Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 17:23   #12281
Quote:
mokito kaže: Pogledaj post
zna li netko naslov filma koji je bio hit u ranim 90-ima. to je bio sf- horor. Radi se o tipu koji ima plave oči i dugu kosu , izgleda ko Isus . uglavnom on je prispojen na nekakve infuzije , budi se noću u mračnom hodniku. preko ekrana pređe crna mačka na križu koja miče glavom lijevo - desno. s kamina padne porculanski anđeo...to su slike sa traillera
Mozda warlock.
tvrda siba is offline  
Old 14.08.2017., 00:24   #12282
nazalost nije taj film
mokito is offline  
Old 14.08.2017., 19:47   #12283
Quote:
mokito kaže: Pogledaj post
zna li netko naslov filma koji je bio hit u ranim 90-ima. to je bio sf- horor. Radi se o tipu koji ima plave oči i dugu kosu , izgleda ko Isus . uglavnom on je prispojen na nekakve infuzije , budi se noću u mračnom hodniku. preko ekrana pređe crna mačka na križu koja miče glavom lijevo - desno. s kamina padne porculanski anđeo...to su slike sa traillera
Da nije možda ... http://www.imdb.com/title/tt0104692 Lawnmower man / Čovjek Kosilica?
Jeff Fahey?

DeeJay_D is offline  
Old 15.08.2017., 11:24   #12284
nije ni taj film. film je vrlo specifičan i misteriozan. Bio je hit ali ga se ne može naći na popisu tadašnjih hitova.

Zadnje uređivanje mokito : 15.08.2017. at 11:47.
mokito is offline  
Old 18.08.2017., 19:22   #12285
Teško da će se netko sjetiti ali probat ću:

Noviji francuski film, gledala ga na TVu prije 3 godine, ali prikljucila se filmu tek na pola ili čak pri kraju. Ne znam koja je točno radnja filma, ali želim ga naći zboje jedne glumice, tad sam joj zapamtila ime, ali vise se ne sjecam. Uglavnom sjecam se da je film bio o nekim bracnim parovima 40+ dobro situirani.. ležerna atmosfera, večere uz priguseno svijetlo, svi u nekom lijepom selu, svi zgodni, dobro obuceni, svakodnevnica, a opet čista idila od života... Uglavnom osim tih scena ne mogu se sjetiti radnje filma, osim tih bracnih druzenja, spominjanje nekakvog sina, svekrve, mozda i rastave.. nemam pojma ustvari..

Uglavnom zanima me ta glavna glumica, trazila sam ju u 100 najznacajnijih francuskih glumica i tamo je nema, nije neš popularna, ali kad sam je onda trazila imala je dosta snimljenih filmova, tak da.... Zgodna, plava, malo duza frizura (do ramena), visoka, otmjena, 40+.. jako lijepa, nesto kao avril lavigne (taj fox look ) samo starija

Ako ista prepoznate film ili glumicu bila bih zahvalna..
green dalia is offline  
Old 19.08.2017., 10:36   #12286
Quote:
green dalia kaže: Pogledaj post
Teško da će se netko sjetiti ali probat ću:

Noviji francuski film, gledala ga na TVu prije 3 godine, ali prikljucila se filmu tek na pola ili čak pri kraju. Ne znam koja je točno radnja filma, ali želim ga naći zboje jedne glumice, tad sam joj zapamtila ime, ali vise se ne sjecam. Uglavnom sjecam se da je film bio o nekim bracnim parovima 40+ dobro situirani.. ležerna atmosfera, večere uz priguseno svijetlo, svi u nekom lijepom selu, svi zgodni, dobro obuceni, svakodnevnica, a opet čista idila od života... Uglavnom osim tih scena ne mogu se sjetiti radnje filma, osim tih bracnih druzenja, spominjanje nekakvog sina, svekrve, mozda i rastave.. nemam pojma ustvari..

Uglavnom zanima me ta glavna glumica, trazila sam ju u 100 najznacajnijih francuskih glumica i tamo je nema, nije neš popularna, ali kad sam je onda trazila imala je dosta snimljenih filmova, tak da.... Zgodna, plava, malo duza frizura (do ramena), visoka, otmjena, 40+.. jako lijepa, nesto kao avril lavigne (taj fox look ) samo starija

Ako ista prepoznate film ili glumicu bila bih zahvalna..

