Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2010., 14:28   #61
Ako nekome na podruciju zapadnog dijela Zagreba(ja sam u vrapcu) treba setati pse ili ih pricuvati uz malu naknadu ,JAVITE SE NA BROJ 095 550 9277 lijepi pozdrav
Psorich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 14:27   #62
Šetala bi pse na području Zagreba(ja sam iz centra)... Jako volim pse i odgojila sam više generacija.
mala naknada 10kn/h
Javite s na moj broj 098820182
__________________
Nikad nisam mislila da sam se izgubila, nego da sam baš tamo gdje bi trebala biti i da se događa baš ono što bi se trebalo.
Nymira is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 17:19   #63
Secem pse na podrucju Rijeke. Tocnije pecine-vezica ...taj dio.
10 kn/h
dogovor na mail:
[email protected]
EugEn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 19:30   #64
ee ljudi ja bi šetala dobre peseke manje ili veće vrste svejedno ali da ne vuku nego da mirno hodaju na povodcu i da ste u novom zagrebu.20 kn jedna šetnja ili po satu uostalom kak se dogovorimo jedino ako vas smetaju moje godine.već šećem susjedovog psa jazavčara tak da javite se na ovaj post pa se sve dog
ćirinil is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 10:01   #65
Nudim uslugu setanja psa, moze i tzv opasne pasmine na podrucju Novog Zagreba ... takoder radim s psima vjezbe poslusnosti i neke druge po zelji vlasnika

Preporuku takoder dostavljam

za sve informacije na pp
__________________
A true lad fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.
Amstafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 00:20   #66
šetnja i čuvanje na području Osijeka

Dok ste na poslu, na moru, bolesni ili što god, u Vašem ili svom prostoru rado bih šetala/čuvala pse.

Imam veeeliko dvorište, kuću i nekoliko dvorišnih prostorija, puno ljubavi, volje i iskustva, živim u centru, kraj promenade ali bilo koji dio grada je ok.

(U obzir dolaze i hrčkovi )

Javite se na PM unaprijed jer čuvam samo ograničen broj istovremeno.

__________________
Ako nema vjetra veslaj.
lulu5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 00:36   #67
Upomoc :-)!

Trazim pouzdanu osobu za setanje psa, malog, dragog i veselog,
-vazno da je osoba sa podrucja Maksimira, Jordanovca
- da jaaako voli zivotinje... -
- zanima me cijena po satu. Hvala. Moze na PP


+++ dodatak; bilo bi dobro da ima auto.
musicagent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:47   #68
Smile

Živim u Gajnicama i šetala bih vaše ljubimce dok ste vi na poslu (uključeno istrčavanje i učenje raznih naredbi po vašoj želji) ili ih čuvala (uključeno šetanje i hranjenje) dok ste na godišnjem odmoru (u vašem domu). U obzir dolaze i susjedstva - Stenjevec, Vrapče, Podsused....
Studentica sam, imam dva velika psa, puno iskustva i naravno strpljenja i ljubavi.
Ako ste zainteresirani slobodno se javite na pm ili broj mobitela: 091/765-6617
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 01:34   #69
pozdrav,evo ovako...bavim se šetnjom pasa,već to radim oko godinu dana,no nažalost pesek kojega sam šetao je morao biti uspavan iz razloga jer je bio jako star i vlasnici ga nisu mogli gledati kako se muči. pa evo mene opet nakon godinu dana,tražim nekoga kome trebaju moje usluge kao šetača pasa...nisam skup,20kn po satu,vi odlučujete kada ga treba šetati...naravno osim šetanja,nahranim psa,pročetkam...i sve što treba,na vama je odluka o svemu. radim na prostoru prečko,špansko,vrbani,knežija,srednjaci,gredice,ja run,rudeš,horvati,staglišće. pa eto,ako je netko u žurbi sa nekim poslom,ili treba samo na par dana,ili na duge staze moje usluge neka mi se slobodno javi na pm. Hvala
zubići is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 14:52   #70
ako vam treba prosetati psa na podrucju novog zagreba javite se na mail: [email protected]
imam iskustva i sa vecim i agresivnijim psima... pozz
daphne21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 14:04   #71
Ako Vam treba šetač psa na području Šibenika, javite se na pm...Imam 20 godina iskustva
Ena23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 14:06   #72
Ako vam treba prošetat psa na području Zagreba, posebno Novi Zagreb, javite se na [email protected]
Chloe_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 18:24   #73
Ljep pozdrav svima! Ako nekome treba dnevno ili mjesecno setanje pasa i socijalizacija stenaca, te ring dresura za mlade pse i stence koji tek krecu na izlozbe i ako ste na podrucju Varazdina(okolica centra-brezje,banfica) ili Splita 3, slobodno se javite s povjerenjem! Po struci sam veterinarski tehnicar(mogu vam dati savjete oko prehrane i drugih stvari), uz pse sam odrasla, sa uzgojem pasa se moja obitelj bavi preko 20 god. od pasmina smo imali boxere, chow-chow, a trenutno imamo 3 madarska bijela pulija od kojih je jedan internacionalni sampion! Secem sve pasmine pasa! Ponude na pm!
Boxer vz-st is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 20:27   #74
Ako nekom treba šetat psa u Zadru na području Bokanjca javite se na
[email protected]

