Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2015., 18:12   #41
nope. kod mene ne prolazi ništa lagano podstavljeno. bez pola kile spužve uopće ne probavam. a sad i škembu treba sakrivati :šmrc:
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 06.07.2015., 18:15   #42
ja sam nekad uzimala u lisci one sa slikonima, pa je to sve stršalo i grozno stajalo, tako da sam odustala, baš je bilo vidljivo da imam hrpu umjetnog materijala preko sisa sad stavim ovaj badić i briga me. s godinama sam se prestala opterećivati oko sisa tj. ne imanja istih. uhvati me još povremeno šiza, al sve manje. uostalom, imam dobro dupe pa se tješim da sise nitko ne gleda
forzaMILAN is offline  
Old 06.07.2015., 18:19   #43
nemam dupe. nemam sisa. prije sam imala nešto struka. već 4 godine nemam. ja sam tragedija na 2 noge i odbijam nositi kupaći
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 06.07.2015., 18:21   #44
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
nemam dupe. nemam sisa. prije sam imala nešto struka. već 4 godine nemam. ja sam tragedija na 2 noge i odbijam nositi kupaći
ti si blesava i pričaš gluposti
forzaMILAN is offline  
Old 06.07.2015., 18:24   #45
Ja sam isto uzimala uvijek jako podstavljene gornje dijelove i patila zbog malih sisa, ove godine me to prošlo. Uzela sam nepodstavljenje kupaće i baš me briga. Sisa nemam niti ću ih imat, imam sreće što ima dečki koji vole veću pozadinu
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Old 06.07.2015., 18:25   #46
Quote:
Elbereth7 kaže: Pogledaj post
Ja sam isto uzimala uvijek jako podstavljene gornje dijelove i patila zbog malih sisa, ove godine me to prošlo. Uzela sam nepodstavljenje kupaće i baš me briga. Sisa nemam niti ću ih imat, imam sreće što ima dečki koji vole veću pozadinu
forzaMILAN is offline  
Old 06.07.2015., 19:09   #47
Akvarela ne kaki

Mad

Zmajice slika kazes ocekivala sam tebe u kupacem
Dobro zvuci da nema zice i ima malo spuzve, takav je gornji dio kakvi sam
nekidan uzela. Bas cu skicnut u lidla kad mi bude usput.
fairy wings is offline  
Old 06.07.2015., 19:35   #48
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
nemam dupe. nemam sisa. prije sam imala nešto struka. već 4 godine nemam. ja sam tragedija na 2 noge i odbijam nositi kupaći
moj fensi keks se razletio na sve strane nakon što sam ovo pročitala
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 06.07.2015., 19:41   #49
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
moj fensi keks se razletio na sve strane nakon što sam ovo pročitala
kakav je to fensi keks?
forzaMILAN is offline  
Old 06.07.2015., 19:50   #50


Pinkstripes- a malo spavam da, ponekad se dogodi da malo duže, ali rijetkost...znam jedino preko dana leći pa sat vremena odspavati...našli smo lisičke i vrganje to smo zapravo i tražili, bilo je još i drugih jestivih gljiva, ali s obzirom da moji imaju u škrinji već dosta, onda nismo ništa drugo brali
Nadam se da si dobro napisala ispit ili odgovarala.

Ja učim danas skoro cijeli dan za sutrašnja dva ispita, i niš ne znam

I ja imam muke po traženju badića (ima li koja da odmah nađe)...

Imam 3 kompleta i oba su na izdisaju,ali doslovno...nažalost morat će poslužiti i ove godine jer nisam našla niš pametno, nadam se da nebum ostala u jednom trenutku bez gornjeg ili donjeg dijela
Model koji ja nosim nema već dvije godine u prodaji
S ostalim u ponudi nisam zadovoljna
teja88 is offline  
Old 06.07.2015., 19:53   #51
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
kakav je to fensi keks?
najčešće preskup za ono što nudi evo ove imam trenutno https://api.productlayer.com/0.4/ima...lse&quality=40
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 06.07.2015., 19:57   #52
sad bila u trgovini i zaboravila kupiti nešto za grickanje. a planirala sam. nema šanse da se ponovo oblačim i idem dolje
hellie is offline  
Old 06.07.2015., 19:58   #53
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
najčešće preskup za ono što nudi evo ove imam trenutno https://api.productlayer.com/0.4/ima...lse&quality=40
izgleda fino
forzaMILAN is offline  
Old 06.07.2015., 20:01   #54


