Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2015., 23:24   #41
Svega mi za njega bi s pravom govorili fin čovjek.
Rekli bi to je ona Maca kriva.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 23:24   #42
Quote:
Maca. kaže: Pogledaj post
Svega mi za njega bi s pravom govorili fin čovjek.
Rekli bi to je ona Maca kriva.
ma ne bi, rekli bi da je iz fine porodice i čudili se šta mu bi.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 23:25   #43
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ma ne bi, rekli bi da je iz fine porodice i čudili se šta mu bi.
De prestanite više.

Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 23:27   #44
Imam još jednu al reći ćete da fakat želi da me strefi srčani.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 23:29   #45
Quote:
Maca. kaže: Pogledaj post
Imam još jednu al reći ćete da fakat želi da me strefi srčani.
A ne bi ni mrava zgazio :kri:
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 23:31   #46
samo ti piši.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 23:31   #47
Što se tiče ormara....

Živjela sam svojedobno s čovjekom čiji smisao za humor se ponešto razlikovao od mog Kod zubara je dobio gipsani otisak cijelog zubala tj. čeljusti, i činilo mu se jako zgodno da ga pospremi u kuhinjski ormarić, među šalice i čaše, taman u visini mojih očiju, naravno bez da mi to kaže.

Ali, pošto svaka rit dojde na šekret dogodilo se da ja par dana taj ormarić nisam otvarala i on je zaboravio na svoju šalu, pa kad sam ga konačno otvorila jednog ranog jutra, onako još poluživa, i zaurlala ko sirena na spidu, bome se i on pošteno prepao

Kako je to grozno, kad te primi onaj potpuno iracionalni strah i negdje duboko u sebi znaš da je glupo a ipak paničariš
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 23:32   #48
isuse zečna, pokraj tebe nije za sklopiti oko

Quote:
Maca. kaže: Pogledaj post
Prvo što sam pomislila je da se objesio.
dođem doma navečer iz škole i vidim starog kak leži u hodniku s jastukom pod glavom i pokriven dekicom - naime, ubio se taj dan s tetkom i kad je došao doma, pri izlasku iz wc-a je zaključio da će si malo prileć i odmorit, pa ga je stara pustila i ušuškala
kak sam ušla u stan i vidjela njega kak leži i staru na drugom kraju sa polubijesnom facom, sam sam izvalila - isuse, ubila si ga!

Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
@kiss

a kaj je to na kraju hodalo za tobom, koga si čula? :tiruriru tiruriru:
a poslije kad mi se mozak ohladio od vrućine i ponovo bio u pogonu, zaključila sam da je to garant bila jeka, jer im je jedan dio dvorišta nadsvođen stepenicama prema toj jebenoj terasi

nemaš pojma kak mi je bilo spuki
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 23:36   #49
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
otvaram vlastitoj babi vrata u toplesu i flešam je bradavicama sa "hej. otkud ti prije?". nonšalantno as fuck.
Reljef is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 23:43   #50
Orebić,96-te,prvo poslijeratno ljetovanje.

Dobili prizemlje kuće od tatinog prijatelja.
Njegova sestra nam na moje pitanje ima li zmija kaže da imaju par blavora koji jedu zmije.
Inače mrzim prizelje na moru.
Iz spavaće se išlo na balkon,odnosno veliku ploču a ispod neka drva.
Uvijek sam bila napeta dok smo pili kafu,osvrtala sam se jer ako vidim blavore...
Nijednu noć nisam dala otvorit prozor,bukvalno smo se gušili.
Mužu dopizdilo naveče i jedno veče me pošalje da odnesem komšijama iznad komad hladne lubenice.
Silazim polako kad nešto ledeno me štrecne za gležanj.
Reko zmija!!!!
Preskočim brat bratu jedno pet šest stepenika i na kapiju pa nizbrdo niz ulicu.
Vrištim ko luda "ujela me zmijaaaaaa....upomoć".
Svijet se okreće,jedan pita di je di je al ja i dalje trčim.
Čujem iza sebe "nije zmija ja te lubenicom dotakao".
Moram li opisivati svoju reakciju.
Kaže dopizdilo mu moje kukanje i spavanje u zatvorenom (nije bilo drugog mjesta,dnevna je bila spojena sa spavaćom).
Pa mi se želio malo osvetit jer sam mu se na glavu popela sa zmijama i blavorima.
Čučnuo iza stepenica i dotakao me komadićem hladne lubenice.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 23:46   #51
ubila bi ga

i da, hoće te se rješiti
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 23:50   #52
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Vani je plus previše. Palim TV, neće da se upali, u isti tren utihne klima.

