Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2008., 17:56   #61
Kozmo u Savskoj.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 18:05   #62
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Kozmo u Savskoj.
di tocno u savskoj ? tnx

edit - vidjeh da je negdje kod okretista... valda cu naci
sta samo u tom kozmu u cijelom zagrebu?
__________________
PPPP

Zadnje uređivanje Just a Girl : 19.05.2008. at 19:27.
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 19:15   #63
Probala sam vecinu njihovih stvari i mogu reci da je to najbolja jeftina kozmetika ikad.Vrhunski kvalitet za tako nisku cijenu zaista.Ona maskara u zlatnom pakovanju vec sam dvije potrosila,kupila njihova sve tri rumenila iz one zimske kolekcije nesto kao valovi,ima raznih boja,odlicno.Parira onima iz body shopa.Imam i sjenila njihova i super su dugotrajna.Ja imam ona sto dodju dvije slicne nijanse u pakovanju.Svjetlucavo bijela i njezno roza je kod mene i super je isto.Da,imam i njihova dva ruza jedan baby pink a jedan zlatne boje i korektor ispod ociju,neko je vec pomenuo.Eto.
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 22:10   #64
Quote:
just_one_girl kaže: Pogledaj post
di tocno u savskoj ? tnx

edit - vidjeh da je negdje kod okretista... valda cu naci
sta samo u tom kozmu u cijelom zagrebu?
Preko puta dućana s cipelama, odmah ispod mosta, u velikoj ostakljenoj crnoj zgradi, na lijevoj je strani ako ideš u smjeru od Trga. Mislim da ne možeš promašiti.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 19:18   #65
Najbolje je kod ove kozmetike sto si super nasminkan kao chanelom ili diorom a i ne osjetis da imas nesto na sebi.Lagana skroz.Bas sam danas isla opet u novu nabavku pa cim uslikam stavicu slike.
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 20:58   #66
i ja sutra idem u novu nabavku catrice... malo za mene, malo za moju curu
hrčkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 17:32   #67
Eh to sam ja sve prekjucer kupila i sad se samo mljackam.

Ako imas priliku hrckice kupi obavezno ovaj higlighter u tubi od kolekcije mille fleurs to je nesto najbolje od cijele kozmetike koju imam.Inace volim dijeliti sminku ali ovo ne bih mogla nikome dati zaista.Uskoro kad budem opet isla kupicu jos jedno.Moze se koristiti kao samo onako na obraze i oci(kako ja koristim) poslije pudera,a moze i kao podloga za sminku.Nesto sasvim odlicno.To je to:

A i ovo rumenilo iz iste kolekcije je odlicno,prezadovoljna sam!

Sve me kostalo nekih 29 eura,ali zaista sam se obnovila i inace koristim i lancome sminku,ali ovo je nesto odlicno.
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 17:34   #68
Da,i ovaj mineral puder ne osjetis da imas na licu a sve prekrije.
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 19:07   #69
Quote:
Mikany kaže: Pogledaj post
Da,i ovaj mineral puder ne osjetis da imas na licu a sve prekrije.
kupila sam mineralni, odličan je! sad bih uzela i mineralni u kamenu.. al ovo rumenilo i taj highlighter nisam uopće vidjela... možda nisam dovoljno dobro precunjala... i također nema mineralnih sjenila, iako je netko spominjao da ima...
hrčkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 20:04   #70
mikany otkud si? ja u zagrebu ovaj higlighter nisam vidjela
evo imam i katalog pred sobom i nema ga ni u katalogu
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 16:03   #71
kupila sam bila iz ciste znatizelje ono cetverobojno rumenilo, ono bež-breskva (ne rozo) i super je! fino se zasjajim (stavim ga preko rumenila), nije too much... elektra ga je bila hvalila... elektra, thanx!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 17:31   #72
Quote:
just_one_girl kaže: Pogledaj post
mikany otkud si? ja u zagrebu ovaj higlighter nisam vidjela
evo imam i katalog pred sobom i nema ga ni u katalogu
Pa mozda nisi vidjela ali ne vjerujem da bi fulala jer je jako uocljivo a u kolekciji je mille fleurs.Ja sam u Francuskoj ali ima ova kozmetika u samo jednoj radnji,jedva sam nacunjala i sve skoro pokupujem tu. Jedva cekam da dodje ova nova kolekcija "exotica".Jel vec stigla kod vas u HR?
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 17:33   #73
Quote:
marija82 kaže: Pogledaj post
kupila sam bila iz ciste znatizelje ono cetverobojno rumenilo, ono bež-breskva (ne rozo) i super je! fino se zasjajim (stavim ga preko rumenila), nije too much... elektra ga je bila hvalila... elektra, thanx!
Ah,da imam to i ja.Nije nesto,u pravu si. Za neka mat rumenila dobro dodje kao da se malo predje preko za sjaj.
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 19:02   #74
Quote:
Mikany kaže: Pogledaj post
Ah,da imam to i ja.Nije nesto,u pravu si. Za neka mat rumenila dobro dodje kao da se malo predje preko za sjaj.
ma mozda si me krivo skuzila, meni je super, jer se ne sjaji too much, taman je.
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 00:56   #75
Quote:
Mikany kaže: Pogledaj post
Pa mozda nisi vidjela ali ne vjerujem da bi fulala jer je jako uocljivo a u kolekciji je mille fleurs.Ja sam u Francuskoj ali ima ova kozmetika u samo jednoj radnji,jedva sam nacunjala i sve skoro pokupujem tu. Jedva cekam da dodje ova nova kolekcija "exotica".Jel vec stigla kod vas u HR?
jeje, stigla je kod nas, al nish me posebno nije odusevilo... a mineralni puder ima svoje + i - točke...
dakle, skuplji je 17 kn od essence, a ambalažom samo zavarava da ga ima više, čini mi se da je ista količina. također prekriva lošije od essence.
+ mu je jer je ambalaža predivna, jer je lakši na licu i jer mi se nos ne zasjaji kao sa essence mineralnim.
hrčkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 11:10   #76
je sam našla savršenu maskaru za sebe, 25 kn, odvaja trepavice, bez grudvica, a ne nanosi previše boje od jednog nanošenja, što ja vooooliiiim... ma odlična je!!!!
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 17:46   #77
Ima li netko nljihov puder u kamenu ili onaj illuminating u prahu? ako da, mozete li plizz napisat kakvi su ?
Miss Provocative is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 20:50   #78
http://www.vm2.hr/files/catrice.pdf

pa ja nisam imala pojma da su tako jeftini

sutra na svaski idem
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 21:00   #79
e i da pitam, valjaju li sta podloge za puder i sjenilo?
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 23:39   #80
Dosta često prolazim kraj Savskog i nikad mi se ne da stati u Kozmu. Glavno da stalno zanovijetam kak nemam niš od Catrice (samo jedan set četverostrukih sjenila).
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:38.