Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2015., 20:43   #1
Srce mi je stalo

Vani je plus previše. Palim TV, neće da se upali, u isti tren utihne klima.

Srce mi je stalo Mislila sam da je nestalo struje

A onda skužim da u ruci držim krivi daljinski




Dakle, ovo je tema za post-adrenalinsku samoanalizu izvedenih gluposti i pizdarija
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 20:47   #2
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Dakle, ovo je tema za post-adrenalinsku samoanalizu izvedenih gluposti i pizdarija
Nije post-adrenalinska, ali da se pohvalim: izašla sam vani zaliti vrt i vratila sam se s barem dvadeset novih uboda komaraca. Naravno da mi nije ni palo na pamet da se zaštitim prije tog odlaska, odem u dugim hlačama, natrackam se autanom, nešto, ništa...



Svrbi za popizdit.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 20:48   #3
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Vani je plus previše. Palim TV, neće da se upali, u isti tren utihne klima.

Srce mi je stalo Mislila sam da je nestalo struje

A onda skužim da u ruci držim krivi daljinski




Dakle, ovo je tema za post-adrenalinsku samoanalizu izvedenih gluposti i pizdarija
Drago mi je da je kod tebe stanje uredovno



Ja se ne mogu odlucit koju pizdariju bi napisala
Penika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 20:48   #4
Odlično.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:00   #5
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Svrbi za popizdit.
Ulje metvice. U dm-u, 9 kuna. Odmah prolazi i crvenilo i svrbež.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:02   #6
Meni je srce stalo jer moram kroz Orebic.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:29   #7
Ispao mi (nezgodan) pas (za dočekati se ko mačak) iz ruku kad sam se okliznula na zadnjoj stepenici. Skoro pade glavom na radijator s metra i pol visine.
Srećom, ima masti i dlake za ublaženi udarac, pa se samo otkolutala na pločice i nastavila hodati.
Noge su mi se tresle još 20 minuta.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:32   #8
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Nije post-adrenalinska, ali da se pohvalim: izašla sam vani zaliti vrt i vratila sam se s barem dvadeset novih uboda komaraca. Naravno da mi nije ni palo na pamet da se zaštitim prije tog odlaska, odem u dugim hlačama, natrackam se autanom, nešto, ništa...



Svrbi za popizdit.
ako te išta tješi ja sam isto išla zaliti vrt, natrackala se autanom i opet sam puna uboda
svrbi za popizdit
jebaiga
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:35   #9
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
Meni je srce stalo jer moram kroz Orebic.
pa imas trajekt iz Ploca za Trpanj.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:40   #10
Znači, prije par dana, volan od zavjese se namjestio točno tako da je izgledao kao minijaturni t-rex koji nas gleda kroz prozor. Tako je padalo svjetlo balkona po tom volančiću zavjese. Probudila sam se usred noći i počela vrištat da je beba od t-rexa na balkonu, tuleći kao zadnji moron, onako u polusnu.

I ljudi koji su bili u sobi su isto skužili da fakat izgleda kao t-rex, al stvarno. Srce mi je stalo. Onaj milisekund kad razmišljaš gdje je metla da zatučeš bonsai dinosaura koji te mirno promatra kroz prozor. S ručicama.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:42   #11
To, sestro brate, to je to!
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:46   #12
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Znači, prije par dana, volan od zavjese se namjestio točno tako da je izgledao kao minijaturni t-rex koji nas gleda kroz prozor. Tako je padalo svjetlo balkona po tom volančiću zavjese. Probudila sam se usred noći i počela vrištat da je beba od t-rexa na balkonu, tuleći kao zadnji moron, onako u polusnu.

I ljudi koji su bili u sobi su isto skužili da fakat izgleda kao t-rex, al stvarno. Srce mi je stalo. Onaj milisekund kad razmišljaš gdje je metla da zatučeš bonsai dinosaura koji te mirno promatra kroz prozor. S ručicama.





utješila si me

ja sam slično doživjela kad sam objesila svoje odjelo , tj bluzu i hlače na prozor
probudih se u gluho doba noći i vidjeh sjenu čovjeka na balkonu
usrala sam se ko grlica , a što je najgore, razbila sam svoje xena ratnica iluzije

bila sam bespomoćnija od jebene dore krupićeve
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:46   #13
povremeno me hvata alergija na deterdžent za suđe, lijena sam koristiti rukavice, onda preselim prsten s lijeve na desnu ruku, jer me svrbi. Jednom prilikom sam histerizirala dobrih 15 minuta da sam izgubila prsten i da mi je negdje ispao prije nego sam shvatila da mi je na desnoj

Opljačkali su me tri puta, zadnji put u HR, takoda nije čudo što me pere paranoja. Uglavnom, odem kod susjede koja me nešto hitno treba, još joj velim da moram odmah natrag jer mi je kolač u pećnici. Kako sam ušla u kuću, bacim pogled u sobu i vidim da mi torba nije tamo gdje sam ju ostavila. U panici sam počela vikati i buditi muža koji je malo ubio oko popodne, koji me totalno zbunjen gledao jer sam ja na hrvatskom urlala da su me ponovno opljačkali i da mi nema torbe. Onda sam nastavila derati se na talijanskom i na kraju sam našla torbu koju sam bila premjestila na drugo mjesto.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:54   #14
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Znači, prije par dana, volan od zavjese se namjestio točno tako da je izgledao kao minijaturni t-rex koji nas gleda kroz prozor. Tako je padalo svjetlo balkona po tom volančiću zavjese. Probudila sam se usred noći i počela vrištat da je beba od t-rexa na balkonu, tuleći kao zadnji moron, onako u polusnu.

