Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2011., 12:16   #81
Rudi s debelim okvirima je stariji Rudi iz ove godine Pogledajte listu emisija i kad su snimane.

Programma's

Life & Cooking (RTL 4) (2000-2005)
Zomeruitzendingen van Life & Cooking op locatie, waaronder Tutti Bene Lekker vanuit Toscane (RTL 4) (2004)
Rob & Rudolph's Kerstdiner (RTL 4) (2003-2004) (met tuinman Rob Verlinden)
Dancing with the Stars (RTL 4) (2005) - deelnemer
Food & Fit (RTL 7) (2005)
The Taste of Life (NET 5) (2007)
The Taste of Life (RTL 4) (2008-2009)
de club van sinterklaas-de jacht op het kasteel - (rol) als zichzelf (2009)
Laat ze maar lachen (RTL 4) (2009) - gast
The Taste of Life Basics (RTL 4) (2010)
TV Kantine - afl.7 (gastoptreden als zichzelf)
Carlo & Irene: Life4You (RTL4) (2009-heden)
De Makkelijke Maaltijd (24Kitchen) (2011-heden)
Rudolph's Bakery (24Kitchen) (2011-heden)
strumfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 20:11   #82
Jel se samo meni iste emisije s istim receptima ponavljaju il je svima tako? Ko da imam demo igricu koja nakon dva levela ode na početak i ako želiš dalje moraš kupit original. Lejm.

Doduše kanal ne gledam iz Hrvatske, ni s MaxTVom...
Flakeolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 21:32   #83
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
zašto mi rvati nemeremo proizvest naku brokulu!

evo gledam "starijeg" Rudija, svježi bakalar omata u pršut, mene bi mater puškom istjerala iz kužine da predložim da omotam ribu sa pršuton
inspiriran 22kičn varijantom danas u Kauflandu naletih na brokulu za 2 kn 2 komada.

inače, moja gospoja i ja upravo gledamo jednu afrotetu koja jaaako čudno kuva i još čudnije priča...

najprvo je siroto cijelo pile rasitnila bez da ga je operušala (na krilima je još stršalo perje), pa ga je onda kratko popržila na ulju u dubokoj tavi... izvadila van i dodala nasjeckan crveni luk i češnjak, papriku, mješavinu začina i njihovu "vegetu" (pojačivač okusa), pa je vratila meso u taj džumbus, podlijala trippel pivom politrenim (žalibože piva!) i onda temeljcem zalijevala i kuhala sat do sat i pol... i nakraju u sve to ubacila leću i krumpir nakockan i još minimalno 15 minuta kuhala...

nakraju je na tanjuru završilo nešto potpuno izgledom neprivlačno, crveno ko da je neko temeljnom farbom za željezo premazao...

i sve to ne bi bilo ni najmanje problematično da teta nema "tik" pa da ionako tvrdi i "ružni" nizozemski H... ne provuče dodatno kroz nos i preko rrrr... malo malo pa sam imao osjećaj da će neku izlučevinu iz sebe izbacit.

inače, teta je skroz simpa, al nije za kuhaču... meni bar...

jelo se zove Aguadito de gallina (Kip in bier gekookt)
__________________
Proud to be tolerant - plead to be ignorant.(nekad ili sad?)
Prosjecan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 21:41   #84
Ja sam mislila da su to različiti Rudiji, a zub nisam ni vidjela - ali ima ispriku - nisam nosila naočale po kući par dana, a kratkovidna sam

Mislim da navečer idu normalne emisije, a drugi dan ujutro i popodne su reprize. Najviše volim gledati Rudija pekara čak i ako neke stvari možda ne bih nikad jela. Jeste vidjeli kako je mrljao maslac i šećer po mramornoj ploči kad je radio one špricen kolače?
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 22:48   #85
Quote:
Prosjecan kaže: Pogledaj post
inspiriran 22kičn varijantom danas u Kauflandu naletih na brokulu za 2 kn 2 komada.

inače, moja gospoja i ja upravo gledamo jednu afrotetu koja jaaako čudno kuva i još čudnije priča...

/SEC
kume Prosečni, slažem se ne izleda primamljivo, ali i ovo je bolje nego kako naše propšne rvatice spremaju letjelice (piličinu) pohano ( u trokurac!!! )
ili stave u pećnicu sa krumpirom

dakle teti pohvala za trud hrrrk

limeta je limun, oli je uje, kombinaci je kombinacija
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 23:09   #86
grogomire... 2 i pol sata za termički obradit pile... ne bi da ga kresivom potpaljuješ, prije bi obavio... jednostavno mi nema smisla da pileće meso i to od industrijskog pileta toliko mrcvari da nakraju dobije to što dobije... ako je već morala ta piletina dobit šmek po pivu, moglo je bit i da se ne raspada... ubaciš je nakraju, zadnjih 20ak minuta s krumpirima... a ne da imaš kašicu.

inače... fora mi je bilo vidjet i onog "talijana"...
__________________
Proud to be tolerant - plead to be ignorant.(nekad ili sad?)
Prosjecan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 07:57   #87
jel ima B-net taj kanal?
LillyVanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 13:16   #88
Ima i b-net na 55 je čini mi se, super je Rudi, sve mi izgleda leckere
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 20:51   #89
Jel gledao netko Rudija bakera večeras?

