Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2009., 11:33   #41
Obožavam le creuset- imam njihovu grill tavu, jednu tećicu i dvije keramičke posude za pećnicu. Super su i kvalitetom i dizajnom.
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 08:22   #42
Quote:
arenx kaže: Pogledaj post
Di se prodaje?
ima u centru kaptol trgovina (sad vise ne znam kako se zove, mijesaju mi se leonardo i bella casa), onda na trgu zrtava kod dzamije, u kiki, i mozda u lesnini i slicnim ducanima sa svime za kucu.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 11:02   #43
U Americi je strasno skupo. Ali u svakom sminkerskom ducanu sa kuhinjskom opremom ima creuset posudja. Predivno mi je. Ali stvarno preskupo. Planiram kupit mozda jednu vecu zdjellu za "slow cooked" hranu.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 22:55   #44
Koliko skupo, koja je cijena npr. tave 26cm?
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 06:47   #45
http://www1.macys.com/catalog/index....CURRENT_PAGE=2

Emajlirana tava od ljevanog zeljeza (oko 26cm): $120

Ja si skicam ovu:
http://www1.macys.com/catalog/produc...tegoryID=31667

Iako, imam jednu jako dobru posudu slicne velicine od anodiziranog metala. I fantasticno funkcionira (za dijelic ove cijene).
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 20:12   #46
kod mene u UK srednji lonac kosta oko £100... ja imam srece svekrva mi kupila tri lonca, i tepsijicu, a muz ostalo.. tako da sam sva lakrusetirana.. LOL
samo molim boga da mi ne padne na nogu, jer je tesko ko 100 vragova!
__________________
Character cannot be developed in ease and quiet.
Only through experience of trial and suffering can the soul be strengthened , ambition inspired and success achieved.
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 10:24   #47
Upomoć!!! Gdje mogu naći tavu od lijevanog željeza???

Ljudi, gdje mogu naći tavu od lijevanog željeza? Cijeli grad Zagreb sam prošla (ili bar mi se tako ćini! ) bez uspjeha. Bila sam u Muelleru (na Trgu, i City Centru One), Šumoopksrbi kod Trga, u Nami, u Iglu-u (dučan za kampiranje) u Vlaškoj u više dučana, u Mercatone-u, Ipercoop-u, na Dolcu, SVUGDJE. Već duže vrijeme tražim, bez sreće. Čak sam bila u IKEA-i u Grazu, a oni su imali jednu skroz malu, koja mi nikako ne paše i jednu emajliranu izvana, koja je već u dučanu bila oštećena. Tražim običnu, veliku, duboku tavu od lijevanog željeza, bez teflona, i ne onu malu samo za palačinke. Imam troje djece i muža s apetitom, pa želim tavu dobre kvalitete koja će me služiti za sve naše potrebe, od kuhanja Bolonjez umaka, pečenja palačinki, prženja, uglavnom SVE!!! Ako znate gdje bih mogla u bližoj okolici Zagreba naći takvu tavu, i po kojoj cijeni, bila bih vam zahvalna! HVALA!!!

Zadnje uređivanje momof3 : 14.03.2009. at 10:57.
momof3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 10:27   #48
jesi bila u metrou?mislim da ima tamo,ali na onom odjelu gdje je suđe za profiće.
crazyform is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 10:31   #49
Quote:
crazyform kaže: Pogledaj post
jesi bila u metrou?mislim da ima tamo,ali na onom odjelu gdje je suđe za profiće.
E, vidiš, nemam karticu za metro...ali ima moj kum...mogla bi ga možda pitati da idem s njim...vidiš, vidiš..nisam se ni toga sjetila! hvala!

Jel možda znaš za neko mjesto gdje mi ne treba kartica za ulaz? Tko zna kad će mi kum biti slobodan...stalno negdje putuje i puno radi, a bojim se da mi ne bih dao da idem s njim nego bi mi samo kupio...bilo bi mi neugodno...hoću tavu sama kupiti Tako ću bar znati da je to onda ta prava koju tražim
momof3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 10:42   #50
na topiku gastronomija
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 10:56   #51
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
na topiku gastronomija
meni je svejedno gdje je topic, samo da pronađem tu tavu!
momof3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 11:20   #52
Quote:
momof3 kaže: Pogledaj post
E, vidiš, nemam karticu za metro...ali ima moj kum...mogla bi ga možda pitati da idem s njim...vidiš, vidiš..nisam se ni toga sjetila! hvala!

Jel možda znaš za neko mjesto gdje mi ne treba kartica za ulaz? Tko zna kad će mi kum biti slobodan...stalno negdje putuje i puno radi, a bojim se da mi ne bih dao da idem s njim nego bi mi samo kupio...bilo bi mi neugodno...hoću tavu sama kupiti Tako ću bar znati da je to onda ta prava koju tražim
odi na njihove stranice i pregledaj katalog,onaj gastro.što se kartice tiče, posudi od nekog.jesi bila u onoj casa nešto u maksimirskoj,a imaš i u dubravi prek puta pitarela nekakvu ugostiteljsku opremu,tam sam vidjela,al su cifre
crazyform is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 11:36   #53
Quote:
momof3 kaže: Pogledaj post
meni je svejedno gdje je topic, samo da pronađem tu tavu!
Ostatku foruma nije.

On topic - za Getro ne treba kartica.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 11:39   #54
Quote:
crazyform kaže: Pogledaj post
odi na njihove stranice i pregledaj katalog,onaj gastro.što se kartice tiče, posudi od nekog.jesi bila u onoj casa nešto u maksimirskoj,a imaš i u dubravi prek puta pitarela nekakvu ugostiteljsku opremu,tam sam vidjela,al su cifre
E, upravo se tih cifri bojim! Bila sam i u maksimirskoj, ali ne znam jesam li baš bila u casa nešto...nisam gledala imena, samo sam tražila tavu! Probat ču onda u Dubravi, a i vidjela sam u Savskoj neki boutique za kuhinjsku opremu....samo se bojim "boutique" cijene! Idem tamo u ponedjeljak, pa ću vidjeti što se nudi. Neću odustati, pa makar morala naručiti preko interneta!
momof3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 12:28   #55
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Ostatku foruma nije.

On topic - za Getro ne treba kartica.
Sorry...ovo je prvi puta da sam otvarala svoj topic, i nisam bila sigurna gdje da postavim ovo pitanje...nekako mi je bilo logično pitati žene, ali može i ovdje...sve ok

U Getro-u sam skoro svaki vikend, i oni nemaju tavu od lijevanog željeza...bar ne Getro u Vrbanima. Jesi možda vidjela u nekom drugom Getro-u?

Zadnje uređivanje momof3 : 14.03.2009. at 12:39.
momof3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 12:30   #56
Hmm..A Interspar?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 12:35   #57
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Hmm..A Interspar?
Jučer sam bila..nemaju...
momof3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 15:27   #58
Nama na Trgu (opet ja s tim.. ) ..ne znam imaju li od lijevanog željeza, al imaju oko 3 miljona kojekakvih tava..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 18:16   #59
Imaš tavu u Kiki.gledala sam ju prije koji tjedan samo ne znam cijenu,visoka je dosta jer pekač - kikiriki od lijevanog željeza je oko 1800 pa je i tava vjerojatno too much
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 18:33   #60
Jesi probala u Sol i papru ili u Bella formi?
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.