Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2017., 16:22   #81
Ukratko: svidjelo mi se! Al nikako nije mi bolje od jedinice, no dostojan je nastavak. Soundtrack mi je jedino osjetno losiji.

Spoileristicki komentar slijedi! Beware!








Ono zbog cega nisam uber odusevljena kao sto sam bila s prvim je to neko nasilno forsiranje osjecaja: sto tuge (vecinom obiteljske cause all I wanted was a sister - oh jesus ), sto humora (Drax i Rocket konkretno. Peter je u biti duhovit, ne smijesan, pa njega nisam ubrojila). Smijala sam se vise nego na prvom dijelu, ali u prvom filmu mi je humor sjedio prirodnije u dijalogu , dok sam sad bas imala osjecaj da je "pun sale" bio cilj razgovora. Oh gle kako je duhovit kada objektivno zgodnoj curi kaze da je ruzna, ha ha ha....
No, nisam imuna na potezanja zica muzikom i okruzjem, pa me rastuzila Yondova smrt, mogli su ga spasiti, gdje je Peteru tad bila do tada vjecno prisutna kaciga koju drzi iza uha?
Groot je presladak .

No, dobro. Tko mi moze objasniti znakovitost scene nakon pogreba? Kad se Sly i ekipa skupe? Jer nesto mora biti .
Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 17:08   #82
Lošiji od jedinice, ali i dalje dobar i zabavan film.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 21:46   #83
Tek prije nekoliko tjedana sam kročila u MCU, i odgledala sve prema timeline-u i moram priznati da GotG su mi se najmanje gledali, a oduševili me. Drugi dio također. Ima svega po malo, likovi su dobro razrađeni, humor, emocije, soundtrack.. Jedino tko me ne oduševljava puno je Gamora, nekak mi je blah. Sve u svemu, gledaju mi se opet, a ja filmove kategoriziram po tome, ako nemam volju gledati ga ponovno - nije dobar, ako mi se gleda ponovno i ponovno i ponovno, onda je super

Čak mi je drago da nisam gledala skoro ni jedan film do sada, kao kada ne gledaš dobru seriju dugo i onda se sakupi puno sezona i možeš ih odjednom riješiti.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 16:57   #84
Odličan mi je bio. Ovako po nekom izbljedjelom sjećanju jedinice bih rekla da mi je ovaj bolji. Prvi je bio jako napuhan pa su i očekivanja bila veća. Sada nisam ni trailer pogledala, samo par sekundi na televiziji. Nisam znala nikakve spoilere tako da sam baš uživala u zabavi. Bilo je dosta emotivnih scena na koje sam suze ronila u kinu. Dobri su mi twistovi bili, humor i akcija na nivou. Ja sam jako zadovoljna.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 10:15   #85
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
No, nisam imuna na potezanja zica muzikom i okruzjem, pa me rastuzila Yondova smrt, mogli su ga spasiti, gdje je Peteru tad bila do tada vjecno prisutna kaciga koju drzi iza uha? :
[MOŽDA SPOILER, VIŠE NAGAĐANJE]
Na IMDB-u je Yondu naveden kao lik u Infinity Waru, možda i oživi nekako.
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
No, dobro. Tko mi moze objasniti znakovitost scene nakon pogreba? Kad se Sly i ekipa skupe? Jer nesto mora biti .
Priprema za novi film?
Ako ne znaš tko su, guglaj Quest for Captain America's Shield. Pretpostavljam da bi to mogla bit jedna od sljedećih priča, a možda se samo zajebavaju.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 13:31   #86
Hvala, bas cu pogledat .
Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 23:04   #87
Ostala sam razočarana, 7/10, prvi dio 10/10
zhabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 23:22   #88
Kao i obično za marvelove filmove, otišao sam pogledati samo radi vizualnih efekata jer sam očekivao da film neće biti ništa posebno. I bio sam u pravu. Niš posebno.
spasitelj I is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 03:10   #89
Bolji od prvog filma Preporuka!
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:05   #90
Sappy, na trenutke i previše, ali sa nekoliko iskupljujućih kvaliteta. Stalloneov je cameo cringy, posebno kad se dere sve sa 'yo Adriaaan' Rocky glasom. To nije dobro. Dobar je vizualni izgled filma. Gamey. Glazba je opet decentna. Čini mi se da je Pratt u ovom uratku popušio čuntasa. Dali su mu gotovo ništa kad su u pitanju britki dijalozi, no izvukao je to tim nekim šlampavim šarmom koji će se, po svemu sudeći, za nekoliko filmova brzo izlizati. Plava je djevojka (Nebula?) napeta k'o babin treger.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 21:56   #91
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Lošiji od jedinice, ali i dalje dobar i zabavan film.
Točno to.

