Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2015., 00:23   #1
Sretno Babasovo svim rekreativcima!

stigao je i ovaj rekreacijski dan. pošto je glavni akter u zadnji tren odlučio ne ukazati se (iako mi i dalje pobožno čekamo) svejedno smatram kako bi ga trebali prikladno obilježiti i staviti fotke svojih lijepih utreniranih tjelesa. evo ja ću hrabro probiti led, no očekujem još jednu osobu koja je obećala to učiniti. na žalost nije bilo ketoze. nadam se da ćete mi oprostiti.

ovdje su slike od prošle godine:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=693
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=698

imam 58-59kg, visina 165. u teretani vježbam 8 mjeseci. voljela bih se spustiti na 56kg (mislim da manje ni ne treba), ali nikako na zelenu granu sa kalorijskim deficitom. nadam se da ću jednoga dana doći tu i pohvalit se s manje sala.









gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 00:29   #2
Fuark, već je Babasovo?! Ali ja nisam spreman!
Muy bien, garga
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 00:32   #3
Sve najbolje svima
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 00:50   #4
sretno babasovo svimaaaa
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 00:55   #5
Hah! Babas osobno je prebacio Babasovo na 1. 8.
Ne možeš ti Proroku govoriti kad je on rođen, nego ako si bila tamo..

Ovo može biti eventualno neko katoličko Babasovo, dok je Babas odlučio da je ove godine pravoslavac.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 01:02   #6
Ne stavljam slike jer nisam zadovoljan formom, trebao sam biti barem 2% niže no život mi je nešto bolji nego prošle godine pa i dijeta pati, nisam nesretan zapravo ali Exit Festival je tu i čini se da ću morat spakirat koju majicu u kofer.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 01:05   #7
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ne možeš ti Proroku govoriti kad je on rođen, nego ako si bila tamo..

-Stipe
naravno da sam bila. sad je gotovo- 1.7. it is.

Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Ne stavljam slike jer nisam zadovoljan formom, trebao sam biti barem 2% niže
i ja isto, pa sam svejedno stavila.
baš ste neki!
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 01:18   #8
Bravo Gargamišamel! Vrhunska leđa za jednu žensku. A i cijela izgledaš bitno jače nego prije. Drago mi je da je bar netko dosegao pravu formu na vrijeme.
Čim sam vidio ovu temu,odmah sam otišao do vage,trenutno 111,5. Jučer i prekjučer sam poderao noge od hodanja kako bih čim brže smršavio,pa danas odmaram. Biti ću i ja spreman,najkasnije za mjesec dana.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 01:22   #9
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
naravno da sam bila. sad je gotovo- 1.7. it is.



i ja isto, pa sam svejedno stavila.
baš ste neki!
Moje čestitke, inače, na napretku, i pohvale za inicijativu


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 01:26   #10
Ajd stavim sutra kad malo prokrvim, nisam trenirao 5 dana uhvatila me prehlada,u ljeto, da.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 01:30   #11
Dobro izgledaš,ali slažem se s tobom da bi još bolje izgledala da skineš još 3 kile. Još bolje definirana,iako ni ovako nisi salasta. A za leđa naklon,baš su seksi,odličan posao!
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 07:16   #12
Sretno babasovo ljudi

Evo da se i ja okuražim na ovako veliki dan
Moram napomenuti da mi ovo dosta teško pada jer se još uvijek sramim svoga tijela ali mislim da sam dosta napredovao s obzirom da sam s vježbom započeo ne tako davno kao neki ovdje koji imaju zavidna tjelesa. Ali dobro što je tu je.
Visina 178, trenutna težina 80kg.

Slika prva: moja tjelesina na moru (to je jedna od rijetkih slika uopće bez odjeće jer nisam dopuštao da me itko slika u takvom stanju ). A bio sam i veći od ovoga samo slike nemam.



Slika druga: trenutno stanje. Nije nešto ali mislim da je bolje nego što je bilo



Ja sam u biti zadovoljan i nastavljam dalje. Vidimo se nagodinu s nadam se ispunjenim ciljem
__________________
Only God can judge me!

Zadnje uređivanje listopad : 01.07.2015. at 07:29.
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 08:38   #13
hvala na pohvalama. moram primijetiti da su vam komentari uvijek ohrabrujući i puni pozitivne kitike. na nekim drugim podforumima ne bih tako dobro prošla.
kad babas toliko hvali onda se stvarno više nema kaj za reći.
ugl. sala ima, ali se ne kuži toliko na fotkama. najkritični je trbuh iako je salo posvuda raspoređeno. ne znam koliko tu ima viška kože s obzirom da sam u trudnoći natukla 30-ak kg. nakon trudnoće se sav višak otopio i vratila sam pretrudničku liniju, ali sam kasnije dobila 7-8kg viška. i muku mučim sa zadnjom ložom. fokus mi je na donjem dijelu tijela, pogotovo na loži, ali slabo to nekak ide.

listopad bravo! koliko dugo (kratko) vježbaš?
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 08:55   #14
Malo više od 6mj. Možda je to moglo i bolje ali bilo je situacija kada se nisam pretjerano kontrolirao Ima još dosta posla s donjim dijelom trbuha i dojkama (hard core salo ) ali ide lagano dolje.

Idem idući tjedan na godišnji pa ubacujem i trčanje pa ćemo vidjeti
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 10:29   #15
Sretno Babasovo!!!!!

da je bilo koja druga tema, razmislila bi se staviti fotke ili ne, ali za ovaj važni datum....evo mog doprinosa, u duhu blagdana, fotka je prigodna
Tinkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 10:51   #16
Jaaaoooo!!!Pozdravljam inicijativu Gargamišamel!!!
Vidim da si u odličnoj formi

Listopad samo napriojed.Dobro ti ide.

Tinkili darling sve znaš
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 10:51   #17
Sretno Babasovo!
Evo mog doprinosa
gemmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 11:02   #18
Quote:
gven_s kaže: Pogledaj post
Gargamišamel!!!
Vidim da si u odličnoj formi
hvala. prilično sam zadovoljna postignutim, ali naravno tu ne stajem. moram priznati da sam se navukla na utege.
trenutno me pms pere na najjače i od sinoć trpam svu hranu na koju naiđem. pokušavam se uvjeriti da ono što ne unesem u mfp se nije ni desilo.

tinkili ruke i trbuh. reci nam u povjerenju dal se frajeri na plaži okreću za tobom (a i ženske)? sjećam se tvojih fotki i mogu ti reći da si prava motivacija. jesi li ti ona koja je nosila kaktus na trbuhu? ili je to bila jedna druga teta koja je isto tad stavljala slike? sad te moram ići stalkati tam na temu.

gemmy spreman za plažu.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 11:02   #19
Babasovo

Cestitam svima na trudu i uspjesima te buducim postignucima- da ne izdvajam nikoga
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 11:07   #20
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
tinkili ruke i trbuh. reci nam u povjerenju dal se frajeri na plaži okreću za tobom (a i ženske)? sjećam se tvojih fotki i mogu ti reći da si prava motivacija. jesi li ti ona koja je nosila kaktus na trbuhu? ili je to bila jedna druga teta koja je isto tad stavljala slike? sad te moram ići stalkati tam na temu.
ne, pomiješala si nas, ja sam bila odmah prije ili iza nje, malo manje sam imala u startu od cure s kaktusom, ali svjedno je bilo toga za potrošiti. I ti si se super stesala i fine mišiće imaš moram te pohvaliti, mene također motiviraju fotke žena koje se ne izvlače na klince i svemir, nego zapnu i rade

i pohvale na otvaranju Babasovo teme
Tinkili is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.