Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2015., 21:51   #21
Bijah u MACu danas, po taj očito nesuđeni Twig, pa je rekla da idući tjedan dolazi roba ali da ni približno ne znaju koji dan i dala mi je vizitku da ih nazovem jedan dan pa pitam za robu
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 01:15   #22
Cure,nemojte mi se smijat jel se MAC izgovara mak ili mek?
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 01:17   #23
Quote:
Apollonia10 kaže: Pogledaj post
Mislim da misle na toledo jer kada sam pitala za matte kolekciju (tocnije styled in sepia za kojim i dalje slinim ) rekli su da je ta stara i to neće dobiti, nego je već u pripremi neka nova crvena (kao sve nešto crveni ruževi) pa zato mislim da bi mogao biti toledo...
meni on dosta baca na bipinu olovku wood, koju btw obožavam. odsad ću i ja malo sliniti i biti tužna

Quote:
StelaSD5 kaže: Pogledaj post
Koje rumenilo ide uz Heroine? Neki dan sam ko idiot izgledala, i to je primjetila moja baka XD
ja ću reć vako zdravo seljački - smeđe.
ja ti na njega stavljam u biti ili lagano bronzer ili ću probat s jednim novim koji je više muave sivkast. al mislim da najbolje nekako klika sa toplo smeđim rumenilom iliti bronzerom ja sam jednom stavila rozo pa je bilo , i breskvasto pa je bilo tako. ok.

Quote:
fluffy16 kaže: Pogledaj post
tako mi je drago da sam ga kupila po punoj cijeni ovog suludog dolara. majka ga nije mogla nać u italiji pa reko, ajde. konvertirajmo marke.
mislim da bi sad tako živce izgubila s ovim bidanjem
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 10:43   #24
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
meni on dosta baca na bipinu olovku wood, koju btw obožavam. odsad ću i ja malo sliniti i biti tužna
Vidiš tu Wood nisam uopće doživjela prije (kao imam dovoljno smeđih olovaka ) ali sad moram i nju škicnut jer očito neću biti mirna dok ne nađem neku supstituciju za sepiu

A što spariti uz Heroine se i ja pitam ...pa često odustanem od rumenila i stavim samo malo bronzera, tj. ja kao bronzer koristim jedno smećkasto rumenilo. Ali mislim da ok ide uz smeđe ili smeđe-crvenkasto, tako neku (neutralniju) "zemljastu" varijantu... ako ovo ikome ima smisla
Apollonia10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 11:59   #25
Ja uvijek uz Heroine stavim neko neutralno ili neutralno/toplo rumenilo, tipa NARS Doucer, Madly, Cargo Prague, i onda još samo na jagodice stavim samo hint-of-color rumenila koji se slaže s Heroine, npr NARS Mata Hari ili Makeup Geek Secret Admirer. Ljudi dosta nose i breskvasta/tangerine rumenila uz Heroine, to pak paše zajedno na kontra način.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 12:45   #26
cure, treba mi neki mat ruz za svaki dan..nesto nudasto ili boja mesa al da ne vuce na rozo. razmisljala sam o honey love al me strah da ne ispadnem anemicna s njim
inace sam relativno blijeda i mix toplog i hladnog podtona..sto preporucate?
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 12:55   #27
POMOĆ!!!

Cure trebam hitno nešto iz MAC-a, da li je kojoj danas u planu otić tamo? Spremna sam platit naknadu
Sssnena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 13:14   #28
sad sam dosla od tamo

sljedeci tjedan dolazi f&b navnodno i ostatak robe
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 13:21   #29
Fak uvik kasnim...
Sssnena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 13:41   #30
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Bijah u MACu danas, po taj očito nesuđeni Twig, pa je rekla da idući tjedan dolazi roba ali da ni približno ne znaju koji dan i dala mi je vizitku da ih nazovem jedan dan pa pitam za robu
nosila sam ga neki dan i bash je posebna nijansa, na meni ima i ljubicaste i roze i smede i narancaste u sebi! mislim da ga vrijedi imati u kolekciji.
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 13:58   #31
apropos rumenila uz Heroine, meni uz njega, osim svega sto su iznad mene cure navele da funkcionira, odlicno pasu i sljivasta (tipa Collistar Vinaccia i sljivasto-smeda rumenila kakvo je na meni MAC Brit Wit (i veze nema s nude swatchevima kakvih je pun net kad ga se istrazuje), kao i nude-roza (tipa Zygomatic) ili cak kakvo magenta rumenilo za full make up look.
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 18:32   #32
evo ovo je nova kolekcija u MAC kod nas i tamo je izlozena
http://www.maccosmetics.com/whats_ne...Red/index.tmpl


ja bi toledoooooooo a ne ovo
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 19:05   #33
Cure molim vas da mi date broj telefona MAC storea u Zg ako imate?! Hvala
enakiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 19:06   #34
I znate li mozda ima li kod nas ili ce doci nova Conceal and Correct kolekcija? ��
enakiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 19:44   #35
Quote:
enakiki kaže: Pogledaj post
Cure molim vas da mi date broj telefona MAC storea u Zg ako imate?! Hvala
01 6383 437

Sretno sa zvanjem, jucer sam zvala cijeli dan i nisam ih dobila.
FIve is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 19:53   #36
jel tko uočio cubic rumenilo kod nas?

Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Ja uvijek uz Heroine stavim neko neutralno ili neutralno/toplo rumenilo, tipa NARS Doucer, Madly, Cargo Prague, i onda još samo na jagodice stavim samo hint-of-color rumenila koji se slaže s Heroine, npr NARS Mata Hari ili Makeup Geek Secret Admirer. Ljudi dosta nose i breskvasta/tangerine rumenila uz Heroine, to pak paše zajedno na kontra način.
otkud si nabavila cargo?
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 20:41   #37
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
otkud si nabavila cargo?
Ebay
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 22:04   #38
Twig je definitivno MUST HAVE

Obožavam ga


Također sam u potrazi za Styled in Sepia.

Ako netko želi prodati, plaćam više no što je plaćen

Vidim da je rasprodan
alloalloallo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 22:14   #39
upravo sam skužila da rumenilo koje sam naručila da mi paše na heroine nije onakvo kako sam zamislila. tj da sam krivi naručila. ja ipak držim fige da neće biti kao na svočevima ili da sam izbrijala da bi drugačiji pasao..
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 22:26   #40
možda do ljeta stigne i kod nas !
http://www.temptalia.com/mac-x-cinde...on-spring-2015
Kalimero2311 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.