Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2017., 21:12   #1481
Znači moram ga kupit k vrapcu Nego ja u Rijeci još nisam vidjela highligtere...
mare 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 21:17   #1482
Dajte me molim vas prosvijetlite gdje kupujete photofocus? Prolazim kroz importanne svaki dan, ja puder photofocus ne vidim... korentor da, puder ne... bila i u bipi- donje svetice,importanne, maksimir, isto ga nigdje nema
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 21:37   #1483
sad sam morala ići probati oba, na meni nisu ni slični, GR03 je intenzivno roza hladnog podtona, a RR je nudast i prigušen.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:30   #1484
u vz jos nista od novog asortimana
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 08:40   #1485
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
Dajte me molim vas prosvijetlite gdje kupujete photofocus? Prolazim kroz importanne svaki dan, ja puder photofocus ne vidim... korentor da, puder ne... bila i u bipi- donje svetice,importanne, maksimir, isto ga nigdje nema
Evo da odgovorim sama sebi i svakome koga mozda zanima, nasla sam photofocus puder u cc1 east, doduse ostala su samo 2 primjerka od kojih sam ja uzela 1, ali eto, vidjen je, napokon
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 09:06   #1486
Quote:
mare 3 kaže: Pogledaj post
Znači moram ga kupit k vrapcu Nego ja u Rijeci još nisam vidjela highligtere...
Ni ja. Niti kistove.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 16:32   #1487
Profocus-uredno ga ima i to pun stalak u dm-u Importanne -1....unatoč slabom izboru nijansi, uzeh Golden Beige i oduševljena sam!!
Profocus concealer Light/Medium je ok ali boja je off...previše narančast...ostale boje su sačuvajmebože:/
Megalast Liquid catsuit-oduševljena sam!!Od svih drogerijskih liquid ruževa i ponude zauzeli su prvo mjesto...!
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 20:07   #1488
gdje je zapelo sa vž
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 22:38   #1489
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
gdje je zapelo sa vž
I ja se pitam
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 19:10   #1490
ic cu sutra do bipe i asesorajza bacit pogled. opet
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 19:33   #1491
Ajde javi ako nadjes
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:20   #1492
Jučer uzela Nudie Patootie, Rebel Rose i crveni Missy and Fierce u Bipi u Bj. , pa eto ako u Bj ima onda bi trebalo i drugdje . Bilo je svih nijansi.

Onog pudera photo... svjetlijeg već uopće nema, samo tester, a onaj drugi tamnija nijansa mi je previše taman.

Uglavnom, najviše sam oduševljena Nudie Patootie nijansom, i ovako mi je izgledala najzanimljivija a na meni mi je super, jako sam zadovoljna kako izgleda, koliko traje (ujutro sam ga nanijela čim sam ga kupila i jela sam s njim i pila i izdržao je skroz sve dok nisam skinula šminku kad sam stigla doma iz grada poslijepodne. I tako je lagan i ugodan, nikakav osjećaj suhi . Sinoć sam probala i crveni i izgleda mi da je dosta teži i suhlji (daje onaj osjećaj suhoće, prilično) od ovog nude, malo se i mrvi. Ali nijansa je divna i baš jako velvetasto izgleda na usnama.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 18:23   #1493
Quote:
pssst12 kaže: Pogledaj post
Ajde javi ako nadjes
dosao novi asortiman u dm u luminiju
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 18:26   #1494
Ja sam prekjucer kupila Rebel rose i nazalost nisam pala na dupe od odusevljenja... nosila sam ga jucer cijeli dan, nemam inace uopce problem sa ispucalim ili suhim usnicama, ali s ovim su mi nakon 2-3 sata usne izgledale kao sahara
Boja je lijepa;na meni totalno mauve, ali ne znam, cijelo vrijeme ga osjecam na usnama i to me zivcira... i dalje mi favoriti ostaju aura, GR i colourpop
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 19:29   #1495
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
dosao novi asortiman u dm u luminiju
Hvalaa, idem tamo prvom prilikom
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 11:49   #1496
Jedna od mojih najdražih yterica je recenzirala njihove proizvode, među njima i novi puder i korektor, nahvalila ih je, svakako ću isprobati. Tu se sve vidi u akciji: https://www.youtube.com/watch?v=92qEAbTGmmA

Itko isprobao primer za kapke u tubi, vidjela sam da je i on dosta hvaljen?
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 16:00   #1497
ne mogu vjerovat da su maknuli sve megalast lakove njihove! ostavili su one shit lakove, a ove maknuli! nema vise mog omiljenog sugar coata
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 16:11   #1498
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
ne mogu vjerovat da su maknuli sve megalast lakove njihove! ostavili su one shit lakove, a ove maknuli! nema vise mog omiljenog sugar coata
Otkad to? Ja jučer vidla i u DM-u i Bipi Megalast lakove
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 16:13   #1499
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
ne mogu vjerovat da su maknuli sve megalast lakove njihove! ostavili su one shit lakove, a ove maknuli! nema vise mog omiljenog sugar coata
Mooooooliiiiiiim?????????
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 16:33   #1500
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Otkad to? Ja jučer vidla i u DM-u i Bipi Megalast lakove
u nijednom vz dm-u i bipi nema vise megalast lakova. bili su tamo sve dok nisu dosle ove nove stvari na police. prodavacice naravno ne znaju ni zasto ih nema ni oce li se vracati.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.