Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2017., 18:04   #1581
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Howdy,

Kao i uvijek, opet imam težak zadatak, pa da ne duljim, evo link, probao sam sam pretraživati, ali nemam dovoljno texta. Ono što sam ja čuo je; ...they all make mistakes... read something...

Zahvaljujem

Sunrise Avenue - Fairytale Gone Bad

Nem na čem.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 21:49   #1582
Zahvaljujem
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 23:06   #1583
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
kako se zove ona nova domaća pjesma koja ide nekako ''da su svi ti ljudi u pravu''... tako nešto. znam da je pjesma relativno novija i da je pjeva neka ženska.

hvala
jesi našao/našla tu pjesmu????
tražim već tjednima, nikako ne uspijevam.
+ lyricsi: ako su svi ti ljudi u pravu, kako to da vrijeme ne mijenja nas

Emarlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 23:21   #1584
Zna netko naslov pjesme ili izvođača ili oboje;zamamtio sam sam dio teksta "kada spustiš svoje lice vidim te kroz trepavice" nešto u tom stilu,nisam ziher al mislim da je kruška pjevao.Ako zna neko?
TheManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 15:26   #1585
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Oprosti što ovako kasno odgovaram, ali...rekoh mlađi bend. Odakle ti onda Darko?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 23:20   #1586
Darko samo izgleda staro, oduvijek ... no ako imaš još koji detalj za podsjećanje osim mlađi bend ... .. no sad mi se upalila lampica curka svijetla široka haljina sa violinom i osmjehom , a nije plava trava zaborava .... možda se sjetim
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 00:44   #1587
https://youtu.be/s_bbmZvOY9c?t=280

Pjesma koja pocinje na 4:40 (url bi trebao poceti tamo). Da li netko za kak se zove stvar?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 13:38   #1588
@Hmxhmx

Clow and Donals - Tiger black
https://www.amazon.com/Clow-and-Donals/dp/B01LXZUSKM
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 17:56   #1589
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
@Hmxhmx

Clow and Donals - Tiger black
https://www.amazon.com/Clow-and-Donals/dp/B01LXZUSKM


Thanks man!
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 22:59   #1590
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Domaca pjesma, glas je slican kao Alen Slavica ili mozda neki manje poznati, po stilu glazbe 80-te ili rane 90-te:

kad se ljubi srce jace kuca
i zasjaju oci plave
znas li duso tanka nit me puca
kad je ona od ljubavi prave
Jel zna netko?
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 18:38   #1591
Evo me opet

Muzika počinje na 1:20, ali isplati se pogledati cijeli video. Ne traje dugo
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 09:04   #1592
Quote:
Rain8 kaže: Pogledaj post
Da li netko zna izvođaca (muskog) pjesme odnosno refrena koji ide otprilike ovako: "Samo ljubav nitko nek ne dira, moju ljubav, moj dio svemira.." Cesto je vrte po radiju, a nikako je nac na netu..
Jel zna itko ovo? Mene isto zanima, a nema sanse nac na netu, samo Thompsona izbacuje.
lenas84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 21:15   #1593
nećeš ju nać hasnfefer

The song is from Midnight Run and Xavier Berthelot and is called "Fight for kisses" - but is only a Wilkinson production.

ima tako nekih koje su specijalno rađene za reklamu i oni valjda otkupe sva prava na to.

naišao sam i sam na 2 -3 reklame čijih pjesama nema ni za lijek izvan njih.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 09:01   #1594
Quote:
gorans kaže: Pogledaj post
Tekst: " Ja sam nevina, nije me strah, na putu sam vidjela tugu i sreću i jad... zašto ste rušili zidove da željezne zavjese spuštate... jednom kad stignu nas sudbine..."

Tražim pjesmu i izvođača ali niš... Malo mi vuče na Kim Verson. Dosta ju vrte na Soundset plavom.

Pozz
https://www.youtube.com/watch?v=QXMsqyGCNtw Vindon Havin - Nevina
KKK_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:30   #1595
Na kanalu Fox Crime na reklami za seriju Queen of the south.
Zenski glas peva ,, She is a criminal " , to je mislam refren.
Zna li neko pjesmu.
odeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 16:18   #1596
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
nećeš ju nać hasnfefer

The song is from Midnight Run and Xavier Berthelot and is called "Fight for kisses" - but is only a Wilkinson production.

ima tako nekih koje su specijalno rađene za reklamu i oni valjda otkupe sva prava na to.

naišao sam i sam na 2 -3 reklame čijih pjesama nema ni za lijek izvan njih.
Pretpostavio sam jer sam se ubio googlajući i ništa. A već sam i prije znao tako tražiti neke pjesme, pa se ispostavilo da su specijalno radili za reklamu / prilog... Puno hvala svejedno, nema drugog nego gledati reklamu više puta
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 02:50   #1597
Ovako imam jedan problem što se tiće pjesme.. Znaci radi se o pjesmi iz razdoblja ranih 90-ih i ranih 20-ih.. Neznam kako se pjesma zove ni tko ju pjeva jer u to doba sam bio mali i nisam pamtio takve stvari.. Znaci pjesmu je pjevala ženska osoba.. Ako se ne varam bila je mlađa i plave kose.. A spot pjesme je bio kao ona pjeva u nekom krugu koji je napravljen od nekim ajmo reci manjih komada kamena koji gore u krugu i ona tamo pjeva.. I kao da se nalazi na plaži po mraku i kod neke spilje.. Bilo koja ideja je dobro dosla.. Ja u glavi ima ritam te pjesme no nezz kako bi vam to napisao da razumijete.. :/
alen044 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 07:15   #1598
Po atmosferi moglo bi bit da je to Enya. Proguglaj i Adiemus za svaki slučaj. taj ritam je fascinirao mnoge. to su moje ideje na prvu, iako spot nisam nikad vidio ili ga se ne sjećam. u najgorem slučaju, ako nitko ne prepozna trebao bi se snimiti kako pjevušiš taj ritam i uploadat negdje.. Najozbiljnije.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 12:20   #1599
Arrow

Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
Po atmosferi moglo bi bit da je to Enya. Proguglaj i Adiemus za svaki slučaj. taj ritam je fascinirao mnoge. to su moje ideje na prvu, iako spot nisam nikad vidio ili ga se ne sjećam. u najgorem slučaju, ako nitko ne prepozna trebao bi se snimiti kako pjevušiš taj ritam i uploadat negdje.. Najozbiljnije
Enyu znam.. Nije ta.. a ovu drugu nezz al nije ta.. Nije to taj ritam haha
Izgleda da cu morati snimiti kako pjevusim haha
alen044 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 15:01   #1600
@alen044

Da nije možda The Cranberries - Zombie ili neka druga njihova?
__________________
I’m only me. That is all I can be. No more, no less, don’t second guess. I love, I live, I laugh, I cry. Some days I’m funny, others I’m not, sometimes I’m in overdrive and I can’t stop. You may not like me, but that’s okay because this is me and how I’ll stay.
Enfys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:09.