Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2015., 22:00   #541
Centar, Novi Zg
Katriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 22:03   #542
Imaš na Trnju Muay Thai Zagreb ( tu na forumu su se reklamirali), Spartan Gym u centru u prolazu do Kerempuha, Subos - Martinovka (FER).
Ne znam jel ima kaj u N ZGb
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 22:26   #543
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
Subos - Martinovka (FER).
što mislite o ovome, kao izbor za rekreaciju? vrijedi li to čemu, ili je kolko para, tolko muzike? (90kn/mjesečno)
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 21:20   #544
ja sam išla u subos rekreativno na boks i bilo mi je odlično
doduše, to je bilo prije dosta godina tako da ne znam jesu li se stvari promjenile i u kojem smjeru
__________________
samo gledam!
vaglji is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 16:08   #545
Quote:
vaglji kaže: Pogledaj post
ja sam išla u subos rekreativno na boks i bilo mi je odlično
doduše, to je bilo prije dosta godina tako da ne znam jesu li se stvari promjenile i u kojem smjeru
I ja bih isto na boks. Sumnjam da se nešto puno promjenilo, pa iako je bilo davno kad si ti išla. Ako ja budem uživao upola kao što si ti, to znači da si ti uživala dva puta više nego što ću ja.

Ma jedva čekam slijedeći mjesec da krenem
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 19:54   #546
Pozdrav!

Trenirala bih muay thai i premišljam se između Muay Thai Zagreb i Spartan Gyma. Može li mi netko dati osvrt na te klubove, preporučiti mi jedan od njih...?
dextra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 19:46   #547
Kada bih ja birao otišao bih u Muay Thai Zagreb.
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 18:35   #548
I meni su privlačniji (ili samo padam na bolju reklamu).

Hvala!
dextra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 18:55   #549
ima tko prijedlog di na kickboks područje španskog, malešnice,stenjevec,prečko...
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 09:38   #550
Imaš Domsa, Hovaćanska 128. Nije baš Prečko, al je blizu.
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 10:22   #551
Pozdrav,
ima li netko za preporučiti mjesto za rekreativni boks, eventualno kickboks (ali mi se više sviđa rad nogu u boksu), u sjevernom djelu Zagreba (odnosno centar), ali da nude individualne treninge. Zbog poslovnih i privatnih obveza mi ne odgovaraju termini po klubovima, odnosno može se dogoditi da bi kod fiksnih termina morao pauzirati 2-3 tjedna.
S tim da se primaju "starije" osobe (38 godina) koji 15 godina nisu udarali vreću.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 21:43   #552
Quote:
dextra_ kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Trenirala bih muay thai i premišljam se između Muay Thai Zagreb i Spartan Gyma. Može li mi netko dati osvrt na te klubove, preporučiti mi jedan od njih...?
Evo jednog osvrta
https://www.youtube.com/watch?v=q8GB1JjAQog


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 00:38   #553
U biti tko se zeli baviti ovim sportom u svrhu rekreacije neka odabere fizicki najblizi klub. Nema tu puno tko je bolji ili losiji ukoliko vas ne interesiraju mečevi. Za 3x tjedno rekreativce je svaki dobar, a metodika vise - manje slicna kod svih. Sto si blize klubu veca je sansa da ces i otici na trening.
__________________
Stvarnost je iluzija izazvana nedostatkom alkohola
Yazo_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 00:27   #554
bok imam 21 godinu i upisao bi neku od borilackih vjestina imate li prijedloga koju i gdje bi mi u Rijeci bilo najbolje upisati (da ne budem najmlađi u klubu )
kresoooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 21:07   #555
S 21 godinom vjerojatno nećeš nigdje biti najmlađi u klubu; a taman i da hoćeš, nije ti bitno.
To je samo prednost.

Pogledaj na Profightstoreu adresar klubova, a možeš i ondje priupitati domaće da ti preporuče.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:01   #556
Pomoć! Gdje trenirati?

Pozdrav, doselio sam se nedavno u Zagreb pa bi mi trebala mala pomoć. Postoji li u blizini Tuškanca, Jabukovca neki boksački, kickbox ili mma klub? Ako postoji, gdje, može neki kontakt, stranica na fejsu, nešto..... Hvala unaprijed na odgovoru.
plazga is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 20:23   #557
totalni sam pocetnik i interesira me tajlandski boks u subosu? ako ima tko da kaze koju rijec o njima bio bih neizmjerno zahvalan!!!
KrmeZvanoNerast is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 23:20   #558
Gledam si di otić na kickboks i naišla sam na Titanium Gym.
S obzirom da mi je jedina opcija privatni treninzi (jer na grupne stignem rijetko, ako i tad) kontaktirala sam Švalja.
Cijena baš i nije tako niska, pa me čisto zanima ako netko ima kakva iskustva.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 00:02   #559
Skup i dobar
Ako stižeš na grupne rijetko, i na te privatne ćeš zbog troška ići rijetko, pa su onda možda bolji izbor ti grupni u globalu.

No, to nije ili-ili, pa kreni na grupne i vidi što ćeš dalje.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 00:23   #560
Ženska grupa ima samo tri termina tjedno, tako da stvarno mislim da na to nikako ne stignem.
S druge strane, kao što si i sam rekao, nije tu "ili-ili", tako da mislim da ću si prvo platit privatne satove, a onda vidjet dali bi možda mogla stizat i na ove grupne.

Dogovorila sam probni s njim, pa ću onda tamo ustvari vidjet što mi on predlaže i koja opcija bi bila najbolja.

Para mi nije žao, ako će se na kraju vidjet (i osjetit) rezultati
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.