S kakvom kavom je napravio onaj koncentrat za kremu za tortu? Ušla sam na pola emisije pa nisam vidjela.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 10:58   #90
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Jel gledao netko Rudija bakera večeras?

S kakvom kavom je napravio onaj koncentrat za kremu za tortu? Ušla sam na pola emisije pa nisam vidjela.
Pogledala sam samo zadnjih 5 minuta,ono kad je pretjerano
ukrasio tortu.
Repriza je u danas u 16 sati,probat ću uhvatiti cijelu epizodu.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 11:30   #91
Quote:
mavita kaže: Pogledaj post
Pogledala sam samo zadnjih 5 minuta,ono kad je pretjerano
ukrasio tortu.
Repriza je u danas u 16 sati,probat ću uhvatiti cijelu epizodu.
Je, ubio je tortu s dekoracijom.

Probat cu onda i ja danas uhvatiti reprizu.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 18:04   #92
danas sam opet malo bacila oko i teta Angelique mi vuče malo, naročito dok isprobava hranu, na mr beana
leeloo36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 20:01   #93
Quote:
leeloo36 kaže: Pogledaj post
danas sam opet malo bacila oko i teta Angelique mi vuče malo, naročito dok isprobava hranu, na mr beana
I meni.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 14:20   #94
Gletujem zid, a u mislima evociran rudija i njegovu tortu

poslato sa sokoćala
__________________
А онда је мрмот завио чоколаду у фолију
Guto Gmižić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 19:44   #95
evo pravile 2 koke falafel,ubiše me trkeljanjem!

skužija san da ja u svoj falafel ne mećem kurkumu
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 12:06   #96
Inspirirana Vašim komentarima odgledala vikend emisije na tom kanalu. Jutros šokirana čitam da je samo jedan Rudi????? Meni Rudi novi životni idol. Najslađi mi je kad onako fino šmrkne iz pete dok kuha.
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 21:34   #97
Evo bas sam malo pogledao sta pisete tu i vidim da su neki bas primitivni..npr Angélique Schmeinck uopce ne kuha kompliciranu hranu neko to sto ona radi je jedna vrsta kuhinje i taj nacin serviranje ima svoju svrhu i cilj kad netko jede to jelo.Sve se radi s razlogom..zuatim hrpa suda..mene bs zanima kak kuhaju ti kaj zamazu samo jedan lonac,ubiti njihova filozofiaj o kuhanju je sve baci u lonac,dobor skuha,baci 30 dag vegete i eto.To ona niej kuhanje,to je "čorbanje"..vidim i tu neke komentare kao cudo kuhanj,cudna je kuhinja..hehe,pa nie to cudna kuhinja,to sto oni tamo radi to je stvarno normalan kuhinja i okusi nisu nista extra sto se ne jede..to sto je nas narod primitivan i mnogo njih misli da zny super kuhati,to je problem ovdje..iam puno zemalja gdje su standardi puno nizi a kuha se vec stoljecima hrana koja bi nama i danas bila cudna i komentiralo bi se "pa sta se to jede,sta to mora tako izgledati"..i sve sto tamo kuhaju to se radi vec zadnjih 250 godina,a vama je to cudno..ne znam,naujbolej da gledate veceru za 5..tamo se moze naucit jako puno..i n zaboravite,zlicica vegete obavezno,inace ce jelo imati drugacjij okus,ovak bar uvijek ima isti,koja goda da je namirnica,po vegeti..
havoc23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 01:00   #98
Otkrih kanal prije 48 sati, već sam navučena i na njega i na ovaj thread
Da, drugačije je od onog na što smo navikli
(nisu ni brzi ko Jamie Oliver, ni enrgični ko Gordon Ramsay, ni ulickani kao Nigella Lawson, ne rade čuda ko Heston Blumenthal...zapravo, što se tiče produkcije sporiji su i jednostavniji od Malih tajni velikih majstora kuhinje )
no recepti djeluju izvedivo, bar ono što sam vidjela od Rudolpha
Na kuharice još slabo obraćam pažnju.
__________________
If we bring a little joy into your humdrum lives, it makes us feel as though our hard work ain't been in vain for nothin'. Bless you all.
Lina Lamont is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 22:39   #99
zamrla tema? haaaaaaa e nemere!

maloprije gledam "novog" Rudija, pravi musaku, fora je vijeti međunacijonalne razlike, nizozemci su škrti pa skuvaju krumpir, dočim nemci peku 3 puta dulje

stavija je kadulju u jaja pa prelija preko krumpira, i onda je prekrsti u tortilju...heh svi na 24 programu imaju neki fetiš na one gumene lopatice, rećemo Rudi krene ćafkat po rubu musake kao da će ispast zaobljen...

ostavi jadu musaku čouče!
__________________
А онда је мрмот завио чоколаду у фолију
Guto Gmižić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 09:13   #100
jako sam zadofoljna z Rudekovim brzim receptima, ne svim , da se razmemo , ali za svakodnevne ručkove i većer ima jako dobrih recepata , koji se ne svedu na VZ5 šampinjoni mit picek + vrhnje za kuhanje......

Jučer sam ulovila pitu od pollyluka sa špekom...mrak. danas to radim za većeru .

Ja volim poriluk i volim šunku i jaja i sir
__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:14.