Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2018., 23:11   #1
Bivsa me ostavila i sada nakon 4 godine zeli natrag

Pozdrav, bio sam u vezi sa nasom curom (ona 23 godine, ja 28 godina) koja zivi u Kanadi prije 4 godine, dopisivali smo se pola godine i ona je dosla u hrvatsku da se upozna sa mnom, medjutim nakon 15 dana druzenja koje je odlicno proteklo, ona je jednostavno samo meni poslala poruku da ne zeli vise da bude sa mnom i da nije vise zainteresovana da ima kontakt sa mnom iako smo se dan prije dogovarali da idemo na planinarenje zajedno. Ona je sjela u avion i otisla a njen brat koji je takodje bio ovdje mi je uputio prljave uvrede na moj racun, kao zar sam ja stvarno mislio da ce ona doci ovdje i udati se za mene, samo zelis da dobije Kanadske papire... Sada nakon 4 godine, njena majka mi salje email u kojem me moli da ponovo uspostavim kontakt sa njenom kcerkom, jer se njima ne svidja da im se kcerka uda za nekoga druge nacionalnosti, kaze ona bi se meni javila, ali je stid. Kaze da je ona prekinula vezu sa mnom tada jer je bila nezrela. Oni bi zeljeli da se ona uda za mene...

Sta bi ste vi ucinili, da li prihvatiti ili odbiti...?

Zadnje uređivanje mindstorm : 26.11.2018. at 23:25. Reason: Dodavanje nove recenice
mindstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2018., 23:29   #2
Pa evo, procitaj ovo sto si napisao i zamisli da je napisao netko tebi nepoznat pa si sam daj odgovor. Mislim da ce to biti najuvjerljivije NE.
strijelcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2018., 23:32   #3
Quote:
mindstorm kaže: Pogledaj post
Pozdrav, bio sam u vezi sa nasom curom (ona 23 godine, ja 28 godina) koja zivi u Kanadi prije 4 godine, dopisivali smo se pola godine i ona je dosla u hrvatsku da se upozna sa mnom, medjutim nakon 15 dana druzenja koje je odlicno proteklo, ona je jednostavno samo meni poslala poruku da ne zeli vise da bude sa mnom i da nije vise zainteresovana da ima kontakt sa mnom iako smo se dan prije dogovarali da idemo na planinarenje zajedno. Ona je sjela u avion i otisla a njen brat koji je takodje bio ovdje mi je uputio prljave uvrede na moj racun, kao zar sam ja stvarno mislio da ce ona doci ovdje i udati se za mene, samo zelis da dobije Kanadske papire... Sada nakon 4 godine, njena majka mi salje email u kojem me moli da ponovo uspostavim kontakt sa njenom kcerkom, jer se njima ne svidja da im se kcerka uda za nekoga druge nacionalnosti, kaze ona bi se meni javila, ali je stid. Kaze da je ona prekinula vezu sa mnom tada jer je bila nezrela. Oni bi zeljeli da se ona uda za mene...

Sta bi ste vi ucinili, da li prihvatiti ili odbiti...?

Mislim da bi odgovor na ovo pitanje morao i sam znati.

I to instinktivno, bez puno razmišljanja.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2018., 23:36   #4
Prihvati.
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2018., 23:51   #5
uvijek DA

sreca da si pitao na forumu a ne prodavaca kokica na ulici
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2018., 23:52   #6
Ne budi lud

Ja bi prihvatio
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2018., 23:55   #7
Ovisi koliko ti para ponude;nemoj se baš jeftino prodati kad im je već takva frka.
Robert Mugabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 00:05   #8
Troll tema ali... Prihvati, a onda ju izjebi pa odjebi. Imaj malo ponosa.
Ćisto Sumljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 00:08   #9
Quote:
mindstorm kaže: Pogledaj post
Pozdrav, bio sam u vezi sa nasom curom (ona 23 godine, ja 28 godina) koja zivi u Kanadi prije 4 godine, dopisivali smo se pola godine i ona je dosla u hrvatsku da se upozna sa mnom, medjutim nakon 15 dana druzenja koje je odlicno proteklo, ona je jednostavno samo meni poslala poruku da ne zeli vise da bude sa mnom i da nije vise zainteresovana da ima kontakt sa mnom iako smo se dan prije dogovarali da idemo na planinarenje zajedno. Ona je sjela u avion i otisla a njen brat koji je takodje bio ovdje mi je uputio prljave uvrede na moj racun, kao zar sam ja stvarno mislio da ce ona doci ovdje i udati se za mene, samo zelis da dobije Kanadske papire... Sada nakon 4 godine, njena majka mi salje email u kojem me moli da ponovo uspostavim kontakt sa njenom kcerkom, jer se njima ne svidja da im se kcerka uda za nekoga druge nacionalnosti, kaze ona bi se meni javila, ali je stid. Kaze da je ona prekinula vezu sa mnom tada jer je bila nezrela. Oni bi zeljeli da se ona uda za mene...

