Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2007., 10:05   #41
ja imam jedan liscin i jedan triumphov. moram reći da liscin bolje drži.
a ja isto imam četvorku.
liscin je i malo jeftiniji.
ja sam proučavala sportske grudnjake i kao najnovije i najbolje modele trenutno ima nike. i taj kao "ultra čvrsti" model košta kod nas u nikeu 500 kn!!!
mislim da kad se traže sportski grudnjaci za velike sise, ljepota nije uopće važna nego funkcionalnost. stavi majicu preko njega!
čitala sam negdje da su računali koliko km sise prođu u pola sata trčanja ako se ne nosi dobar čvrsti grudnjak i da je to jako loše za njih i kožu okolo!
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 10:14   #42
http://www.shockabsorber.co.uk/bounceometer/shock.html

Najbolja stranica (pogotovo simulacija ).
Na ovaj nacin sam nasla najbolji sportski grudnjak (a imam C i stvarno sam se mucila) u mom 10 godisnjem stazu nosenja sportskog grudnjaka- tocno odrede kakav ti treba i onda odes na jednu od ponudjenih stranica ducana gdje se moze kupiti Shock Absorber.. Ja narucujem vec godinama iz Figleaves UK, placam cca 40€ sve skupa s dostavom..
Preporucam.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 10:29   #43
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Fala Bogu na malim sisama
Nda, male sise se nikad ne objese..

Objese se itekako i onda izgledaju gore nego velike objesene.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 00:03   #44
http://www.neckermann.hr/hr/nm2/home/suche/
Ovi su dobri, samo treba ukucat sportski grudnjak
mudroslovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 13:09   #45
Quote:
annerri kaže: Pogledaj post
Oko 130 ili 150 kn. "Lisca" u Branimir centru. Model ŠTEFI 107. Nikakve kopče, žice i sl. I zaista ne ide u križ, iza je spojen,pa se razdvaja u naramenice dovoljno ugodan,a čvrst. Oblikovane košarice,a nigdje šava,a i odnapred ispod njih ima širu traku.Sve će biti na mjestu,100 %. Mislim da je čak oko 95 % pamuk,ostalo elastan ).

evo, baš sam išla u namu pitati za taj model, pa mi ga je teta pokazala. košta 100 i nešt sitno kuna, ali mi se čini jako nježan. kao da ništa neće držati. općenito ne vjerujem baš tima bez žice. ne znam kako ta tkanina i onaj "rastegnuti" strateški dio drže prijateljice da nikud ne mrdnu?
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 18:54   #46
Quote:
annerri kaže: Pogledaj post
Oko 130 ili 150 kn. "Lisca" u Branimir centru. Model ŠTEFI 107. Nikakve kopče, žice i sl. I zaista ne ide u križ, iza je spojen,pa se razdvaja u naramenice dovoljno ugodan,a čvrst. Oblikovane košarice,a nigdje šava,a i odnapred ispod njih ima širu traku.Sve će biti na mjestu,100 %. Mislim da je čak oko 95 % pamuk,ostalo elastan ).
Potpisujem!! Imala sam 5-6 Štefi grudnjaka dosta godina, a sada su izbacili tu neku ACTIVE inacicu iste stvari
http://www.lisca.si/hr/index.php?sv_...2279,2282,2682
Odlican je samo sto ih zbog elastana ne perem na jako visokoj temp (jer su mi se Štefi znali razvuci i unistiti) pa je ovaj ACTIVE nekako brzo posivio... A ovaj novi model je jos bolji jer su uveli i C kosarice , tako da sam nasla broj i u trudnoci a i sad cu si kupit novi za aerobic
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 19:00   #47
Quote:
Pafulja kaže: Pogledaj post
ali mi se čini jako nježan. kao da ništa neće držati. općenito ne vjerujem baš tima bez žice. ne znam kako ta tkanina i onaj "rastegnuti" strateški dio drže prijateljice da nikud ne mrdnu?
poanta je kupiti dovoljno mali da ih lijepo stisne, a sada kada imaju B i C kosaricu moze ih stisnuti i ako su nesto manje, ali i ako su poprilicno velike. Prije 4-5 god sam jednoj starijoj gospodji na aerobicu preporucila taj model, sjecam se da mi nije vjerovala dok nije probala, a onda mi se zahvaljivala...
imam 2 nike majice s grudnjacima unutra, i nisu jako losi ti grudnjaci ali su poprilicno otvorene pa su i prije trudnoce moje tada ne prevelike cice izgledale ne bas fino, a sad bi izgledala grozno
radije sam nosila taj liscin ispod, ali preko nike topic ili majicu ali obvezno s duplim materijalom naprijed - puno cvrsce drzi
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 15:39   #48
jesem ti gajde!! ko da sam debilna i da u životu nisam kupila grudnjak.