novi vol
nellie may is offline  
Old 06.07.2015., 20:20   #55


Evo me samo upisati se na novi Chat, nadajmo se da u ovom izdanju neću napisati neku sramotnu priču kao što sam u zadnja 4.
__________________
All was well. /Breathing in your dust.
Bitchy Dancer is offline  
Old 06.07.2015., 20:34   #56
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
nemam dupe. nemam sisa. prije sam imala nešto struka. već 4 godine nemam. ja sam tragedija na 2 noge i odbijam nositi kupaći
evo sad ja mogu malo preinaciti
imam dupe. imam sisa. prije nisam imala toliko celulita ali vec 6-7g imam

ajde budimo malo realni, najbitnije je da je tebi ugodno i da si na odmoru, sta te uopce briga sta ce tamo neki Mujo pomisliti vidi ova nema sisa, nisi ih niti dosla gledati i traziti na more (muske mislim, ne sise )
a i kojesta bi mogla ti iskomentirati njih samo sto dosta njih nije briga, onaj drugi dio pumpa u gymu da moze bariti po plazi (mrzim napumpane : D )
prije me mozda vise bilo briga, sad kad vidim cega i sve kakvih ovdje ima i kako hodaju, ne moze me vise ne biti briga nego sto me nije sto opet ne znaci da ne radim na sebi koliko mogu.
nema potrebe da te itko drugi obeshrabri i da se zbog icijih ocekivanja ili zatucanog svjetonazora osjecas lose ili da ti ista fali, ja sam ionako sigurna da preuvelicavas
i rado bih se mijenjala za tvoje sise i dupe, cak i samo po opisu, bez da i znam kako izgledas

enivej, kad smo kod vizualizacija i slicnoga, imas instagram?

pozdrav fensi keksarima i keksarkama, ma gdje god bili
chiasm is offline  
Old 06.07.2015., 20:46   #57
i ja imam celulita. nisam ga imala do trudnoće.
ne radi se o tome što neki mujo misli, nego što sam ružna sama sebi

a instagram imam neki lijevi za nokte, ali ga praktički ne koristim. nisam ja za te nove platforme, ti vaši instagrami, twitteri, ova baba se jedva na fejs navikla
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 06.07.2015., 20:57   #58
e, ja nemam fb

mogu shvatiti osjecaj koji god njegovi razlozi bili, i ja sam bila ruzna sama sebi s puno kg viska, nisam prakticki imala vise sta obuc osim izderanih traperica i hlaca od trenirke koje su se stalno raspadale i koje sam stalno davala krpati i prekrpavati i tako sam hodala poderana i neuredna i zapustena jer nisam imala volje vise za nicim jela sam hrpe nezdravih stvari, pusila, samosazalijevala se, nije me veselilo nista sto me prije veselilo.
to je sve bilo prije selidbe.

napravi nesto za sebe da se osjecas bolje, yoga, gym, trcanje, vjezbanje doma, stogod ti pase? odi na masazu protiv celulita, kad god bude dobro vrijeme mozda daj povecati poprsje, ima svakakvih stvari od kojih se mozes osjecati bolje! to ti kazem ja koja sam dosegla donju granicu ocaja sa samo 27 godina
chiasm is offline  
Old 06.07.2015., 20:59   #59
draga, da imam tih novaca, prvo bih na abdominoplastiku otišla. nije čak problem ni koliko je kila viška, nego što su sve na škembi i oko struka, da i dalje izgledam ko da sam u 5. mjesecu trudnoće. (na +30 uredno nosim steznik.)
a inače sam zakleti protivnik fizičke aktivnosti. kretanje je fuj.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 06.07.2015., 21:08   #60
mad sa fizickom aktivnoscu dosta se te koze povuce. ja sam se preporodila od kada vjezbam (ima neke dvi god) ne toliko fizicki (iako i to moram se malo hvalit kad me niko drugi nece ) nego psihicki, maknem se od svega, to je vrime samo za mene.
e da, a ja sam ti bila zakleti mrzitelj trcanja a sad volim trcanje vise od icega.
fairy wings is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.