Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2016., 02:10   #321
Ponukan ovom raspravom ostavio sam auto na parkingu i nije tak strašno kak sam mislil da bu bilo. Ne tresem se bez njega i mogu izdržati dan bez vožnje. Štoviše lijepše spavam iako kada maknem traku sa lijeve strane laptopa me avatari i dalje opako uplaše.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 14:11   #322
Svaka rijec je suvisna samo cu jedno rec POLOZIO SAM JUHHUUUUU
D E N I S is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 14:16   #323
Pitanje:

Vrijedi li polozen ispit prometnih pravila i prve pomocu jednoj autoskoli, ako se odlucim preci u drugu?

naime nemam dobrih iskustava s voznjom u trenutnoj, i htio bi preci u drugu autoskolu.
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 14:18   #324
Pitanje:

Vrijedi li polozen ispit prometnih pravila i prve pomocu jednoj autoskoli, ako se odlucim preci u drugu?

naime nemam dobrih iskustava s voznjom u trenutnoj, i htio bi preci u drugu autoskolu.
instruktor mi je prilicno nervozan prilikom objasnjavanja, stvara mi nervozu dok vozim. trazi me da izvrsavam radnje koje do sad nije niti pokazao,itd.
a prilikom mojih gresaka se dere, itd. jasno je da su greske greske, ali to nije povod deranju ( sam si placam vozacki)...
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 16:33   #325
Mislim da vrijedi, jer znam osobu koja je također promijenila auto školu zbog instruktora.
Za svaki slučaj provjeri s novom auto školom.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:20   #326
Quote:
Fl@Tron kaže: Pogledaj post
Pitanje:

Vrijedi li polozen ispit prometnih pravila i prve pomocu jednoj autoskoli, ako se odlucim preci u drugu?

naime nemam dobrih iskustava s voznjom u trenutnoj, i htio bi preci u drugu autoskolu.
instruktor mi je prilicno nervozan prilikom objasnjavanja, stvara mi nervozu dok vozim. trazi me da izvrsavam radnje koje do sad nije niti pokazao,itd.
a prilikom mojih gresaka se dere, itd. jasno je da su greske greske, ali to nije povod deranju ( sam si placam vozacki)...
Autoškola ima samo tog instruktora?
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 21:15   #327
Pao sam 2. put danas, isfrustriran sam sa svime u zagrebu, ljudi polože vani (ili izvan zg ili u drugim državama) i tu voze bez problema a mi tu domaći se trgamo

dam se kladit da je za prolaz vozačkog potrebno imat barem 50% sreće da nije loša prometna situacija i da je ispitivač normalan i na vrijeme daje upute, a ne 20 metara pred skretanje.
OrangeCaramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 16:07   #328
Trema je sasvim normalna stvar, ali ko zna, zna
Weird0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 02:54   #329
Quote:
OrangeCaramel kaže: Pogledaj post
Pao sam 2. put danas, isfrustriran sam sa svime u zagrebu, ljudi polože vani (ili izvan zg ili u drugim državama) i tu voze bez problema a mi tu domaći se trgamo

dam se kladit da je za prolaz vozačkog potrebno imat barem 50% sreće da nije loša prometna situacija i da je ispitivač normalan i na vrijeme daje upute, a ne 20 metara pred skretanje.
Što te zeznulo?
GirlFashionGuru is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.