kažeš da treba dobro stisnuti. e, sad. ti u obliku topića, kao taj liscin twist, me ne stisnu onak jako, pa imam filing da ništ ne drže. ak uzmem broj koji jače stisne, onda mi ga je problem navući preko glave jer je dosta uzak. a kak bi ga onak znojna skinula, ne mogu ni zamisliti!

baš sam sad popodne išla okolo isprobavati, pa bi poskakivala ko bedak u garderobi, i imam filing da što više stisne, da to više odskakuju. al, pazi, nije da ja imam neke cice-imam solidnu dvojku. al to meni sve nekak prelebavo. i ide mi na živce kad su te široke naramenice kao da imam onaj minimajzer, a ne volim ni kad se križaju odotrag (makar je to funkcionalno skroz) jer imam drugčije otvorene topiće..ahh..

ne znam. ok mi se činio taj liscin twist i cijena je ok (130) sam kaj su jako široke te naramenice, pa zgleda ko top.
nije loš ni onaj sportski jači u woman's secret, al imaju samo crni i jedva ga navučem preko glave, ako hoću pravi broj. i cijena je 240 kn.
a drugi u WS srednje jak je ok i ugodan i lijep, al ko da mi u njemu jače plešu. isto je oko 230 kn.
triumphovi su mi skroz bezveze-probala sam sva tri i niti jedan mi se ne sviđa-ne mislim izgledom, ali ni izgledom.
još ću poviditi u body feelingu, pa ću donijet svoj prijeki sud.
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 19:08   #49
zasto ti nike ne pase?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 10:41   #50
zato što su oni modeli koje sam vidjela od onog umjetnog debelog materijala (dry fit) kojeg vi hvalite, a ja ne volim. zato što mi se čine jako debeli i da će mi biti još više vruće u tome. svi imaju kriš-kraš naramenice i to debele, što isto ne volim, i svi izgledaju kao veliki topovi. eto. ne sviđaju mi se po niti jednoj osnovi. i nemaju košarice unutra, nego su to baš topovi sa duplim prednjim dijelom, da stisne vjerojatno. ne volim te topaste-mislim si kad obućem još majčicu gore da ću se još više skuhati, ak me kužiš. znam, uopće nisam komplicirana..
hvala puno na savjetima.
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 13:10   #51
Pafulja, a jesi pogledala Triaction Powermove? Nije kao top, vec kao obican grudnjak, ima zicu, dobro drzi sve na mjestu i ima super materijal.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 15:00   #52
Quote:
Pafulja kaže: Pogledaj post
zato što su oni modeli koje sam vidjela od onog umjetnog debelog materijala (dry fit) kojeg vi hvalite, a ja ne volim. zato što mi se čine jako debeli i da će mi biti još više vruće u tome. svi imaju kriš-kraš naramenice i to debele, što isto ne volim, i svi izgledaju kao veliki topovi. eto. ne sviđaju mi se po niti jednoj osnovi. i nemaju košarice unutra, nego su to baš topovi sa duplim prednjim dijelom, da stisne vjerojatno. ne volim te topaste-mislim si kad obućem još majčicu gore da ću se još više skuhati, ak me kužiš. znam, uopće nisam komplicirana..
hvala puno na savjetima.
ok, ali to je pravi sportski grudnjak, dizajniran upravo za tu svrhu... koji stisne koliko treba i sve drzi na mjestu, kosarice im uopce ne trebaju

