Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Glazbenici

Glazbenici Pjevači, (kant)autori, skladatelji, DJ-evi, tekstopisci, instrumentalisti, teen instant zvjezdice..., svi oni koji se bave glazbom, ili barem to misle.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 19:08   #9501
Quote:
Zvone99 kaže: Pogledaj post
9. Mine
Album: Speak Now

And I remember that fight, two-thirty a.m.
'Cause everything was slipping right out of our hands
I ran out, crying, and you followed me out into the street...

Braced myself for the goodbye,
'Cause that's all I've ever known
Then, you took me by surprise
You said, "I'll never leave you alone"

You said, "I remember how we felt, sitting by the water.
And every time I look at you, it's like the first time.
I fell in love with a careless man's careful daughter.
She is the best thing that's ever been mine!"

You made a rebel of a careless man's careful daughter
You are the best thing, that's ever been mine...

Ova pjesma je lead singl s mog trećeg studijskog albuma "Speak Now" objavljenog 2010. godine. Pjesma je peakala na #3 na Billboardovoj hot100 listi. Pišući ove stihove, bila sam inspirirana svojom tendencijom da bježim od ljubavi... No pjesma i spot imaju sretan završetak jer sam htjela istaknuti kako se sve posloži kada nađete pravu osobu koja će vam umjesto "Goodbye" reći "I'll never leave you alone"...
Inače, album Speak Now će uvijek imati posebno mjesto u mojoj karijeri jer sam sve pjesme s njega napisala u potpunosti sama. Naime, cijelu svoju karijeru pišem sve svoje pjesme, no često imam koautore s kojima surađujem. Stoga su zli jezici počeli govoriti kako ustvari ja nisam u stanju sama napisati te pjesme, već preuzimam zasluge za tuđi rad. To me, kao umjetnicu, iznimno povrijedilo i stoga sam odlučila dokazati zavidnim ljudima suprotno i napisala sam cijeli ovaj album samostalno.
Ovo je moj 2. po redu album koji je peakao na #1 na Billboardovoj top200 albums listi, u prvom tjednu prodan je u preko 1 000 000 primjeraka.
Za pjesmu "Mean" s albuma, koja govori o problematici bullyinga, dobila sam 2 Grammy nagrade (Best Country Solo Performance i Best Country Song), a bila sam počašćena i nominacijom za Best Country Album.
Rolling Stone magazin uvrstio je Speak Now na listu 50 najboljih ženskih albuma svih vremena!
draga, užitak vas je čitati :*

lijepa si i blistaš

luv yaaaaaaaa :********
Old Danas, 19:08   #9502
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
Ruterka inbox ocistite.
Forum.hr Video Music Awards - Nedjelja, 20.8.2017., 21:00h
AlphabetBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 19:09   #9503
Quote:
AlphabetBoy kaže: Pogledaj post
Ruterka inbox ocistite.
jesam jesam

hoće li to biti nekih škakljivih pitanja?
Old Danas, 19:12   #9504
ono kad ti se satan uvuče u šminkernicu pa se ne snađeš

Old Danas, 19:13   #9505
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post

lijepa si i blistaš

luv yaaaaaaaa :********
Drago mi je da uživate u proučavanju moje karijere kao ja vaše :******
Zvone99 is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 19:20   #9506
ove se nemoš riješit jbt sad me spopala još jedna forumašica (u sredini)

---

off sam 10 min samo da otrčim u trgovinu po čips, kolu, slatkiše, cigare i gumene bombone (ogroman sam fan gumenih).
Old Danas, 19:26   #9507
Quote:
Zvone99 kaže: Pogledaj post
9. Mine

Album: Speak Now

And I remember that fight, two-thirty a.m.

'Cause everything was slipping right out of our hands

I ran out, crying, and you followed me out into the street...

Braced myself for the goodbye,

'Cause that's all I've ever known

Then, you took me by surprise

You said, "I'll never leave you alone"

You said, "I remember how we felt, sitting by the water.

And every time I look at you, it's like the first time.

I fell in love with a careless man's careful daughter.

She is the best thing that's ever been mine!"

You made a rebel of a careless man's careful daughter

You are the best thing, that's ever been mine...

Ova pjesma je lead singl s mog trećeg studijskog albuma "Speak Now" objavljenog 2010. godine. Pjesma je peakala na #3 na Billboardovoj hot100 listi. Pišući ove stihove, bila sam inspirirana svojom tendencijom da bježim od ljubavi... No pjesma i spot imaju sretan završetak jer sam htjela istaknuti kako se sve posloži kada nađete pravu osobu koja će vam umjesto "Goodbye" reći "I'll never leave you alone"...

Inače, album Speak Now će uvijek imati posebno mjesto u mojoj karijeri jer sam sve pjesme s njega napisala u potpunosti sama. Naime, cijelu svoju karijeru pišem sve svoje pjesme, no često imam koautore s kojima surađujem. Stoga su zli jezici počeli govoriti kako ustvari ja nisam u stanju sama napisati te pjesme, već preuzimam zasluge za tuđi rad. To me, kao umjetnicu, iznimno povrijedilo i stoga sam odlučila dokazati zavidnim ljudima suprotno i napisala sam cijeli ovaj album samostalno.

Ovo je moj 2. po redu album koji je peakao na #1 na Billboardovoj top200 albums listi, u prvom tjednu prodan je u preko 1 000 000 primjeraka.

Za pjesmu "Mean" s albuma, koja govori o problematici bullyinga, dobila sam 2 Grammy nagrade (Best Country Solo Performance i Best Country Song), a bila sam počašćena i nominacijom za Best Country Album.

Rolling Stone magazin uvrstio je Speak Now na listu 50 najboljih ženskih albuma svih vremena!

Divna epizoda, jos divnija pjesma... bas je divno kad je sve oko nas divno... ma divota

Cestitam autoru na tako divnoj ideji koja sigurno nece izumrijeti nakon posljednje epizode serijala
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:28.