skakutanje Pokući Muzike

(Sve muzičke uštogljenike molin da svoje pretenciozne neprosvitljene misli ostave za sebe )

A viđe kolko lopoča, bogati!!

__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Old 20.08.2017., 23:30   #8547
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Šibnul mi je Gajs u međuvremenu Murkija na PP i mogu vam reći da se ima čime čo'ek dičiti!
Čuj da dičiti

Nikad neću razmeti tu vašu suludu mušku logiku. Kak se opće možete dičiti s nečim kaj nije nimalo vaša zasluga?! Neg' je običan dobitak na genetskoj lutriji.

Ko mi tu svoju nesuvislu logiku uspije suvislo razjasnit, kupim mu krafnu
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Old 20.08.2017., 23:36   #8548
Pato možemo Presvetli i ja tebe također uključiti u degustaciju!, kaj ti fosna veliš na to?, tak i tak si ko decec neka ravna, ili nas razuvjeri sa jednom slikom tebe i mačeta slikano odozgora prema dolje!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 20.08.2017., 23:38   #8549
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
Čuj da dičiti

Nikad neću razmeti tu vašu suludu mušku logiku. Kak se opće možete dičiti s nečim kaj nije nimalo vaša zasluga?! Neg' je običan dobitak na genetskoj lutriji.

Ko mi tu svoju nesuvislu logiku uspije suvislo razjasnit, kupim mu krafnu
To ti morem jedino nasamo u četri oka objasniti
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 20.08.2017., 23:41   #8550
Jebes anticku grcku, daleko su oni od nas, kod nas to nije tabu tema!, koji se k pratite fini!

https://youtu.be/Aqmes1ry9xE
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 21.08.2017., 00:05   #8551
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Pato možemo Presvetli i ja tebe također uključiti u degustaciju!
Oli si puka?! Pa onaj koji bi me bija voljan diliti, tom sigurno nisu sve daske na broju. A s tima kojima nisu sve daske na broju, s njima me baba učila da se ne petljan

Quote:
kaj ti fosna veliš na to?, tak i tak si ko decec neka ravna
Ja san ti sve samo ne dečec, i fizički i mentalno Vidi se da me još ne poznaš dobro. Tak da ću ti ovaj put preć prek toga.

Quote:
ili nas razuvjeri sa jednom slikom tebe i mačeta slikano odozgora prema dolje!
Pa takvu san već odavno zalipila! Al ae nek ti bude: https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=5712

Kaj mi nije krasno mačetalo?!
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Old 21.08.2017., 00:48   #8552
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
To ti morem jedino nasamo u četri oka objasniti
To ne bi bilo u redu, da sve ostale zakinemo za objašnjenje tog misterioznog logičkog paradoksa.

Moramo misliti na dobrobit cilog kolektiva, Gajs. Tako da molin te javno i sa svima podili svoje znanje.

Pa ćeš dobiti krafnicu.
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Old 21.08.2017., 02:17   #8553
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
To ne bi bilo u redu, da sve ostale zakinemo za objašnjenje tog misterioznog logičkog paradoksa.

Moramo misliti na dobrobit cilog kolektiva, Gajs. Tako da molin te javno i sa svima podili svoje znanje.

Pa ćeš dobiti krafnicu.
Ja bum ti objasnil. Tu imamo dvije stvari za objasniti.

Prvo, veličina Murkija ilitiga Murcorexa ilitiga Kraljevskog Murkonija

Znači. Onaj koji ima Murca koji je barem 65mm debel (to ti daje opseg od oko 17cm i više) i kojemu je dugačak barem 17cm-18cm-19cm. (preko 19cm nema smisla, lipo ga je za vit' ali nema prevelikog smisla) - e taj koji ima minimalo takvoga -taj ima Murcorexa. I sada svi muškarci koji nemaju Murcorexa oni su zapravo jako ambivalentni prema svojim malobrojnim kolegama sa Murcorexima -s jedne strane su jako ljubomorni jer oni nemaju Murcorexa, a s druge strane osjećaju ogromno poštovanje prema Murcorexu i muškarci koji imaju Murcorexa postaju njihovi idoli.

Samo za usporedbu standardna širina kondoma na hrvatskom tržištu je od 52mm do 54mm

e, a Murcorex počinje od 65mm pa na dalje.

Samo da dobijete sliku.

Nadalje...