ali ako ti mislis da ce ti u njemu biti vruce...
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 23:06   #53
Quote:
Pafulja kaže: Pogledaj post
zato što su oni modeli koje sam vidjela od onog umjetnog debelog materijala (dry fit) kojeg vi hvalite, a ja ne volim. zato što mi se čine jako debeli i da će mi biti još više vruće u tome. svi imaju kriš-kraš naramenice i to debele, što isto ne volim, i svi izgledaju kao veliki topovi. eto. ne sviđaju mi se po niti jednoj osnovi. i nemaju košarice unutra, nego su to baš topovi sa duplim prednjim dijelom, da stisne vjerojatno. ne volim te topaste-mislim si kad obućem još majčicu gore da ću se još više skuhati, ak me kužiš. znam, uopće nisam komplicirana..
hvala puno na savjetima.
Pa bit dry fit materijala i je u tome da ti nije vruce, odnosno da propusta znoj i onda nemas feeling da imas nesto mokro i bljak na sebi. Ja uvijek treniram u dry fit majicama i jednom sam slucajno obukla obicnu pamucnu, to je nebo i zemlja. Prvo sto je u pamucnoj duplo vise vruce, a drugo sto kad se smoci imas feeling na nosis na sebi mokru krpu, sto je posebno neugodno kad se na kraju treninga istezes, a imas tako nesto mokro sto te onda jos i hladi. Ista stvar je i sa grudnjacima. Ja imam Nike-ov dry fit sportski grudnjak, kao topic je, nema nikakve zice, po meni sportski grudnjak ih ni ne treba imati, cini se debel, al nije vruce u njemu, a jos i prednju stranu ima u duplom materijalu, stisne predobro i nema mrdanja! Platila sam ga 260 kn, sad bih rado kupila jos jedan, al nema u cijelom gradu velicina M, sad cekam kad cu ici u Graz, mozda tamo ima.
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 01:09   #54
danas sam probala topic od nikea... i nekako nisam bas odusevljena... mislim nije to bas nesto cvrsto... malo sam skakutala u garderobi i ne vidim ja da to drži toliko čvrsto... košta 250kn. Probala sam 2 broja, tako da nije stvar da sam uzela prevelik... manji broj mi je bio baš ono knap... mislim malo i previše knap.. ali to svejedno nije nešto posebno čvršće od grudnjaka koje inače nosim... očekivala sam više
probala sam baš i njihove grudnjake i to mi se čini jako loše... ali ni blizu broja nisu imali tako da ni ne mogu komentirat zapravo...
morat ću u triumph ovih dana da vidim te njihove sportske...
vendella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 10:43   #55
meni su fantasticni... imaju i vise modela, mozda da probas neki drugi
ne vjerujem da triumph moze imati bolje sportske grudnjake od nike-a
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 11:04   #56
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
meni su fantasticni... imaju i vise modela, mozda da probas neki drugi
ne vjerujem da triumph moze imati bolje sportske grudnjake od nike-a
a probala sam 4 modela, top i 3 modela grudnjaka... a ne vidim zašto triumph ne bi mogao imat bolje grudnjake od nikea... nike je specijaliziran za sport.. ali ne za grudnjake...
mislim ne kažem da ima.. nisam probala od triumpha, ali ovo od nikea mi ne odgovara baš... čini mi se malo preslabo za veće grudi.
vendella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 11:10   #57
ok, sretno
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 11:17   #58
aj sad cu ja upasti k'o s Marsa
di sve ima Nike ducan, osim u Ilici?
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 11:25   #59
Quote:
macka kaže: Pogledaj post
aj sad cu ja upasti k'o s Marsa
di sve ima Nike ducan, osim u Ilici?
U Rijeci na Korzu hehe
vendella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 11:47   #60
Quote:
macka kaže: Pogledaj post
aj sad cu ja upasti k'o s Marsa
di sve ima Nike ducan, osim u Ilici?
Hm, bio je jedan veeeliki kod Mercatonea. Ne znam radi li to jos uvijek. Ali nikeove proizvode imas gotovo u svim sportskim ducanima, mislim da i u top-sportu i u turbo-sportu.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:28.