Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2009., 10:29   #41
Quote:
uršula kaže: Pogledaj post
Krešo ? Dal on zna nekaj o psima , jer ja sam s jednim razgovarala kad sam zvala za svog psa i čovjek baš i nije nešto stručan. Možda ne mislimo na istog.
uršula, sad bi mogla i prestati s tom preočitom reklamom koju kao nitko ne kuži! Imaš tri posta sveukupno, samo na ovoj temi, od toga dva u sebi imaju broj mobitela!
__________________
I'm too tall to be a girl, I never had enough dresses to be a lady, I wouldn't call myself a woman. I'd say I'm somewhere between a chick and a broad.
Trillian is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 10:43   #42
Uršula će se neko vrijeme odmoriti od foruma.

Za to vrijeme se može javiti na marketing foruma ako se želi reklamirati.

Nema džabe.
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 21:35   #43
Quote:
animacanis kaže: Pogledaj post
www.odsveteklare
Horvati iza Rkovog potoka.Ambijent, iz snova.Boxovi svjetski, a po želji i apartmani s kaučom i foteljom( za pesa) i klimom.Vlasnik školuje NJO i polaže ispite u Njemačkoj.Profesionalac, kojem to nije part time job.On nesmije pogriješiti, ako hoće jesti.PREPORUČAM!
Jel ima još netko iskustva s tim hotelom? Trebat će mi pričuvati goldenicu dva-tri dana...
hro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 01:34   #44
Šapici veliko hvala što se lijepo brinula za našeg pesa dok smo bili na putu i trpila nas dosadne i zahtjevne ! Iskrene Pohvale i PREPORUKE!!!!
buba007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 11:21   #45
Ako nekom treba pričuvat psa čuvam ga doma,posvećujem se samo njemu te ima cjelodnevnu maximalnu njegu i brigu. Nalazim se u centru Zagreba. Jedini problem je prijevoz, pa molim da mi se prije napomene jel ja trebam doć po psa s obzirom da nemam auto pa da se mogu organizirat. Hvala
091/4640726 Saša
mops is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 19:59   #46
Quote:
buba007 kaže: Pogledaj post
Šapici veliko hvala što se lijepo brinula za našeg pesa dok smo bili na putu i trpila nas dosadne i zahtjevne ! Iskrene Pohvale i PREPORUKE!!!!
kad god zatreba ...Bart je uvijek dobrodošao ...
__________________
Dum spiro, spero...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 00:39   #47
Quote:
Šapica kaže: Pogledaj post
kad god zatreba ...Bart je uvijek dobrodošao ...

Hvala ! Jako sam sretna zbog ovog iskustva s vama, jer znati da ljubimca ostavljaš u dobrim rukama je neprocjenjivo! Imate znanje, hrpu iskustva i meni najvažnije jako puno ljubavi!
zato su moje preporuke zaista iskrene!!!
buba007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 23:45   #48
ponuda

evo doslo je ljeto...ja sam odlucila provest ga doma...posto i sama moram brinut za svog psa i africkog tvora i macku..zivim u velikoj kuci s dvoristem i odlucila sam pomoci svim ljudima na podrucju zagreba,velike gorice i okolice u cuvanju manjih zivotinja...uzela bi sve osim pasa i macaka dakle...i sama sam velika obozavateljica zivotinja i sve su mi zivine uzasno velike maze zato) evo i sada upravo mi je vec jedan africki tvor na cuvanju

molila bi da ako ima zainteresiranih kojima treba pricuvat zivotinjicu dok je na odmoru ili iz bilo kojeg drugog razloga nek mi se obrati...pa cemo se dog i za cijenu i prijevoz
s veseljem vas ocekujem da mi se javite...

091 769 44 68 valentina
vale-n-tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 15:55   #49
Pansion za pse

Nova Web stranica pansiona za pse u Zagrebu

http://www.pansion-za-pse.com
mina5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 00:24   #50
bok! gazda u europansionu je najnekulturnije i najbezobraznije bice koje sam ja ikad srela! a jos k tome i muljator! evo sta se dogodilo- u petak navecer sam isla pogledati kako to izgleda.. rekla sam da bi peseka ostavila krajem 7.mj jer idem na more al da nisam ziher.. ipak, ostavila sam 200 kuna jer su bile velike sanse da cu ga morat ostavit.. kreso koji radi tamo je rekao da ako ga ipak odlucim ne ostaviti da dodjem po novce.. i tako sam ja nazvala u nedjelju ujutro-znaci nakon nepuna 2 dana da ga ipak necu ostaviti i da bi dosla po tih 200 kn na sto je on rekao dobro.. dodjem ja danas i dozivim sok! prvo mi gazda kaze kako su oni odbijali ljude jer su cuvali boks za mog psa i da ne mogu dobit novce.. a ja ni nisam rekla kad cu ga ostaviti a i proslo je dan i pol.. aha ziher.. a cula sam se s kresom koji mi je rekao da dodjem po novce. na to sam ja rekla da se nismo tako dogovorili i da je gospodin kreso rekao da ce mi vratiti ako se predomislim.. kreso je samo na to rekao "on je gazda" i poceo se izvlaciti.. na kraju mi je taj gazda vratio novce ALI na koji nacin.. govorio mi je- "mars van" "jebemti mater u usta"-sorry na izrazu al taj me dio najvise sokirao, vrijedjao me i psovao mi i bacio mi mojih 200 kn na pod.. ja nisam mogla vjerovati.. frajer je lud. eto.. tako da ja nikom ne preporucam ovaj hotel za pse..
lex86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 14:56   #51
isss katastrofa
kreten, svašta bi mu ja rekla da se meni to dogodilo
umjesto da budu fini i pristojni jer samo se na taj način možeš vratiti sa psom ukoliko ćeš ić nekamo...
grrr
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 15:17   #52
ma katastrofa.. nema sanse da ikad vise pridjem europansionu..
lex86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 15:29   #53
Quote:
lex86 kaže: Pogledaj post
bok! gazda u europansionu je najnekulturnije i najbezobraznije bice koje sam ja ikad srela! a jos k tome i muljator! evo sta se dogodilo- u petak navecer sam isla pogledati kako to izgleda.. rekla sam da bi peseka ostavila krajem 7.mj jer idem na more al da nisam ziher.. ipak, ostavila sam 200 kuna jer su bile velike sanse da cu ga morat ostavit.. kreso koji radi tamo je rekao da ako ga ipak odlucim ne ostaviti da dodjem po novce.. i tako sam ja nazvala u nedjelju ujutro-znaci nakon nepuna 2 dana da ga ipak necu ostaviti i da bi dosla po tih 200 kn na sto je on rekao dobro.. dodjem ja danas i dozivim sok! prvo mi gazda kaze kako su oni odbijali ljude jer su cuvali boks za mog psa i da ne mogu dobit novce.. a ja ni nisam rekla kad cu ga ostaviti a i proslo je dan i pol.. aha ziher.. a cula sam se s kresom koji mi je rekao da dodjem po novce. na to sam ja rekla da se nismo tako dogovorili i da je gospodin kreso rekao da ce mi vratiti ako se predomislim.. kreso je samo na to rekao "on je gazda" i poceo se izvlaciti.. na kraju mi je taj gazda vratio novce ALI na koji nacin.. govorio mi je- "mars van" "jebemti mater u usta"-sorry na izrazu al taj me dio najvise sokirao, vrijedjao me i psovao mi i bacio mi mojih 200 kn na pod.. ja nisam mogla vjerovati.. frajer je lud. eto.. tako da ja nikom ne preporucam ovaj hotel za pse..