Dobro sam se proveo gledajući ovo, ali jedinica mi je nekako bila puno zabavnija. Možda zato što je tamo bio prisutan faktor ugodnog iznenađenja, a ovdje problem prevelikih očekivanja zbog odlične jedinice.
Svejedno tko voli Marvel Universe treba pogledati i ovo, bez daljnjeg.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 17:42   #92
Prvi dio super, drugi totalno sranje.

U drugom dijelu humor uopće nije spontan već ga se forsira i to pretjerano, groot naporan da je to strašno, drax više ne shvaća sve doslovno i jednostavno je preglasan, kao da hoće biti u centru pažnje, svi nešto cmizdre, suosjećaju jedni s drugima, ukratko katastrofa, ... Stan Lee se pojavio dvaput, omg.

Žao mi novaca za kartu.
GemsBond is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 20:04   #93
Moj kratki video osvrt na film. Ovaj put se više bavimo likovima, dok je akcije nešto manje. Po meni dobar balans.

https://youtu.be/0MdQ5BTzc2E
__________________
Osvrtnik - Filmski osvrti
Ammadeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 02:47   #94
bezvezan film ..... ništa se ne dogada , ni blizu jedinici - kurt je bez veze iskorišten - dosadan film sto je najgore....

samo da ne useru deadpoola dvojku i ja sretan

a fore u dvojci su katastrofa...... - prvi dio je bio odličan u svim elementima - ovo je tipičan primjer big budget filma koji pokusava utrpati sve iz prvog samo jako slabiji efekt na kraju sve to ima
Wheel Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 04:22   #95
Quote:
Wheel Smith kaže: Pogledaj post
bezvezan film ..... ništa se ne dogada , ni blizu jedinici - kurt je bez veze iskorišten - dosadan film sto je najgore....

samo da ne useru deadpoola dvojku i ja sretan

a fore u dvojci su katastrofa...... - prvi dio je bio odličan u svim elementima - ovo je tipičan primjer big budget filma koji pokusava utrpati sve iz prvog samo jako slabiji efekt na kraju sve to ima
Ekipa iza ovog filma i ostalih Marvelovih nema veze s Deadpoolom
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 18:01   #96
Quote:
Wheel Smith kaže: Pogledaj post
bezvezan film ..... ništa se ne dogada , ni blizu jedinici - kurt je bez veze iskorišten - dosadan film sto je najgore....

samo da ne useru deadpoola dvojku i ja sretan

a fore u dvojci su katastrofa...... - prvi dio je bio odličan u svim elementima - ovo je tipičan primjer big budget filma koji pokusava utrpati sve iz prvog samo jako slabiji efekt na kraju sve to ima


Radnja je minimalisticka. Pls explain.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 21:39   #97
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Ekipa iza ovog filma i ostalih Marvelovih nema veze s Deadpoolom


nisam ni rekao to , mislio sam , samo da deadpool 2 ne bude usran kao ovaj film
Wheel Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 21:42   #98
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Radnja je minimalisticka. Pls explain.

radnja ne valja.... bar meni , sve je nekako usiljeno , niti villian filma mi nije nesto , kazem kurt je bez veze iskorišten a odličan glumac

ako se tebi sviđa - drago mi je.... ja medutim uopće nisam odusevljen ovim
Wheel Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 22:09   #99
Quote:
Wheel Smith kaže: Pogledaj post
radnja ne valja.... bar meni , sve je nekako usiljeno , niti villian filma mi nije nesto , kazem kurt je bez veze iskorišten a odličan glumac



ako se tebi sviđa - drago mi je.... ja medutim uopće nisam odusevljen ovim


Sve ok, naravno svatko ima svoje misljenje i ukus. Ali radnja je sada "puno manja" nego u prvom. Preuzeli su temu iz F&F, family, dok je u se u prvom radilo o, iskreno sada ne znam ni sam, ali onaj kamencic; kaj bi mogo unistit cijeli svijet, solarni sustav ili koji vec kurac radi taj "dzem".
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 22:41   #100
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Sve ok, naravno svatko ima svoje misljenje i ukus. Ali radnja je sada "puno manja" nego u prvom. Preuzeli su temu iz F&F, family, dok je u se u prvom radilo o, iskreno sada ne znam ni sam, ali onaj kamencic; kaj bi mogo unistit cijeli svijet, solarni sustav ili koji vec kurac radi taj "dzem".

ma da ali ne znam prvi mi je prirodnije tekao , nekako mi je zoe bezvoljna u ovom fimu također snimljen je super vizualno ali nesto fali tu
Wheel Smith is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.