Recimo onda ovi koji nemaju Murcorexa znaju često... ma najbolje da ispričam primjer iz vlastitog iskustva. Dakle išel sam s ekipom iz kvarta na mali nogomet. I posle smo se tuširali i gledali smo si u kurce, naravno onako od oka odmjerili i jasno je bilo svima da je tu prisutan i moj Murcorex. Oni su svi imali te neke svoje male tanke kurčiće bezveze nešto, ni ni spomena vrijedno. Jedan je imal čak i Smokija. (Smoki je murac istih dimenzija kao i istoimena grickalica), a jedan je imal Bananka (Izuzetno tanki i zavijeni Murac, koji kad je u erekciji je istih dimenzija kao i popularni slatkiš po kojemu je dobio ime) E sad prvo su mu se svi rugali kao gle kakva mrcina, kaj je to, to ni kurac to je krumpir i takve gluposti. No međutim posle na pivi su počeli pokazivati to strahopoštovanje prema Murcorexu. Ovaj jedan kojemu je i 52mm preveliki pa naručuje kondome iz Japana od 48mm taj je rekel; "Presvetli, pa ti ne jebeš - pa ti razmičeš organe" o pritom su mu ispale oči od silnog uzbuđenja i još se zakapal s pivom. Onda je ovaj jedan pital od kud naručujem kondome -sigurno iz Nigerije, pa sam mu objasnil da nigerijski nisu dobri, jego si narušim 67mm iz Tarzanije. Pita ovaj -Misliš iz Tanzanije. velim ja ne baš iz Tarzanije.

I tak.

E sad. Drugo pitanje je pušenje Murkija. Znači 90% ljudi se ne razumije u oralni seks i generalno međ' ljudima vlada je dna opća miskoncepcija po pitanju oralnog seksa. Oni misle da se oralnim keskom spolno zadovoljava druga strana.

Nop međutim tome nije tako, oralnim seksom zadovoljavamo samo svoju potrebu za okusom. Dakle oralni seks kao što mu samo ime kaže -izvodi se ustima. To znači da u oralnom seksu usta postaju spolni organ i onaj koji puši on zapravo zadovoljava svoja usta na tuđem Murkiju -a ne obrnuto. Jer u običnom spolnom odnosu međ' ljudima u svim različitim kombinacijama (M-Ž, M-M, Ž-Ž, M-Ž-M, M-M-M, M-M-M-M..itd..) u svim tim seksovima ako je kontakt samo međ' primarnim spolnim organima -tada nema okusa! Nemožemo osjetiti okus spolnog organa. I tu na scenu stupa oralni seks. jer ponekad želimo okusiti toga Murca ili Mizdu ili Murcorexa ili bilošta (osim Smokija) i zato prakticiramo oralni seks, jer želimo konzumirati tuđi spolni organ. Kao što konzumiramo kobasice, kiselo zelje, krafne, palačinke i zaher tortu tako ponekad želimo konzumirati i spolne organe. I zato Ja i Gajs nemamo niš protiv toga da si međusobno pušimo kurce jer razmemo da tu nema niš loše. Da je to više jedna gurmanska radnja, neg seksualna. Ja bum Gajsovu oralnu glad nahranil sa svojim Murcorexom, a Gajs bu moju oralnu glad nahranil sa svojim Murcem i super bude nam.

I to opče ne znači da smo pederi, nego samo da se razmemo u pušenje Murca. I da nas to veseli.

Eto mislim da smo sve u detalje objasnili.
josip-presvetli is offline  
Old 21.08.2017., 07:46   #8554
Presvetli kaj ce ti kondomi iz Tanzanije, ja nikad nisam imal kondom?, jebote to je kao da lizes sladoled preko stakla!, istina bog par puta sam probal kondom cisto iz znatizelje ali svi puknu, jednostavno se raspadnu!, tad sam skuzil da imam veliku kitu, vise nisam ni pokusaval.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 21.08.2017., 14:59   #8555
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
I to opče ne znači da smo pederi...


Jasno da ne
The Best F1 Driver is offline  
Old 21.08.2017., 23:01   #8556
Kompa , jesi li ti možda danas vozio Harley Ri tablica ispred mene ?
mobberzg is online now  
Old 22.08.2017., 13:48   #8557
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
jožence ja san ti jako flexibilna po tom pitanju
od vardara paaa do triglavaaa...ups sorry, kriva ploča, od smokija paaa do murkonijaaa
o bože gajs, joža...al od tebe se pato nisan nada
aleale is offline  
Old 22.08.2017., 15:49   #8558
Joža toplomjerski...

Razgovaraju Mario i Joža 'ko ima većeg pimpeka.
- Moj ti je, dragi Joža, 22.
- E Mario dragi, moj ti je 37!
- 'Ajd ne laži Joža, skidaj gaće!
- Skinuo Joža gaće, kad ono u gaćama mali skvrčeni pišo.
- jebem li mu Joža, gle koliki je mali. Pa čime si ga ti mjerio, majke ti?
- Kako čime? Pa toplomjerom!!
The Best F1 Driver is offline  
Old 25.08.2017., 01:07   #8559


pari onaj mačevalac iz star treka

a i bolid je cili futuristički, šteta šta se nije baš nakružija po stazama
aleale is offline  
Old 25.08.2017., 01:26   #8560
bog aleale
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:00.