Srce mi je stalo Mislila sam da je nestalo struje

A onda skužim da u ruci držim krivi daljinski




Dakle, ovo je tema za post-adrenalinsku samoanalizu izvedenih gluposti i pizdarija
Evo ima sigurno ovdje neki savjet.
Može se naučiti nešto iz njene priče
https://www.youtube.com/watch?v=SpriXbnQti4


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 23:50   #53
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
ubila bi ga

i da, hoće te se rješiti
Jelda.

Cats imam i ja jednu sa zubima al to ću ujutro.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 23:54   #54
Maco, zatraži razvod
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 23:54   #55
ja bi radije da me netko zajebavao, ali...
večeras mi pas nagazio na zmiju u šetnji. bio je već mrak i samo sam čula siktanje, osvijetlila baterijom i vidjela nešto što liči na mladog poskoka kako bježi sa staze ne znam jesam li se više usrala ja, pas ili zmija.

bila sam van sebe još sigurno sat vremena jer sam mislila da ju je možda ugrizao
__________________
and you, you make me run and you, you make me want to live...for you
Ami13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 00:10   #56
Mi smo nekidan isli u Arenu nesto kupovati. Na brzaka, jer mi je bio poprilicno zguzvan dan. I nabrzaka jesti. Te, nakon sto smo obavili potrebno, dodju muz i sin na ideju da bi, kad smo vec tu a ducani se zatvaraju, nelose bilo pogledati neki film. Ajde reko dobro ali moramo se pozuriti jer je vec sad 9.

njih dvojica uprli gledati Ants, sto je nekakva superhero saga od koje mi samo pri pomisli ide na kreketanje. No zuri nam se i nema vremena za biranje i gledanje.

Kad smo bili kod blagajne trazim ja dvije karte Ants i jednu kartu nesto drugo, stogodbilo, women friendly. Veli blagajnica ima samo jos jedan film ali, nasmijesi se znakovito, taj je definitivno women friendly. Ne ubirem ju, zuri mi se, kazem daj. Zena me dalje udavi za mjesta gdje cemo sjediti tako da ni kasnije nisam pitala koji film, nego sam jedva cekala da rijesimo blagajnu.

I tako, zuri se svako ka svojoj dvorani. Razdvajamo se. Upadam, vec je mrak, reklame prosle, film je vec poceo. Ja pojma nemam koji. Ne da mi se traziti red i dizati ljude. Sjedam u prvi red, sama. Gledam. Nekakvi snagatori. Wtf women-friendly?!? Kurca ne kuzim. Nemam koga pitati jer sama sam u redu. Kuzim jedino da je film dosadan i forsiran.

Umorna sam. Ustala u 5, cijeli dan krecila. Spustaju mi se kapci. Padam u san. Zzzzzzzz...

Budim se pred kraj filma. Nekakvi nabildani tipovi izvode striptease. Copor zena iznad mene se kikoce i vice UUUUU! Sebi ne vjerujem.

Shorter version: Marica je otisla pogledati MikeXXL ili tako nesto.
https://www.youtube.com/watch?v=RwPR0q5es0A
Sama.
Ko zadnja zagorena usidjelica.

Kad sam izlazila ona zena sto skuplja otpatke kod izlaza me samo pogledal
a. Zemljo otvori se.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 00:11   #57
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
Kad sam izlazila ona zena sto skuplja tpatke kod izlaza me samo pogledala.
Pa neće te pozdraviti bez da te pogleda

Quote:
Zemljo otvori se.
Briješ


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 00:17   #58
Quote:
Ami13 kaže: Pogledaj post
ja bi radije da me netko zajebavao, ali...
večeras mi pas nagazio na zmiju u šetnji. bio je već mrak i samo sam čula siktanje, osvijetlila baterijom i vidjela nešto što liči na mladog poskoka kako bježi sa staze ne znam jesam li se više usrala ja, pas ili zmija.

bila sam van sebe još sigurno sat vremena jer sam mislila da ju je možda ugrizao
a dajte

Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
Shorter version: Marica je otisla pogledati MikeXXL ili tako nesto.
https://www.youtube.com/watch?v=RwPR0q5es0A
i to si prespavala? sramoto
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 00:18   #59
Kraj sam vidjela.

A tebi ne bi bilo neugodno Stipice da si sam isao gledati............ne znam..........Strumpfetu?
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 00:25   #60
Otvorim fejs, a tamo slika ponosnih roditelja s novorođenom bebom. U bolnici. I mamina sisa. S najvećom bradavicom na svijetu. Oval glave bebe je na slici jednak ovalu te bradavice. Ajde malo je bliže sisa kameri. Zaštooooooo??????????????????
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.