Imam puno iskustva sa psima, odrasla sam među njima a i aktivno sudjelujem na izložbama pa i ako kome treba u Zd-u voditi psa na izložbi, tu sam
ena94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 16:33   #75
Wink Čuvanje pasa

Ako netko treba čuvanje pasa dok ste na putu, javite se na PP, imam psa pudlu mušku več 15 godina, živim na području Novog Zagreba uz Bundek tako da peseki se mogu tamo šetati i rastrćavati, cijeli 8. mj sam na godišnjem doma pa javite ako trebate pomoć!

Božica
Leonardodavinci is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 16:10   #76
Ako nekome treba čuvati ili šetati peseka od 23.08.2010. sam na raspolaganju na području Novog zagreba. Obožavam životinje, pogotovo peseke i sama imam malog tibetskog španijela.
valentinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 13:40   #77
Čuvam kućne ljubimce u ljetnim mjesecima!

Čuvam kućne ljubimce na zadarskom području,može i iz drugih krajeva ako ih imate mogućnost dovesti.Javite se na pm za ostale informacije.
Eto tako. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 18:08   #78
par pitanjca...
koliko iskustva imate svi vi koji se javljate za setnju sa problematicnim psima..? koliko dobro poznajete psecu psihologiju..? sto cinite u trenutku ako naidete na nekog psa i pas kojeg secete odjednom pokaze agresiju..? kako ste sigurni da ne secete dominantnog psa, a vlasnik nije svjestan..?
samo pitam iz znatizelje...peace people...
KiLe7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 04:03   #79
mene bi nekako bilo frka kaj ak mi neka kuja zgrabi hanu (a imamo ih par u kvartu koje se znaju zaletit,pa ih izbjegavam, nosim i sprej),
dakle ja kao vlasnik instinktivno bi reagirala, kao sto i jesam sa bivsom kujom, kad ju je napala ovcarka, nisam ni razmisljala, nego sam ovcarku skidala s nje (jer je gazda prvo malo razmisljao da li da se umijesa...)
moja susjeda je tako skidala tornjaka sa svog lesija i tornjak ju je do kosti zagrizo u potkoljenicu, zena je zavrsila u bolnici, ja sam bila s njom i sve sam vidjela.
ali kad bi netko setao moju hanu, ja ne vjerujem da bi itko za tudjeg psa sebe izlozio opasnosti.
nedugo mi se staffica zaletila na nju (zena je rekla da ju sece di nema pesih, jer je agresivna) i ja hanu u zadnji tren dignem, a kuja obilazi oko mene i rezi i odmjerava me, laje, a ja vicem "ne" i drzim ruku prema njoj i okrecem hanu od nje (bila mi je pod drugom rukom),a zena ju se ne usudi primit.
kad ju je nakon par jezivih minuta copila, rekla je da sreca da sam digla psa, jer bi ju ova napala i da sreca da nije mene napala.
e sad, mi svi smo za svoje pse spremni podmetnuti ledja, ali sto je sa setacima.
ja priznajem da ja prva ne bi jednako instinktivno i bez zadrske odreagirala ako bi bio u pitanju meni nepoznat pas kojeg setam.
kad je u pitanju moj pas, koji mi je ko dijete, strah u tom trenu nestaje i javi se obrambeni instinkt, ali ne znam da li bi se javio za drugog psa.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 09:47   #80
Quote:
hannah3 kaže: Pogledaj post
mene bi nekako bilo frka kaj ak mi neka kuja zgrabi hanu (a imamo ih par u kvartu koje se znaju zaletit,pa ih izbjegavam, nosim i sprej),
dakle ja kao vlasnik instinktivno bi reagirala, kao sto i jesam sa bivsom kujom, kad ju je napala ovcarka, nisam ni razmisljala, nego sam ovcarku skidala s nje (jer je gazda prvo malo razmisljao da li da se umijesa...)
moja susjeda je tako skidala tornjaka sa svog lesija i tornjak ju je do kosti zagrizo u potkoljenicu, zena je zavrsila u bolnici, ja sam bila s njom i sve sam vidjela.
ali kad bi netko setao moju hanu, ja ne vjerujem da bi itko za tudjeg psa sebe izlozio opasnosti.
nedugo mi se staffica zaletila na nju (zena je rekla da ju sece di nema pesih, jer je agresivna) i ja hanu u zadnji tren dignem, a kuja obilazi oko mene i rezi i odmjerava me, laje, a ja vicem "ne" i drzim ruku prema njoj i okrecem hanu od nje (bila mi je pod drugom rukom),a zena ju se ne usudi primit.
kad ju je nakon par jezivih minuta copila, rekla je da sreca da sam digla psa, jer bi ju ova napala i da sreca da nije mene napala.
e sad, mi svi smo za svoje pse spremni podmetnuti ledja, ali sto je sa setacima.
ja priznajem da ja prva ne bi jednako instinktivno i bez zadrske odreagirala ako bi bio u pitanju meni nepoznat pas kojeg setam.
kad je u pitanju moj pas, koji mi je ko dijete, strah u tom trenu nestaje i javi se obrambeni instinkt, ali ne znam da li bi se javio za drugog psa.
Jooooj, sto mrzim ljude koji ne kontroliraju svoje pse. Zbog takvih glupaca i idiota ovcari, staffovi i slicne "konkretnije" pasmine dolaze na los glas. Taj staff je agresivan jer je ta kokos nije socijalizirala kad je bilo vrijeme i iz nijednog drugog razloga.