I ljudi koji su bili u sobi su isto skužili da fakat izgleda kao t-rex, al stvarno. Srce mi je stalo. Onaj milisekund kad razmišljaš gdje je metla da zatučeš bonsai dinosaura koji te mirno promatra kroz prozor. S ručicama.


I seksi
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:58   #15
Danas idem pješice u dućan (to se zadnji put dogodilo ne pamtim kad jer sam komotna guzica) i kako ja i susjedi imamo terasu do terase, a njihovo dvorište ima izlaz na drugu ulicu, skočim sa svoje na njihovu, jer sam onda poprečki za 3 minute do Bille i prolazeći kroz njihovo dvorište učini mi se da čujem korake iza sebve.
Važan info je da je u toj kući živjela cura moje godište, koja je prije par mjeseci umrla.
I kako sam "čula" te korake, tako mi šibne kroz mozak da je moguće da to njen duh korača iza mene i istrčim ko kreten na cestu. Njena sestra me vidjela kroz prozor i ko zna šta je pomislila žena
Još sam se daljnih 50 metara sa strahom ogledavala iza sebe

U moju obranu - bilo je oko podneva i sunce je jako pičilo...
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 22:02   #16
danas su mi na poslu slagali da imamo miša.
ustala sam stolice kao da me netko vatrom ofurio i stala arlaukati AAAAAA JEL GA IMAMO, JEL GA IMAMOOO?!?! JE LI TUUU? DI JE?!?!?! JEL IDE PREMA MENI, JEL IDE PREMA MENI?!!?! dok sam grabila torbu i istresala stvari (jer uvijek postoji realna mogućnost da je drugi miš u torbi) u trku prema vratima.

nedavno mi je netko od susjeda otuđio bicikl i vozio ga po vani. to sam zaključila jer je neobično škripao. već sam se latila mobitela da svima ispričam kakav je to drznik kad sam skužila da mi se blatobran malo pomaknuo jer je neki bicikl bio naslonjen na my prešs.
to je bilo 2 dana nakon što sam svima ispričala da mi je netko ukrao neseser sa šminkom iz torbe u tramvaju (pritom mi nije palo na pamet da pogledam jel mi možda ukrao i novce ili dokumente). u stvarnosti sam neseser posijala kod frendice.



kiss
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 22:08   #17
meni se rugaš
ja sam produhovaljena pa osjetim one i sa drugog svijeta.. potpomognuta suncem koje me opiči

al jebote, kako sam ja još po cesti zvjerinjala iza sebe


edit: i je l bila kakva živina u torbi?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 22:12   #18
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Znači, prije par dana, volan od zavjese se namjestio točno tako da je izgledao kao minijaturni t-rex koji nas gleda kroz prozor. Tako je padalo svjetlo balkona po tom volančiću zavjese. Probudila sam se usred noći i počela vrištat da je beba od t-rexa na balkonu, tuleći kao zadnji moron, onako u polusnu.

I ljudi koji su bili u sobi su isto skužili da fakat izgleda kao t-rex, al stvarno. Srce mi je stalo. Onaj milisekund kad razmišljaš gdje je metla da zatučeš bonsai dinosaura koji te mirno promatra kroz prozor. S ručicama.

znaš, dobrih pet minuta sam si pokušavala objasniti kako izgleda volan od zavjese, i zamišljala sam neki mali volan negdje na zidu, koji motaš lijevo ako želiš da se zavjese rašire, a desno kad ih sabireš..
i mislim si, jučer je pisala da kruza po obali, nema mrtve šanse da bih ja skužila kako se zavjese rastvaraju, jadna alexa


da, i t rex je užasno smiješan, također

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
AAAAAA JEL GA IMAMO, JEL GA IMAMOOO?!?! JE LI TUUU? DI JE?!?!?! JEL IDE PREMA MENI, JEL IDE PREMA MENI?!!?! dok sam grabila torbu i istresala stvari iz torbe (jer uvijek postoji realna mogućnost da je drugi miš u torbi) dok sam kretala prema vratima.

to je bilo 2 dana nakon što sam svima ispričala da mi je netko ukrao neseser sa šminkom iz torbe u tramvaju (pritom mi nije palo na pamet da pogledam jel mi možda ukrao i novce ili dokumente). u stvarnosti sam neseser posijala kod frendice.
prioriteti

kiss
Reljef is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 22:18   #19


Nemam ništa zanimljivije od traženja mobitela po torbi u vlaku dok nisam skužila da mi u isto vrijeme služi za slušanje glazbe. Mislila sam da slušam MP4 kao do tada, a da je mobitel nestao
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 22:23   #20
Skuhala si kafu,umjesto šoljice uzmem pepeljaru i naspem.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:26.