Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2017., 19:54   #5221
Quote:
Crais kaže: Pogledaj post
Ne znam, probaj ništa?
To mi jedino u danu od kruha što jedem, ta šnita. Ti jedeš sami sir ili jaja?
hellno kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 21:25   #5222
Quote:
hellno kitty kaže: Pogledaj post
To mi jedino u danu od kruha što jedem, ta šnita. Ti jedeš sami sir ili jaja?
Sir ne jedem uopće jer sam lactose intolerant Što ja jedem je totalno nebitno jer ja imam problem sa dobivanjem mase a ne obrnuto, odnosno meni fali kalorija ali evo npr. za doručak pojedem ribu iz konzerve i 2-3 kuhana jaja bez kruha, čisto jer ne osjećam potrebu za kruhom uz to. Prehranu prilagodi cilju. Ako ti je cilj mršaviti izbaci sve što u malim količinama ima puno kalorija - kruh, peciva, čokolade, sokove itd. Na kraju se, naravno, sve svodi na matematiku a to je ako dnevno unosiš manje kalorija nego što potrošiš - mršavit ćeš.
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 10:15   #5223
Quote:
hellno kitty kaže: Pogledaj post
A kruh iz dućana? Biram uvijek šestinski il kalnički. A kupujem često i domaći kuruzni kruh od bakica na placu. Jako je težak i sladak, prefin. Kolko to može imati kalorija?

Što jesti za doručak uz jaja ili sir ako ne kruh?

mani je od kupovnih bio najbolji kod dinare mislim da se zvao sunvital - mali okrugli kompaktni u papirnatom pakiranju, kao malo veci muffin. on bi mi trajao cca tjedan dana, manje vise po snitu na dan.

Sad si sam radim kruh od heljde, zobenih, crnog brasna, zganaca, cikorije. U vecinu kupovnih pocnu stavljati sol, secer i dragi Bog zna sto.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 12:13   #5224
jel bolje za dorucak pojesti pola kg posnog sira ili kajgana od 4 jaja(na malo ulja) ?
PanameraFlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:04   #5225
4 jaja
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 15:16   #5226
Zašto?
PanameraFlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 15:18   #5227
zbog masnoća, a i ostalih nutritivnih vrijednosti, a i duže buš bila sita. još je bolje ak ne pečeš na rafiniranom ulju.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 16:50   #5228
Jaja su Bogom dana namirnica tko ih može jest svaki dan. Ja ak tamanim 5 na dan, nekak mi se zgade nakon nekoliko tjedana.
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 07:39   #5229
a ako si pojedem prije sira žlicu kikiriki maslaca? to ima masnoce zdrave...
PanameraFlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 09:31   #5230
Quote:
PanameraFlow kaže: Pogledaj post
a ako si pojedem prije sira žlicu kikiriki maslaca? to ima masnoce zdrave...
Bolje je bilo sto od to dvoje poceti raditi odmah.

Jos bolje je ne prcati ljude u mozak s razgovorima tipa:

Da li je bolje A ili B?
B
A zasto ne bi bilo A?
..objasnjenje..
A ako bi u A malompodebljala onu srednjuncrtu?
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 09:41   #5231
+

Ali znaš Panamera, ne valja ni tog sira previše jest. Ja bi taj obrok radije čuvao za večer. Nisam skužio jesi li muško ili žensko, ali jesi ikad probao/probala progutati pola kile posnog u jednom sittingu?

Onda radije jaja ujutro, moš ih i skuhat.
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 10:36   #5232
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
Bolje je bilo sto od to dvoje poceti raditi odmah.

Jos bolje je ne prcati ljude u mozak s razgovorima tipa:

Da li je bolje A ili B?
B
A zasto ne bi bilo A?
..objasnjenje..
A ako bi u A malompodebljala onu srednjuncrtu?


Nekidan je tu na Rekri netko napisao da pojede po 1 kg posnog pa mu se zbrckala probava

Oprezno s krecom
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 10:47   #5233
Meni je ujutro najbolja proteinska palacinka, a svjezi ili zrnati sir popodne&navecer. I nikad ga ne jedem ''na kasiku'', vec zacinim ili spremim u obliku nekog deserta. A i jaja idu kao omlet s necim ili kao dio proteinske palacinke koja je moj top izbor (jaja+whey+zobene).
Treca varijanta kad sam na restrikcijskom rezimu bila ili kad sam jako rano na nogama je da radim zobenu kasu s whey-em i voćem uz zelatinu, kao puding. Pa poslje nesto jos jedem. Tog mogu pripremit nekoliko porcija unaprijed pa je zgodno imat spremno.
A kao sto je netko vec sugerirao, nema tu bas tolike razlike: najbolje je bilo sto sto ti odgovara. U smislu da uzivas jeduci to ujutro, a da je relativno zdrav izbor nakon kojeg neces jedno vrijeme bit gladan i neces nakon sat vremena zavrsit svejedno u pekari. I zapravo, godina ima 365 dana, zasto ne rotirati oboje ako ti se svidja?
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 12:18   #5234
izbacio hljeb tj kruh, pivo, sokove, gazirano, pizze... 15 kg dole za 5 mjeseci uz malo vjezbanja

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
milann1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 06:38   #5235
Da vidim je li ovo stvarno tema na kojoj se mršavi

Trebam 4 kg manje do iduće subote. Hoću da vaga pokaže 65kg. Samo zdrava prehrana i treninzi , držat ću nekih 1400 kcal dnevno, ali pržiti puno više, ne bojim se ni utega ni dugog cardia ni hiita. Ujedno je cilj imati svaki dan snagu za takve treninge, ak zafali snage dodajem kcal. Ak ode nešto mišića nema veze, ali držat ću se teorije o prženju masti: dugi cardio ujutro ili iza treninga snage, po mogućnosti sa minimalnim inzulinom u krvi, iza jačeg treninga snage whey+glukoza, pravilni raspored obroka sa jačim udjelom proteina.