Ja tudje pse nisam setala, a ne vjerujem ni da bih uzela setati psa kojeg prije nisam susretala bas zbog vlasnika. Mozda pas nije primjereno socijaliziran kao sto si navela i u svom postu...
Nikad ti ne znas sto se moze desiti ako se neciji pas zaleti na tebe i psa kojeg seces niti znas da li ce psa bez svog vlasnika biti poslusan. Velika je to odgovornost. Zamisli da ti se pas istrgne (jer je naucen na fizicku kontrolu od strane vlasnika) i poleti za psom na drugoj strani ceste i auto ga pokupi. Kako to objasniti vlasniku??

Nikad nije pametno mijesati se u pseci okrsaj ali eto, ni ja ne znam kako drukcije ih prekinuti. Ja sam jednom prilikom zgrabila za siju i na ledja zveknula na pod dalmatinera koji je napao moju kokericu umjesto da svoju podizem ili povlacim ili ista slicno. Sva sreca da ga je to dovoljno prepalo pa se povukao, a i taman je onda naletio njegov vlasnik (koji je onda poludio na mene kako ja to mogu njegovog psa udariti). Svog psa znam da mogu kontrolirati a tudjeg nemam kako osim fizicki ako upozorenje ne upali.
Dodatno racunam na to da ce pas rijetko napasti covjeka tako da se uvijek kad je "klimava" situacija tj kad rezanje pocne postavim pokraj ili izmedju svog psa i drugog uz naredbu "mir", "sjedni" ili nesto slicno sto znam da je pas vec cuo od svog vlasnika dok doticni vlasnik ne dodje. Podizanje bi mi bila bas zadnja opcija (koju sa zlatnom retrivericom necu ni imati...)
Planiram kupiti suzavac kad krenem sa Bailey u setnje i nadati se da ipak do okrsaja nece dolaziti. Ako i bude, biti cemo spremne

Sto se obrane tudjeg psa tice... Ufff... Nisam bas sigurna da li bih ja bas isla to prekidati ali opet, taj pas bi bio meni povjeren i samim time moja odgovornost... Gadna bome dilema. Da je veci i jaci od napadaca vjerojatno bih ih pustila da to sami rijese ali da je "moj" manji mislim da ne bih mogla pustiti da pas nastrada. Ah to su valjda one situacije u kojima ne znas kako bi postupio dok se u njima ne nadjes.

Ali eto, i mene bas zanima sto po ovom pitanju imaju za reci setaci pasa.
Sva pitanja koja je KiLe7x postavio su jako dobro pogodjena za ovu temu!
Luxy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:14.