DeeJay_D is offline  
Old 20.08.2017., 08:58   #12287
Quote:
mokito kaže: Pogledaj post
nije ni taj film. film je vrlo specifičan i misteriozan. Bio je hit ali ga se ne može naći na popisu tadašnjih hitova.
da nije možda ovaj:



http://www.imdb.com/title/tt0099817/
DeeJay_D is offline  
Old 20.08.2017., 16:49   #12288
ne, nije ni taj film.
mokito is offline  
Old 20.08.2017., 19:59   #12289
Highlander (jedan od nastavaka)?
http://www.imdb.com/title/tt0091203/?ref_=nv_sr_1
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 21.08.2017., 00:07   #12290
Quote:
DeeJay_D kaže: Pogledaj post
Nije ta.. zgodnija je od te na slici, i to dosta.. Cini mi se da su slicno stare, slicna frizura.. Probat cu po godistima trazit
green dalia is offline  
Old 21.08.2017., 10:58   #12291
nije ni jedan od tih filmova. ovaj koji tražim je mračan i malo uvrnut. bio je dosta moderan za to vrijeme
mokito is offline  
Old 22.08.2017., 00:26   #12292
Lik ostavio oglas da želi nekog da kamerom snima njegove posljednje trenutke života jer navodno bolestan i malo mu je ostalo.
Film je cam shema iz perspektive muškarca koji se javio na oglas.
Mjesto susreta je vikendica negdje u prirodi. Priča je da taj lik želi ostaviti poruku svom djetetu.
S vremenom taj lik postaje sve čudniji. Od benigne igre stvar postaje sve čudnija. Snimatelj sluti opasnost ali ne može točno locirat problem. Ovaj to iskorištava i nagovara ga da ostane još jednu noć.
Završava da ga ovaj sjekirom ubija na klupi dok kamera snima.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Old 22.08.2017., 08:44   #12293
Dali neko zna horror je film u kojem zena visoka hoda uvrnjeno e sad u filmu su bili i dvoje djece, ne znam jeli ona njima majka ili štaa?? ali ona visoka kad hoda ono užas živi,samo se savija kad korača? Nadam se da neko zna..
mecs is offline  
Old 22.08.2017., 16:18   #12294
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Lik ostavio oglas da želi nekog da kamerom snima njegove posljednje trenutke života jer navodno bolestan i malo mu je ostalo.
Film je cam shema iz perspektive muškarca koji se javio na oglas.
Mjesto susreta je vikendica negdje u prirodi. Priča je da taj lik želi ostaviti poruku svom djetetu.
S vremenom taj lik postaje sve čudniji. Od benigne igre stvar postaje sve čudnija. Snimatelj sluti opasnost ali ne može točno locirat problem. Ovaj to iskorištava i nagovara ga da ostane još jednu noć.
Završava da ga ovaj sjekirom ubija na klupi dok kamera snima.
Creep
http://www.imdb.com/title/tt2428170/
green dalia is offline  
Old 22.08.2017., 17:28   #12295
Quote:
mecs kaže: Pogledaj post
Dali neko zna horror je film u kojem zena visoka hoda uvrnjeno e sad u filmu su bili i dvoje djece, ne znam jeli ona njima majka ili štaa?? ali ona visoka kad hoda ono užas živi,samo se savija kad korača? Nadam se da neko zna..
ako je to ovo valjda ti je jasno otkud njena uvrnjenost i savijanje
dalal is offline  
Old 22.08.2017., 18:14   #12296
Quote:
dalal kaže: Pogledaj post
ako je to ovo valjda ti je jasno otkud njena uvrnjenost i savijanje
To care

Ma vidio pre 2-3 godine kraj filma samo i ostao mi u sjecanju, ajde reko mozda neko zna ime

Hvalaa
mecs is offline  
Old 22.08.2017., 19:39   #12297
Da li je kome poznata radnja?

Djevojcica 11-12 godina je na drustvenim mrezama komentirala teroristicke napade, i optuzili su je za terorizam! Ona je protjerana iz SAD-a skupa sa jednim roditeljem dok su braca/sestre i drugi roditelji ostali u SAD-u, ali do kraja zivota nisu smjeli kontaktirati sa ovo dvoje! Film mozda i nije americki... Evo nemam pojma,samo znam da me radnja jako zaintrigirala! Help
Tina Tale is offline  
Old 22.08.2017., 20:51   #12298
Šta nije nešto slično bilo u jednoj epizodi Homelanda?
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 22.08.2017., 21:18   #12299
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Šta nije nešto slično bilo u jednoj epizodi Homelanda?
ne znam, poznanica je danas ispricala kako je film gledala,ali ne zna kako se zove..
Tina Tale is offline  
Old 22.08.2017., 21:48   #12300
Pozdrav.

Kao prvo bas mi je drago sto ste aktivni isto kao i prije 4 godine kad sam se registrirao, puno ste mi puta pomogli pa se nadam da ce isto biti i sada.

Naime, sjetio sam se filma, radnja je otprilike ovako...

Neki amerikanac ( mislim da je senator ili tako nesto) dode sa obitelji u neku azijsku zemlju. I ubrzo nakon na ulicama pocinje pokolj, nekakvi huligani ga zele ubiti i njegovu obitelj... Totalni kaos , sve su pobili na ulicama.

Sjecam se par scena:

1. Kcer mu je u hotelu u bazenu i on u toj guzvi ide po nju
2. Dolaze u americku ambasadu ali u njoj su svi ubijeni
3. On i obitelj sa motorom prolaze kroz te huligane
4. Na kraju filma bjeze preko granice i onda ih ovi ne smiju ubiti.

Ako tko zna hvala.
filmovi1234 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.