Držte fige, motivacija mi je na maximumu, eye of a tiger, baby

Dan 0: 70,1 (lost 0/ to go 4.2)

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
di_đej is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:38   #5236
Quote:
di_đej kaže: Pogledaj post
Da vidim je li ovo stvarno tema na kojoj se mršavi

Trebam 4 kg manje do iduće subote. Hoću da vaga pokaže 65kg. Samo zdrava prehrana i treninzi , držat ću nekih 1400 kcal dnevno, ali pržiti puno više, ne bojim se ni utega ni dugog cardia ni hiita. Ujedno je cilj imati svaki dan snagu za takve treninge, ak zafali snage dodajem kcal. Ak ode nešto mišića nema veze, ali držat ću se teorije o prženju masti: dugi cardio ujutro ili iza treninga snage, po mogućnosti sa minimalnim inzulinom u krvi, iza jačeg treninga snage whey+glukoza, pravilni raspored obroka sa jačim udjelom proteina.

Držte fige, motivacija mi je na maximumu, eye of a tiger, baby

Dan 0: 70,1 (lost 0/ to go 4.2)

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
najzdraviji nacin da ti vaga do iduce subote pokaze 4kg manje je da malo postimas vagu.

teoretski bi svaki dan trebao biti cca 4000cal u minusu. Znaci metabolizam bi ti trebao biti na 5400, tvoj bazalni je koliko 2000?
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.

Zadnje uređivanje Arash's friend : 08.09.2017. at 09:45. Reason: fulao cifru za dvaputa
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:43   #5237
Quote:
di_đej kaže: Pogledaj post
Da vidim je li ovo stvarno tema na kojoj se mršavi

Trebam 4 kg manje do iduće subote. Hoću da vaga pokaže 65kg. Samo zdrava prehrana i treninzi , držat ću nekih 1400 kcal dnevno, ali pržiti puno više, ne bojim se ni utega ni dugog cardia ni hiita. Ujedno je cilj imati svaki dan snagu za takve treninge, ak zafali snage dodajem kcal. Ak ode nešto mišića nema veze, ali držat ću se teorije o prženju masti: dugi cardio ujutro ili iza treninga snage, po mogućnosti sa minimalnim inzulinom u krvi, iza jačeg treninga snage whey+glukoza, pravilni raspored obroka sa jačim udjelom proteina.

Držte fige, motivacija mi je na maximumu, eye of a tiger, baby

Dan 0: 70,1 (lost 0/ to go 4.2)

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Najveći problem u planu
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:46   #5238
Držim fige i oči širom otvorene da vidim hoćeš li uspjeti u naumu i prenijeti mi tajnu uspjeha

Početna težina slična tvojoj, 71 kg, prije cc 35 dana počela s treninzima snage 3 puta tjedno i svaki dan do posla 15 - 20 min po smjeru na bicikli. Prehranu popravila, izbacila skroz slatkiše, kruh, sokove, uključila puno vode, povrća, jaja, zobene, tunu itd.

Summa summarum jutros 69.0 kg. Cilj 63, na visinu 175 cm. 2 kg u malo više od mjesec dana mi se čini malo. Uključit ću 4. trening tjedno kroz ovaj mjesec i točno izvagat hranu po obrocima da vidim mogu li još gdje popravit situaciju da bi rezultati išli malo bržim tokom
Hulkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:49   #5239
Quote:
Hulkica kaže: Pogledaj post
Držim fige i oči širom otvorene da vidim hoćeš li uspjeti u naumu i prenijeti mi tajnu uspjeha

Početna težina slična tvojoj, 71 kg, prije cc 35 dana počela s treninzima snage 3 puta tjedno i svaki dan do posla 15 - 20 min po smjeru na bicikli. Prehranu popravila, izbacila skroz slatkiše, kruh, sokove, uključila puno vode, povrća, jaja, zobene, tunu itd.

Summa summarum jutros 69.0 kg. Cilj 63, na visinu 175 cm. 2 kg u malo više od mjesec dana mi se čini malo. Uključit ću 4. trening tjedno kroz ovaj mjesec i točno izvagat hranu po obrocima da vidim mogu li još gdje popravit situaciju da bi rezultati išli malo bržim tokom
cemu zurba? za 3-4 mjeseca si gdje hoces biti?
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:51   #5240
Quote:
Hulkica kaže: Pogledaj post
2 kg u malo više od mjesec dana mi se čini malo.
Nije.
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:05.