Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 08:23   #4841
Quote:
drznica kaže: Pogledaj post
Da me hebeš, bili crvi, roskasto s crvenim, migoljili. Jedino ako ih nisam prepala u predfazi
Ja sam jednom te lijepe roze imala po stropu kuhinje. Bebe moljci. U kikirikiju u ljusci su partijali.
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 19:53   #4842
Ne znam da li netko ima još one šparhete sa kolutovima.

Ja imam, rentani stan-uglavnom šparhet je star svega 3-4 mjeseca i već pri prvom kuhanju potamnili su oni kolutovi sa strane..to nisu ostaci hrane, ja ne znam više čime da ribam taj užas?

evo slike:

http://imgur.com/a/9Vpey
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 20:23   #4843
da li se na pegli s parnom postajom mora stiskati gumb (za paru) ili se može držati stalno stisnut?

hvala!
Nuvola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 21:49   #4844
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
Ne znam da li netko ima još one šparhete sa kolutovima.

Ja imam, rentani stan-uglavnom šparhet je star svega 3-4 mjeseca i već pri prvom kuhanju potamnili su oni kolutovi sa strane..to nisu ostaci hrane, ja ne znam više čime da ribam taj užas?

evo slike:

http://imgur.com/a/9Vpey
imaš dvije (slične) varijante.

prva - nasaftaj toaletni papir s octom (jabučni najbolje) i prekrij površinu
druga - stavi ocat (bez toaletnog papira), ali dodaj sodu bikarbonu neka fino bude nasaftano
to napraviš navečer
sutra ujutro (makni toaletni papir ako si koristila prvu varijantu), zgužvaj alufoliju (onu kuhinjsku) u lopticu i time oribaj.
prođi još spužvicom i mlačnom vodom et voila
isprobano
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 21:52   #4845
Ima li neki savjet za peglanje majica i haljina bez daske? S košuljama uspijem lako jer ih raskopčam, ali majice nikako da lijepo ispadnu dok jednu ispeglam drugu stranu zgužvam i obratno. Pomaže li sprej za lakše peglanje?
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 22:33   #4846
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Preko mob sam pa ne mogu staviti sliku, stavila sam dr. Beckmann eliminator nepozeljnih boja istresla ga u posudu za deterdzent I upalila masini na 40° I nista nije otislo...mozda bih mogla pokusati potopiti robu u toplu vodu pa nasuti prasak I onda oprati, ako to ne uspije koje su mi jos opcije, varikina I domestos? dobro je da je roba bijela pa nema boja koje bih mogla dodatno unistiti.
Prije nekog vremena mi je u bijeli ves dospjela papirnata salveta, tamno crvena i sve se obojalo u lijepu barbi rozu boju...ukljucujuci i dva kompleta kcerkinih bijelih kuta za praksu...dobro da me infarkt nije strefio kad sam vidla kaj se desilo

Prvo sam sve namocila u otopinu domestosa ali nista nije otislo. Onda sam u to dodala par zlica sode za pranje (muller) i kroz par sati kute su bile bijele...ne bas snijezno bijele ali dovoljno bijele da ne moram kupovati nove

Ne znam tocne omjere vode, domestosa i sode.
aneri1008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 18:38   #4847
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
imaš dvije (slične) varijante.

prva - nasaftaj toaletni papir s octom (jabučni najbolje) i prekrij površinu
druga - stavi ocat (bez toaletnog papira), ali dodaj sodu bikarbonu neka fino bude nasaftano
to napraviš navečer
sutra ujutro (makni toaletni papir ako si koristila prvu varijantu), zgužvaj alufoliju (onu kuhinjsku) u lopticu i time oribaj.
prođi još spužvicom i mlačnom vodom et voila
isprobano
Hvala ti..isprobat ću...



Nego kako čistite peglu kad se zaprlja?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:51   #4848
Stavim je u perilicu, zajedno s ostalim posuđem.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:07   #4849
Kako odrzavate svoje madrace?? Ja ga usisavam jednom u 2 mjeseca, otprilike. Da li je to dovoljno?
plavidupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:08   #4850
Promijenim ga svakih par godina.

Usisivačem, da, ali mi dođe jednom godišnje netko za par desetaka kuna iz agencije za čišćenje ga dubinski očistit.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:14   #4851
Imam novi madrac, ali svaki put kad ga usisavam imam osjecaj da je pun grinja, vidim poslje u usisavacu. E vidis to profesionalno ciscenje bi bila najbolja opcija. tnx
plavidupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:16   #4852
Ta agencija... To je neka vladina ili...?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:19   #4853
da, od vlade je, onaj što živi tamo na ćošku. čudi me kako ne znaš za nju i njega tako pun znanja. a sad stop trolling nedužne žemske na pdfu
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:22   #4854
Trolanje je zvonka radost!
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:23   #4855
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ta agencija... To je neka vladina ili...?
Interna kontrola USKOK-a, naravno.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:38   #4856
Kakvih sve agencija ova država ima, nema razloga da nemamo i Agenciju za Sauganje Alexinog Madraca.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:39   #4857
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Interna kontrola USKOK-a, naravno.
Uskok znači nešto sasvim drugo, ne blesaj čovjeka
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:42   #4858
Možda su uskok hlače dress code pa se zato tako zove agencija
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:54   #4859
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Uskok znači nešto sasvim drugo, ne blesaj čovjeka
"Ako im ne možete objasniti, zbunite ih."
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 19:14   #4860
Quote:
aneri1008 kaže: Pogledaj post
Prije nekog vremena mi je u bijeli ves dospjela papirnata salveta, tamno crvena i sve se obojalo u lijepu barbi rozu boju...ukljucujuci i dva kompleta kcerkinih bijelih kuta za praksu...dobro da me infarkt nije strefio kad sam vidla kaj se desilo

Prvo sam sve namocila u otopinu domestosa ali nista nije otislo. Onda sam u to dodala par zlica sode za pranje (muller) i kroz par sati kute su bile bijele...ne bas snijezno bijele ali dovoljno bijele da ne moram kupovati nove

Ne znam tocne omjere vode, domestosa i sode.
Odjeca spasena uz pomoc varikine tako sam hepiiiii
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.