Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2006., 09:25   #81
Quote:
blink_blink kaže:
Evo, bas sad jedem grandissimo. okus:biskvit i čokolada-lješnjak .
to je moj najdraži slatkač!!!
Koji je vaš omiljeni okus??
Ajme moj isto
Inače, što se tiče slatkača, stvarno sam razočarana po svoj džep što je Vincek dignuo cijenu na 5 kn
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 12:46   #82
5 kuna je malo previse za onu malu kuglicu. Ja idem u Centar u Jurisicevoj vec godinama. Srecom drze jos 4 kn.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 12:51   #83
Macho i ljesnjak-pistacio kornet je the uber.
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 15:14   #84
Quote:
husky kaže:
5 kuna je malo previse za onu malu kuglicu. Ja idem u Centar u Jurisicevoj vec godinama. Srecom drze jos 4 kn.
centar skriveno blago imaju fakat gud sladoled
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 22:58   #85
sladoled od kokosa hitno :)

molim pomoć - postoji li od nekog proizvođaća gotovi sladoled od kokosa za kupi? tipa ledo ili tak nešto?

i gdje?
treba mi sutra navečer
kamenjarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 23:03   #86
Onaj Quattro Caribi ima u sebi kokos. Dakle 1/4 kutije je od kokosa. Za druge proizvođače ne znam, pošto rijetko kupujem sladoled u trgovinama.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 15:08   #87
ima nestle, la cremeria. kokos sa onim umakom od čokolade.
Sigyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 19:51   #88
a sladoled od mente?

da ne otvaram novu temu a sad mi palo na pamet
__________________
...everything will be okay in the end. if it's not okay, then it's not the end...
*shlapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 02:23   #89
Quote:
*shlapica* kaže: Pogledaj post
a sladoled od mente?

da ne otvaram novu temu a sad mi palo na pamet
mislim da kod nas nema, barem nisam vidla, ali najlakse ti je kupiti/napraviti najobicniji od vanilije i u njega samo smiksati malo arome mente (ima za kupiti, dodje manje od 10kn, a stvarno je jako malo treba tako da dugo traje).
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 13:11   #90
U pmsu sam, i jede mi se sladoled, onak, pakiranje od litru ...dakle ne kornet, itd.
Koji je vaš omiljeni okus?
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 21:55   #91
ja sam danas jela tako savršen sladoled od buče u maloj hiži u sklopu tjedna restorana da samo razmišljam kako bi se to moglo napraviti doma

ovako od kupovnih, izdvajam definitivno lidlov od oraha e to mogu bez problema pola kutije potamaniti kad me krene i oni na štapiću, kao neka jeftinija verzija kinga, su odlični! čak i bolji od kinga, usudila bih se reći, dok su mi se ledovi užasno pogoršali, svaki quattro koji sam probala u zadnjih par godina mi je bio teže razočaranje nijedan mi nije ni blizu dobroga čak. od leda mi je jedino macho vanilija ostao dobar zanima me sad ovaj grandissimo napolitanka, zvuči dobro, ali...
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 22:10   #92
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
ja sam danas jela tako savršen sladoled od buče u maloj hiži u sklopu tjedna restorana da samo razmišljam kako bi se to moglo napraviti doma
Na tavi prepržim bučine koštice, usitnim ih. Lidlov sladoled od vanilije prelijem bučinim uljem i pospem košticama. Dovoljno mi je slično
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 22:17   #93
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Na tavi prepržim bučine koštice, usitnim ih. Lidlov sladoled od vanilije prelijem bučinim uljem i pospem košticama. Dovoljno mi je slično
juuu, hvala na ideji! probat ću uskoro sigurno pa javim dojmove
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 22:29   #94
super kombinacija

meni ledo niti jedan ne valja više..super su mi iz lidla, oni kao king veliki i povoljniji. kupila neke u slo sa okusom kokosa i ananasa..mmm
ivys is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 00:33   #95
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
ja sam danas jela tako savršen sladoled od buče u maloj hiži u sklopu tjedna restorana da samo razmišljam kako bi se to moglo napraviti doma

ovako od kupovnih, izdvajam definitivno lidlov od oraha e to mogu bez problema pola kutije potamaniti kad me krene i oni na štapiću, kao neka jeftinija verzija kinga, su odlični! čak i bolji od kinga, usudila bih se reći, dok su mi se ledovi užasno pogoršali, svaki quattro koji sam probala u zadnjih par godina mi je bio teže razočaranje nijedan mi nije ni blizu dobroga čak. od leda mi je jedino macho vanilija ostao dobar zanima me sad ovaj grandissimo napolitanka, zvuči dobro, ali...
Taj njihov sladoled je fantazija! Prošli put u Maloj hiži sam pojela preko nekoliko kuglica za desert.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 19:31   #96
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
ovako od kupovnih, izdvajam definitivno lidlov od oraha e to mogu bez problema pola kutije potamaniti kad me krene
Oooo, to se slažem Al na kraju su pali sladoledi Ledo Grandissimo. Jedan Napolitanka, drugi Milka , i sranje su oboje. Žali bože para
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 19:27   #97
Trebalo bi pokrenuti peticiju za zabranu distribucije Lidlovih sladoleda.

Prioritetno tiramisua

To je mordorski zao sladoled
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 12:29   #98
htjela bih ispeči domaće kornete. ima tko dobar recept?
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 21:53   #99
Kakav je ledov novi sladoled burbon vanilija?
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 02:02   #100
Ja sam se navukla na King double koji mi je bolji od Lidl ova sladoleda.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:37.