Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2016., 13:21   #701
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Da li jos gledate? Nakon dugo vremena sam pogledala. Naletila na hvaljenje balkanske kuhinje, top kuhari jedan Slovenac koji je naporan i dvoje Bugara koji su zaljubljeni. Ako je to top ja sam pop. Zar Balkan nema boljih kuhara? Rudijeve emisije uredno repriziraju i meni nisu dosadne, njega volim.
Taj Slovenac je Primož Dolničar, bivši muž od Anđe Marić (bilo je tu svega, guglaj ak ti se da). On nije školovani kuhar, ali je renesansni čovjek. Eskpert za sve
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 13:24   #702
Inače dobra mi je još samo Rachel Allen....ostalo više ne gledam
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 13:26   #703
Ne zanima me Slovenac. Meni je Rudi i dalje broj 1. Zao mi je ca nema nasih i da su stabeli naravno.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 13:29   #704
Zar je bilo naših kuhara ikad na 24 kitchen?
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 13:33   #705
Ne koliko ja znam. Zivim u nadi kako imamo boljih od ovog Slovenca i Bugara i onog cuvenog Srbina. Ili da barem i mi posaljemo nekog ridikula.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 22:27   #706
Meni su na ovom programu najbolji putopisi Anthony Bourdaina ("Layover" i "No Reservations"). Čovjek jednostavno ima fenomenalan stil.

Gledao sam i onaj gastro-putopis po Keniji Kirana Jethwe, vrlo zanimljivo
harakiri2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:03   #707
Meni isto Bourdain, ali još bih dodala i onog Turčina, Maksut Askar, pregenijalan je.

Ostalo bzvz...
sense is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:51   #708
maksut je dosadan. i hrana mu je toliko bzvz da nece ni da je lizne, nego je samo fotografise.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 12:49   #709
Gledam sporadicno, uglavnom Rudija. Mene zivcira kad probaju hranu i od jednog zalogaja 3x svrse. Svaki put.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:14   #710
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
maksut je dosadan. i hrana mu je toliko bzvz da nece ni da je lizne, nego je samo fotografise.
Meni se sviđa. Valjda zato što volim tursku kuhinju.
A i njegova emisija mi je baš opuštajuća .
sense is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:16   #711
Ima nova emisija od Donne Hay...meni je ona presuper
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 15:27   #712
primoz dolnicar veze s kuvanjem nema.

super su mi nove italijanke sestre kjape, a nije los ni ovaj djino dakampo. u poceku mi je bio nesimpatican, te njegove pocupane obrve i vestacki engleski, al pocela sam da ga simpatisem, nije losa njegova skola italijanskog kuvanja, nema puno novog (mada sma od njega naucila pastu s boranijom i pestom, odlicno je!), al dobro utvrdjuje gradivo.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2018., 11:24   #713
Kako vam se sviđa David Skoko? Jela su odlična ali je statično. Očekivala sam da izađe malo van ,da ne bude cijelo vrijeme u kuhinji.
ben2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2018., 11:40   #714
Quote:
ben2010 kaže: Pogledaj post
Kako vam se sviđa David Skoko? Jela su odlična ali je statično. Očekivala sam da izađe malo van ,da ne bude cijelo vrijeme u kuhinji.
Se moze to gledati online for free? Nemam tv
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2018., 11:59   #715
Quote:
ben2010 kaže: Pogledaj post
Kako vam se sviđa David Skoko? Jela su odlična ali je statično. Očekivala sam da izađe malo van ,da ne bude cijelo vrijeme u kuhinji.
Meni je izvrstan. Šteta da je morao snimati u Bugarskoj i da mu na raspolaganju nisu bile naše namirnice.

Što se tiče gastro emisija koje su snimane i vani i u kuhinji, volim kad kuhar prošeće placem ili pokaže proizvođače u njihovom seoskom ambijentu, prije samog kuhanja, ali alergičan sam na sve češće emisije u kojima kuhar kuha u prirodi, na obali, u šumi ili kao genijalac Bakalović nasred placa.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2018., 12:23   #716
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Meni je izvrstan. Šteta da je morao snimati u Bugarskoj i da mu na raspolaganju nisu bile naše namirnice.

Što se tiče gastro emisija koje su snimane i vani i u kuhinji, volim kad kuhar prošeće placem ili pokaže proizvođače u njihovom seoskom ambijentu, prije samog kuhanja, ali alergičan sam na sve češće emisije u kojima kuhar kuha u prirodi, na obali, u šumi ili kao genijalac Bakalović nasred placa.
A znači snima se u Bugarskoj! Pomislila sam kad sam vidjela imena na špici. Da, to kuhanje vani je i meni bez veze. Naši riječki komedijaši Jurkotić/Lipovšek-Battifiaca su se jednom narugali Reneu koji je promovirao kuhanje vani pa su kuhali u sredini busa(po naški "bus harmonika") ,bilo je urnebesno.
I još nešto,on je decidirano rekao da ima jako puno tune u Jadranu! A svi plaču kako je izlovljena!
ben2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 15:12   #717
Kad je repriza Skoke?
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 15:51   #718
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Kad je repriza Skoke?
Nisam još pohvatala što je novo a što je repriza jer recimo sutra 21.11. je u 20 i 20,30,zatim 23.11 u 4 termina, 24. i 25 11. subota i nedjelja u tri termina.
Imaš na mojtv.hr pod zabavni program 24 Kitchen raspored.
ben2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2019., 13:43   #719
No jel gledamo i sto gledamo? Skoku uhvatim povremeno i ponekad bih ga tukla koliko mu je sve savrseno, odlicno i kako izvjestaceno uziva. I ne volim neke njegove sponzore.

Muz mi misli da sam u Rudija zaljubljena.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2019., 15:31   #720
Ja slabo otkad nema više Rudolphove pekarnice. Sad se on premjestio na Woman kanal pa ga tamo katkad pogledam. Na 24 jedino tu i tamo Rachel Allen.
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:39.