Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2013., 14:58   #61
Quote:
Bumboslav kaže: Pogledaj post
Ma nemoj me zajebavati. Nije nimalo versatilna???
Neki tvoj sklepani "sa ispadnem cool" novohrvatski, ha?
Impresivno izražavanje ... a glavno da stavljaš malo slovo
na početku svake rečenice i ne znaš koristiti zareze? Baš tipično.

I da, nudi ona puno više, na svoj vrlo poseban način.
Ja se slažem da ona još nije zasad kalibar za Oscara, pogotovo u tom filmu. Neki dan sam gledala Walk the line gdje je R.Witherspoon toliko prirodno odlglumila da je to bilo jednostavno umjetnost. U ovom filmu mi se osjetilo da Jen "glumi", a kad osjetim nečiju glumu, ne prirodnost u tom procesu, ne mogu se toliko uživjeti u lik. Nezaslužen Oscar, barem za ovu ulogu.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 15:06   #62
Jedan razlog više da zavolite Jennifer Lawrence index.hr
__________________
"I love you. I knew it the minute I met you. I'm sorry it took so long for me to catch up. I just got stuck." Silver Linings Playbook
chezza91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 00:26   #63
je bome će ih biti u filmovima, baš me zanima serena
ona sad radi punom parom, cathing fire, pa x men ju čeka, pa taj david o. russel novi projekt, tko zna ko će ju još sad ulovit dok je sva "vruća" od oscara...
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 01:25   #64
To što je rekla da je gluma glupa joj nisam zamjerila jer je izvučeno iz konteksta. Nespretno se izrazila, priznajem, ali koliko se puta i meni, a bome i svima, dogodi da nešto provalimo, samo je kod nje to drugačije jer je u javnosti. Čak se cura za tu izjavu ispričala, tj. ispravila u govoru za jednu nagradu, a čini mi se da je i u jednom intervjuu to razjasnila. I svaka joj čast.
I uspoređivati nju s onom Kristen je grijeh.

Prezgodna, inteligentna, jako duhovita, simpatična, pristupačna, ma mogu do sutra nabrajati
Obožavam je, gledala sam sve njene intervjue i ona je moj girl crush
Još dugo će biti na sceni, to sigurno.

I osim Serene, bit će u još jednom filmu sa Bradleyjem, ali za promjenu neće biti par, možda neće ni imati puno zajedničkih scena. Glumit će ženu Christiana Balea
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 01:28   #65
Quote:
venac kaže: Pogledaj post
Šteta što nema završenu srednju školu. Mnogi joj to zamjeraju.
završila je srednju školu dvije godine ranije. malo istražuj prije nego što izlaneš tako.
mišica2510 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 01:32   #66
Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
je bome će ih biti u filmovima, baš me zanima serena
ona sad radi punom parom, cathing fire, pa x men ju čeka, pa taj david o. russel novi projekt, tko zna ko će ju još sad ulovit dok je sva "vruća" od oscara...
Još 2 Davidova filma je čekaju
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 11:59   #67


Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 12:07   #68
Quote:
mišica2510 kaže: Pogledaj post
završila je srednju školu dvije godine ranije. malo istražuj prije nego što izlaneš tako.
Ej,ona je to rekla i to su komentatori Oscara rekli. Postavit ću video.
venac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 12:09   #69
She graduated from high school two years early with a 3.9 average in order to begin a career in acting.While growing up and in between acting, Lawrence served as an assistant nurse at the children's summer day camp that her mother ran.

to piše na wikipediji?Vjeruješ wikipediji?
venac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 14:54   #70
Quote:
venac kaže: Pogledaj post
She graduated from high school two years early with a 3.9 average in order to begin a career in acting.While growing up and in between acting, Lawrence served as an assistant nurse at the children's summer day camp that her mother ran.

to piše na wikipediji?Vjeruješ wikipediji?
ma ne piše to SAMO na wikipediji uguglaj 'did jennifer lawrence finish high school' pa ćeš vidjet koliko izvora ima o tome. a i gledala sam neki intervju nedavno s njom di se našalila da nije maturirala, i onda je rekla nešto kao "no,no i'm kidding i graduated" ali neznam dal ću uspjet to pronaći opet. ali ako je izjavila na oscarima da nije,onda ne znam tko tu koga...
mišica2510 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 16:05   #71
Quote:
mišica2510 kaže: Pogledaj post
završila je srednju školu dvije godine ranije. malo istražuj prije nego što izlaneš tako.
ne znam, negdje piše da nije, negdje da je...
onaj intevju koji i poslije spominješ sam i ja gledala, da se sprdala da kao nije, al da kao je... mislim da je to u nekom intevjuu vezanom za winters bone još bilo.

Quote:
zašto i kako kaže: Pogledaj post
Još 2 Davidova filma je čekaju
koji je drugi?
ne piše ništa na imdb

inače malo se opustila na havajima i uhvaćena je kak uživa uz flašu vina s frendicom, i drži zanimljivu stvar u ruci



sad je to trava il ne u komentarima su se ameri raspisali bome žestoko o tome

ruke su joj pune krasta i modrica očito se za vrijeme snimanja catching fire ovih dana ozlijedila
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 18:16   #72
Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
koji je drugi?
ne piše ništa na imdb
http://mojtv.hr/magazin/8755/jennife...the-earth.aspx
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 21:36   #73
Smatram da nije zaslužila ovog Oscara. Tipično preglumljena uloga. Čim nanjušim preserans, poludim. Očito je da je Harvey Weinstein jako dobro lobirao za nju. Zato mi Oscari idu na živce zadnjih godina.
raimunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 01:24   #74
pretpostavljam da će ona glumit tu ženu koja sva zakuha
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 17:10   #75
Jennifer Lawrence funny moments http://www.youtube.com/watch?v=NWhfoyuZPKM. Ima još 4 dijela na tom kanalu pa ako netko želi pogledat...
Ja se još uvijek nemogu odlučit da li mi je njeno ponašanje simpatično ili iritantno
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 19:51   #76
bezveznjača
nenad jebivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 20:46   #77
Quote:
Aurora :) kaže: Pogledaj post
Jennifer Lawrence funny moments http://www.youtube.com/watch?v=NWhfoyuZPKM. Ima još 4 dijela na tom kanalu pa ako netko želi pogledat...
Ja se još uvijek nemogu odlučit da li mi je njeno ponašanje simpatično ili iritantno
dok supoređujem njene intervjue, s jednom natalie portman koja je završila psihologiju na harvardu, ili jessicom chastain koja je diplomirala glumu na julliardu onda mi iritantna i bezvezna postane. kolko su od ovih dviju intervjui zreliji, artikuliraniji, sročeniji, da ih je milina za slušat.

al dok gledam samo nju i ne marim za ostale, paše mi ta otkačenost i mladost, vedrina, anegdote koje priča, face koje radi... al ako takva nastavi biti i za 5-10 godina kad pređe tridesete, e tad će mi biti iritantna
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:02   #78
Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
al dok gledam samo nju i ne marim za ostale, paše mi ta otkačenost i mladost, vedrina, anegdote koje priča, face koje radi... al ako takva nastavi biti i za 5-10 godina kad pređe tridesete, e tad će mi biti iritantna
e baš to me osvojilo kod nje, ta neka neozbiljnost, vedrina, otkačenost, kako god.. to npr. volim i kod emme stone, nisu tipične holivudske zvijezde i to kod mene u 99% slučajeva pali. kad ih gledam kak bubaju gluposti (pogotovo jen kad se pogubi dok drži te govore zahvale pred svim tim selebovima) shvatim da su i one samo ljudi kao i svi mi na neki način, samo eto što su one zvijezde, al opet ne ponašaju se da su iznad svih i ne paraju nosom oblake.

a i jen je moja generacija, valjd mi odgovara kad vidim da je ona takva sva neka nezrela i djetinjasta za svoje godine pa se tješim da nas ima još . a i jednom smo mladi, treba to iskoristit i uživat u tome, a djeluje mi kao da ona upravo to i radi

btw ti funny moments videi su kraljevski.
__________________
"I love you. I knew it the minute I met you. I'm sorry it took so long for me to catch up. I just got stuck." Silver Linings Playbook
chezza91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 22:57   #79
Quote:
chezza91 kaže: Pogledaj post
e baš to me osvojilo kod nje, ta neka neozbiljnost, vedrina, otkačenost, kako god.. to npr. volim i kod emme stone, nisu tipične holivudske zvijezde i to kod mene u 99% slučajeva pali. kad ih gledam kak bubaju gluposti (pogotovo jen kad se pogubi dok drži te govore zahvale pred svim tim selebovima) shvatim da su i one samo ljudi kao i svi mi na neki način, samo eto što su one zvijezde, al opet ne ponašaju se da su iznad svih i ne paraju nosom oblake.

a i jen je moja generacija, valjd mi odgovara kad vidim da je ona takva sva neka nezrela i djetinjasta za svoje godine pa se tješim da nas ima još . a i jednom smo mladi, treba to iskoristit i uživat u tome, a djeluje mi kao da ona upravo to i radi

btw ti funny moments videi su kraljevski.
da to i ja kažem, nek se izludira sad dok je mlada i poslije uozbilji :zubo;

mda, i sama je rekla da je jako nervozna kad mora govorit pred ljudima pa lupa gluposti najčešće

u tim funny klipovima, gledala sam samo 2, mi je najbolje kad cooperu zahvali i kaže da prekida s njim jer je čula u novinama da su zajedno

to mi je dobro, kak posere te tabloide i tračeve na tak jednostavan način, bez opravdavanja, samo lupi
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 02:23   #80
uletio bih u nju ko vermaht u rusiju.

Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.