Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2013., 14:18   #61
U prvom postu ove teme ti je link na fb i ima katalog proizvoda s cijenama
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 23:41   #62
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ja sam se preporodila od kad sam stupila u kontakt sa našom Starletom i od kad sam probala njene preparate. Ne samo da me uvela u jedan novi svijet, do tada meni potpuno nepoznat, nego mi je stalno na raspolaganju sa svim svojim savjetima i što se tiče tih pitanja oko testiranja meni su potpuno nepotrebna, jer imam veliko povjerenje u nju, koje se u mojoj praksi definitivno istestiralo.
Ovo si jako dobro napisala

ja sam kao i ti bila skeptična prema svoj prirodnoj, organskoj, anorganskoj, no ovo , no ono kozmetici..Green Girl osim što je utjecala na moje predrasude, slobodno mogu reći da mi je vratila vjeru da postoje dobri ljudi na ovom svijetu koji su spremni pomoći na svaki način.
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 23:53   #63
Quote:
Ela33 kaže: Pogledaj post
Nedavno sam čula za Green Girl kozmetiku. Ono što sam pročitala uglavnom su pozitivni komentari. Mislim da si naručim kremu za oči For your eyes only i serum za lice Simply the best. Imam vrlo osjetljivu kožu pa me zanima da li ova kozmetika ima kakav certifikat, i da li su urađena neka dermatološka i oftamološka testiranja čisto da budem sigurna šta naručujem. Hvala vam unaprijed.
Nema certifikat koliko ja znam, ali sve radi od najkvalitetnijih sastojaka. Možeš se s potpunim povjerenjem obratiti Green Girl, cura zbilja zna što radi, proizvodi su joj fenomenalni i još je k tome preljubazna i predobra osoba koja će ti dati sve potrebne savjete i informacije. I ja imam zeznutu i osjetljivu kožu, i serum koji mi je smiksala prema opisu moje kože mi je bio stvarno odličan!
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 01:21   #64
Anarniel ima li taj serum neko određeno ime il da ženi kažem da mi smiksa nešto slično ko i tebi? kažem to zato jer nam odgovaraju slični proizvodi. koristiš li i neku kremu preko njega?
mislila sam za nadolazeće hladnije dane uzeti double or nothing, sviđa mi se što je dvofazan, al iskreno nisam pametna što želim i što bi mi najbolje odgovaralo.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 11:19   #65
simply the best se zove serum i zakon je
potrošila sam ga cijelog, bila oduševljena i onda kupila taj dvofazni da isprobam i njega, ali mi je simply the best bio puuuuno bolji, pa ti ja preporučam da si njega uzmeš
__________________
listening so hard that it hurts ♪♥♪
.lee. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 11:54   #66
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
Anarniel ima li taj serum neko određeno ime il da ženi kažem da mi smiksa nešto slično ko i tebi? kažem to zato jer nam odgovaraju slični proizvodi. koristiš li i neku kremu preko njega?
mislila sam za nadolazeće hladnije dane uzeti double or nothing, sviđa mi se što je dvofazan, al iskreno nisam pametna što želim i što bi mi najbolje odgovaralo.
Tako je, simply the best kako kaže lee.

Ne koristim ništa preko njega, dovoljan mi je sam. Konzistencija ti je više onako kao emulzija ili lagana kremica, nije klasični rijetki serum (barem moj nije bio, al ona ionako prilagodi svakome po njegovoj koži). Taman sam ga potrošila, i sigurno ću opet naručiti par stvarčica od green girl samo da malo potrošim zalihe jer sam zbilja pretjerala sa skupljanjem preparative. Ne moraš joj govoriti da ti radi ko meni, samo joj opiši što točnije svoj tip kože i što očekuješ od seruma, i nemaš brige. Meni je u periodu kad sam naručivala koža dosta divljala, imala sam neke prištiće po bradi, tako da mislim da tebi ne treba identičan. I još sam flekice riješavala i sl.

Ja bih radije naručila ovaj umjesto dvofaznog, ali ne sumnjam da je i on super.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 12:32   #67
hvala cure, onda ću ipak uzeti simply the best i prilagoditi ga svojim potrebama.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 12:37   #68
I jać uzet STB..
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 11:54   #69
Moj STB se miksa... puno očekujem od seruma jer ste ga nahvalile...
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 12:31   #70
Da ne gnjavim previše Starletu, zanima me što mi je bolje naručiti Simply the best serum ili Kremu Just for you? Zasad bih samo 1 proizvod da vidim kako koža reagira. Inače imam mješovitu kožu, ali sklonu isušivanju, proširene pore i miteseri, crvenilo ponegdje.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 16:57   #71
Ja koristim oba, simpy za dan, just for you za noć, s tim da sam je zamolila da napravi jaču kremu, da mi dovoljno nahrani kožu preko noći. Nekad stavim i preko simpyja ovu drugu preko dana, ako osjetim za tim potrebu. Naručila sam i Double or nothing i njega stavim par puta tjedno umjesto noćne uglavnom ja sam oduševljena.. imam i kremu za oko očiju i čistač šminke, jednostavno sve mi je toliko dobro da se samo molim da se ne pokvari i da uvijek ostane takva kvaliteta, jer ako ostane ovako ja ću zauvijek od nje naručivati. Preprepredobra kozmetika, još i prirodna, kud ćeš bolje I da, koža mi je suha, dehidrirana, osjetljiva ponekad, do sad sam koristila dr hauschku i jmo i avene i biodermu i svašta nešto i bilo je i tu dobrih stvari, ali ovo je 100% prirodno i preporučujem svima
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 20:21   #72
Hvala svima koji ste mi odgovorili. Mislim da ću si kupiti serum za lice Simply the best. Međutim, za kremu oko očiju još uvijek razmišljam. Zamolila bih ako je netko koristio ovu kremu For your eyes only i od Clinique all about eyes da mi ih usporedi, jer se dvoumim između ove dvije. Od kreme za područje oko očiju očekujem isključivo dobru hidrataciju i da ne smeta mojim osjetljivim očima.
Ela33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 23:10   #73
ako starleta bude slala izvan Hr mozda se i ja odvazim
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:40   #74
Ja sam taman naručila serum, okolooočnu i micelarnu
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:55   #75
i ja narucila serum, piling za usne, masku i kremu za noc, i sad me muci ono ulje za umivanje...
aurora01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 10:00   #76
Super je ulje, ja ga koristim već duže vrijeme
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 10:09   #77
Ja sam dobila svoj serum STB...

Za sada je sve super, brzo se upije, lice ima zdravi glow i ful je mekano i nahranjeno... zadovoljna..
Dobila samm i malo uljeka za umivanje al nisam još probala...
inaće komunikacija GG je iznad svih mojih očekivanja...sve mi je objašnjeno i saslušane su sve moje želje...
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 10:27   #78
Elekra koliko cesto koristiš to ulje? navodno ostavalja lagano masni film na licu nakon ispiranja, jel tebi tako bude?
umivam se ujutro i vecer, pa mi se cini da ce mi ulje bit malo too much za korištenje 2 puta dnevno
aurora01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 11:29   #79
Ja ulje koristim smao navečer da otopi šminku i nečistoće, isperem toplom vodom pa ne ostane masni film na koži, samo glatka koža.
Ujutro nemam potrebu za čišćenjem, samo se umijem vodom.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 11:52   #80
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Ja ulje koristim smao navečer da otopi šminku i nečistoće, isperem toplom vodom pa ne ostane masni film na koži, samo glatka koža.
Ujutro nemam potrebu za čišćenjem, samo se umijem vodom.
Tako i ja
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:25.