ja bi ga definitivno jos jednom posjetila, s nekim..

a zasto se vi ne skupite i ne organizirate onu akciju ko na ljubimci forum.. ti cuvas mog a ja tvog? ja bi rade ostavila psa na cuvanju nekom s foruma nego u pansionu, hotelu...
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 01:49   #54
hehe i to mi je palo na pamet kolko sam ljuta bila! najradje bi na televiziji negdje ispricala kaj se dogodilo i da mu zatvore taj hotel! ili makar da ljudi znaju da europansion zaobilaze u sirokom krugu..
lex86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 10:12   #55
lex, a jel preporučaš neki drugi?
__________________
If a dog will not come to you after having looked you in the face, you should go home and examine your conscience.
Slucajnigost is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 11:50   #56
Quote:
lex86 kaže: Pogledaj post
hehe i to mi je palo na pamet kolko sam ljuta bila! najradje bi na televiziji negdje ispricala kaj se dogodilo i da mu zatvore taj hotel! ili makar da ljudi znaju da europansion zaobilaze u sirokom krugu..
probaj! probaj na radiju.. ujutro kad ljudi idu na posao

organizirajte si neku akciju ja cuvam tvoga ti moga, to mi se cini najbolje! a i pas bi cijeli dan bio s nekim, ovak je zatvoren u boxu, ja znam da bi moj lex tak poludio..

nikad ga nismo ostavljali niti budemo (nema potrebe za tim jer je netko uvijek doma a prek ljeta uvijek ide s nama) al da ga ostavljamo najprije bi se odlucili za takvo nesto!
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 19:16   #57
nazalost nemam nikakva iskustva s drugim hotelima ali tu je netko spomenuo horvate i to mi zvuci bas dobro.. najbolje je da odes pogledati prije nego se odlucis.. a nije losa ni ova varijanta da ti peseka cuva netko s foruma ko inace to radi a ima kucu i vrt..

da to je stvarno najbolje.. tamo u hotelu-barem sta sam vidjela u tom "divnom" europansionu, su po cijele dane u boksevima i neki cvile.. ja kad sam to vidjela imala sam 3 knedle u grlu na samu pomisao da ga tamo ostavim.. a nakon onog sta sam dozivjela s poremecenim gazdom nema sanse da bi ga tamo ostavila ikad, pa makar bila cijelo ljeto u zg u..

Zadnje uređivanje Tyndall : 17.07.2009. at 10:36. Reason: spojeni postovi - naučiti koristiti opciju "edit", molio bih.
lex86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 17:12   #58
Pozdrav svima,

javlja se ljubiteljica pasa (imala pesa 12 godina) koja je u zagrebu skoro cijelo ljeto (a i jesen i zimu ) a treba joj dodatni poslic. Cuvam peseke u svom povecem stanu (centar), preko vikenda/tjedna/dana, donosite njihove stvari s njima, imat ce svu ljubav i paznju. Primam od malih do velikih, moze i u paketu , bitno da su uredni i socijalizirani. Setnje 2-3 puta dnevno ili po navici.
Slobodno mi se javite sa privatnom porukom, da ne ostavljam unaprijed broj mobitela.
Cijena po dogovoru (i po broju pasa ).
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 17:27   #59
jel ima netko u velikoj gorici mozda kome bi trebalo pripazit na zivotinje dok je na poslu ili tako nesto?
vale-n-tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 12:37   #60
Čuvanje kućnih ljubimaca - pet sitting

Pozdrav svima!

Ako trebate smještaj za peseka, slobodno mi se obratite!Za više informacija, slikica i opisa mjesta i načina rada, kliknite na linkiće ili na moj sig!

http://www.njuskalo.hr/usluge-kucni-...a-oglas-408457

http://zagrebackidusek.blog.hr/
__________________
Štenad vukodlaka, povoljno ili u dobre ruke!
Mist_Dragonlady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.