Sta bi ste vi ucinili, da li prihvatiti ili odbiti...?
Što je ovo, ponuda za ugovoreni brak?
I da me netko nije vrijeđao, bila bih odusevljena da mi nakon 4 godine zbog 15 dana druzenja spomene brak, i to zbog moje nacionalnosti
Amybroj9 is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 00:13   #10
Ako ti se ide u Kanadu prihvati zbog papira pa ćeš vidjeti poslije lako se razvedeš, samo nemoj djecu odmah radit.
Stranglers is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 00:30   #11
Šutni nogom.
__________________
forumaš civilizacija: "Hrvatska je manje evropskija od Mađarske zato što svugdje ima bureka i baklava."
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 03:10   #12
Quote:
mindstorm kaže: Pogledaj post
....Oni bi zeljeli da se ona uda za mene...
Sta bi ste vi ucinili, da li prihvatiti ili odbiti...?
Ovi, koji ti kojesta savjetuju, nemaju pojma kako zapravo funkcionira "Hrvatska kolonija u Kanadi".
Vjerujem da je to istina, jer su mnogi na taj nacin "eksportirani" u Kanadu.
Naravno, ja ti ne savjetujem daa prihvatis, samo zelim reci da vjerujem da su namjere iskrene.
(Mozes reci da ne mozes u Kanadu, jer si se u te 4 godine tri puta zenio, i imas petero djece.)

U svakom slucaju, pokusaj naci nekoga, tko je prosao taj put, pa saznaj iz prve ruke.
(Moja iskustva su iz druge ruke.)
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 03:36   #13
Quote:
RobinUd kaže: Pogledaj post
Ovi, koji ti kojesta savjetuju, nemaju pojma kako zapravo funkcionira "Hrvatska kolonija u Kanadi".
Vjerujem da je to istina, jer su mnogi na taj nacin "eksportirani" u Kanadu.
Naravno, ja ti ne savjetujem daa prihvatis, samo zelim reci da vjerujem da su namjere iskrene.
(Mozes reci da ne mozes u Kanadu, jer si se u te 4 godine tri puta zenio, i imas petero djece.)

U svakom slucaju, pokusaj naci nekoga, tko je prosao taj put, pa saznaj iz prve ruke.
(Moja iskustva su iz druge ruke.)
pa ja i tipkam ovdje iz Kanade
zato mu i kažem nek joj se javi, nek mu plate prijevoz ( karte više nisu tak oskupe iz hr ),dođeš i vidiš

ja bi odgulio godinu i pol s njom, ženiš se, dobiješ PR ( trajni boravak), pa ju spucađ i vidiš kaj ti sve Kanada nudi
ako ti se sviđa,još par godina i nabaviš si i kanadski pasoš
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 06:35   #14
Quote:
mindstorm kaže: Pogledaj post
koja zivi u Kanadi prije 4 godine, dopisivali smo se pola godine i ona je dosla u hrvatsku da se upozna sa mnom, medjutim nakon 15 dana druzenja koje je odlicno proteklo, ona je jednostavno samo meni poslala poruku da ne zeli vise da bude sa mnom


Još jedna namještena troll tema?
Nema dovoljno rasprave o ozbiljnim stvarima pa treba producirati trač-teme...



Quote:
Sada nakon 4 godine, njena majka mi salje email u kojem me moli da ponovo uspostavim kontakt sa njenom kcerkom, jer se njima ne svidja da im se kcerka uda za nekoga druge nacionalnosti, kaze ona bi se meni javila, ali je stid. Kaze da je ona prekinula vezu sa mnom tada jer je bila nezrela. Oni bi zeljeli da se ona uda za mene...
Što nema u Kanadi više pravih muškaraca?


ps.
Valjda ima muškaraca, ali se ne smiju takvima izjasniti. Ipak je Kanada vodeća po pitanju rodnih odnosa, imaju i premijera koji je 'people' a ne 'man'...
thortwins is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 08:42   #15
15 dana sladostrašćenja i već ulazi u kategoriju bivše veze...
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 09:56   #16
Quote:
mindstorm kaže: Pogledaj post
Sada nakon 4 godine, njena majka mi salje email u kojem me moli da ponovo uspostavim kontakt sa njenom kcerkom, jer se njima ne svidja da im se kcerka uda za nekoga druge nacionalnosti, kaze ona bi se meni javila, ali je stid. Kaze da je ona prekinula vezu sa mnom tada jer je bila nezrela. Oni bi zeljeli da se ona uda za mene...

Sta bi ste vi ucinili
Hahahah, gospođica Kanada se očito voli s nekim nedovoljno bijelim za mamicu

A mamica je toliko pukla zbog toga da je tebe jadnika izvukla iz naftalina

Edit: evo vidiš kak su muškarci pragmatični i nimalo koristoljubivi - glavni savjet je idi i spucaj nakon što dobiješ vizu
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 11:43   #17
Odi gore, zbengaj i mamu i kćerku, oženi se, dobij državljanstvo, rastavi se...
mrguided is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 14:08   #18
Javi joj se. Ti si njezin princ na bijelom konju.
Luna Wednesday is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 17:25   #19
I meni ovo vuče na dobro.

Ženi se stari, što je život bez malo hira?
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 20:57   #20
Vrlo sjebana obitelj, ali ako ti nude da dobiješ papire, oženi je.
Lambormachia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger