Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2007., 08:20   #41


strangelove is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 19:28   #42
Quote:
MilkyWay kaže:
Živa istina. Sličnosti između Babića i Pukanića su više nego očite. A očito je da tip nije novinar, već nešto... Meni njegovi tekstovi idu na jetra.

Tocno. obojica su medijski reketari i kreeni !
Harmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 23:34   #43
Quote:
Gustavo kaže:
ma i to je isfurano,ljudima je dosta žutila,naklada novina pala za 16,6 posto po meni upravo zbog toga,više nema lista kojem se vjeruje,Večernji nažalost slijedio Jutarnji umjesto da su išli svojim starim putem
Ak oćeš čitati NOVINU, uzmi Vjesnik. Ostalo je žuta štampa.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 00:30   #44
Quote:
Harmon kaže:
Tocno. obojica su medijski reketari i kreteni !
S tim da je Pukanić za Babića doktor nauka.
osamnaestica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 01:06   #45
Quote:
Harmon kaže:
Tocno. obojica su medijski reketari i kreeni !
a-a. pukanić je medijski reketar i kreten. matija je samo kreten. premali je i prenevješt da bi ikog medijski reketario.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 02:32   #46
sve u svemu pada novinarstvo ubrzano (a i vani). To je potvrdio i Milić u Kontraplanu. Tko zna kako će to završiti, čini se da mediji ovakvim bjesomučnim ponašanjem sami sebi izmiču tlo pod nogama. EPH se restrukturira (čitaj zatvara dopisništva). Ovo srozavanje medija je kao kad uzimaš sve jaču drogu dok ne dođeš do kraja - Babić mu tu dođe kao jaka droga koja ubrzava uništenje . A novinarstu je tako dugo trebalo da se etablira i sad ga rasturiše u nekoliko godina.

meni se nekako čini da ljudi više ne žele čitati mišljenja novinara jer im ne vjeruju, budućnost je izgleda u sajtovima tipa MySpace i Digg gdje ljudi sami pišu vijesti i informacije
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 08:23   #47
Mislim da je svojom pojavom, 24sata definitivno uništio novinarstvo u Hrvata. Čije je to djelo? Pogađajte još jednom. Ova "tržišna utakmica" žutim vijestima završit će samo na jedan način: od svih tih dnevnih tiskovina koje danas možeš kupit, ostat će jedna ili dvije. Ne dao Bog da to bude neka žuta štampa.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 08:52   #48
Quote:
MilkyWay kaže:
Mislim da je svojom pojavom, 24sata definitivno uništio novinarstvo u Hrvata. Čije je to djelo? Pogađajte još jednom. Ova "tržišna utakmica" žutim vijestima završit će samo na jedan način: od svih tih dnevnih tiskovina koje danas možeš kupit, ostat će jedna ili dvije. Ne dao Bog da to bude neka žuta štampa.
čije je djelo?
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 15:26   #49
jedna stvar je zanimljiva. Ako malo pratiš ponašanje ljudi u Zagrebu na prometnijim pješačkim mjestima (npr Trgu) vidjeti ćeš da 90% onih koji čitaju ili nose novine imaju Metro, ili neke od drugih besplatnih novina (u manjoj mjeri). Relativno rijetko se vidi Večernji ili Jutarnji pod rukom.

Ako je to tako (a je jer sam više puta promatrao), onda kako to da Jutarnjem i Večernjem službeno ne pada jače naklada. Vrlo sumnjam da ljudi danas nakon što su pročitali npr. besplatni Metro još kupuju i Jutarnji. Takvih freakova je malo. A što je još poraznije po novine, ljudi se ubrzano navikavaju na takav način besplatnog čitanja, vidim da pročitaju u tramvaju i ostave. To je dijelom i stoga što nema inteligentnih 'težih' članaka zbog kojih bi se isplatilo novine odnijeti kući (vidi pod format članaka Veselka Tenžere)

Znači izgleda da naklada pada značajno više nego što oni žele priznati
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 15:56   #50
Quote:
rolandus kaže:
jedna stvar je zanimljiva. Ako malo pratiš ponašanje ljudi u Zagrebu na prometnijim pješačkim mjestima (npr Trgu) vidjeti ćeš da 90% onih koji čitaju ili nose novine imaju Metro, ili neke od drugih besplatnih novina (u manjoj mjeri). Relativno rijetko se vidi Večernji ili Jutarnji pod rukom.
narafski kad ovi prvi imaju jaku kolportazu, citaj: ekipu koja trci za tobom da ti uture novine u ruke ili da uzicaju 3 kune jer tip koji prodaje ima doma pasa koji puno jede
majke mi, ja osobno dozivila¨pa mu dala te 3 kune da me se okani
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 16:50   #51
Matija Babić je među 5 najboljih novinara u Hrvatskoj po mom mišljenju.
CROip.com is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 20:17   #52
croip ti na svom sajtu imaš svega ali jednu stvar si zaboravio staviti.

nemaš ništa za liječenje išijasa
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 20:22   #53
a to se ko malo reklamira....

ako je on novinar onad sam ja pilot f-16..
antest is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 21:58   #54
baš sam negdjeprije slučajno naletio na ono sranje na novoj zvano "u sridu", gosti bili pukanić, ministar hebrang i naravno naš babić

jest da je hebrang hdz-ova lutka ipak kad ga uzmeš izvan okvira politike vrlo je pametan i inteligetan čovjek. toliko je babića napravio budalom da ovaj još ni dan danas toga nije svjestan, i baš mi je drago,.... trebali ste vidjet to benavo lice kako se grči da dokaže kako je on najpametniji, i što više pokušava to ispada veća budala
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 00:11   #55
Quote:
CROip.com kaže:
Matija Babić je među 5 najboljih novinara u Hrvatskoj po mom mišljenju.
Mogu mislit koja 4 su u žrvnju, uz njega. Mogu pogađat? Recimo...Vjeran Mišurac, Sandi Blagonić, Petar Vlahov i...hm, mater od Matije Babića, ona što piše horoskop za Index.
Jel?
osamnaestica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 01:44   #56


CROip, nemoj se sramotiti...
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 13:11   #57
Quote:
osamnaestica kaže: Pogledaj post
Što mislite, je li Matija Babić novinar...
__________________
sig je nebitan. iskuliraću.
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 15:43   #58
Quote:
CROip.com kaže: Pogledaj post
Matija Babić je među 5 najboljih novinara u Hrvatskoj po mom mišljenju.
__________________
sig je nebitan. iskuliraću.
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 18:30   #59
matija babic je kuratz od ofce a ne novinar.
pizdek kojeg je neko gurnul da serucka, a da mu u mraku velis "BU" usral bi se ko grlica.
coflek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 19:56   #60
Babić je jedan od novinara koje ljudi vole mrziti i mrze voliti.
Ementaler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.