Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2016., 18:50   #61
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Ovo izgleda toliko glupo da ne znam tko i zašto će to ići gledati. Ali ajde... kids love CGI.
Fanovi Bessona ce vjerovatno ic pogledat na kraju kad film izadje, pa makar i radi slicnosti sa 5. Elementom.

Znaci niti jedan film sa CGI ne volis? Marvel i DC npr?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 20:02   #62
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Fanovi Bessona ce vjerovatno ic pogledat na kraju kad film izadje, pa makar i radi slicnosti sa 5. Elementom.

Znaci niti jedan film sa CGI ne volis? Marvel i DC npr?
Ma nisam protivnik CGI-a, no smatram da je postao sredstvo privlačenja publike. Nikad nisam otišla u kino zbog CGI-a, jednostavno me to ne pali nimalo. On bi trebao biti samo nadopuna filmu, tj. priči, ne baš cijeli film, što mi u ovom traileru izgleda tako - nešto kao onaj Avatar koji mi je oduzeo 3 sata života.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 10:53   #63
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Ma nisam protivnik CGI-a, no smatram da je postao sredstvo privlačenja publike. Nikad nisam otišla u kino zbog CGI-a, jednostavno me to ne pali nimalo. On bi trebao biti samo nadopuna filmu, tj. priči, ne baš cijeli film, što mi u ovom traileru izgleda tako - nešto kao onaj Avatar koji mi je oduzeo 3 sata života.
Niti Jurassic Park 1? Ne vjerujem ti
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 23:01   #64
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Niti Jurassic Park 1? Ne vjerujem ti
To sam gledala na VHS-u, oba dijela. U nas nije bilo kina
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 10:43   #65
Valerian and the City of a Thousand Planets | Teaser Trailer 2 | In Theaters July 21
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 20:04   #66
ne mogu tu Caru svarit ko glumicu, i ne mogu....ta pseća faca mi je tako iritantna, uf.....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 21:15   #67
a tek Rihanna
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 13:09   #68
ne znam jel uopće postoji neki model ili npr sportaš koji je dobar glumac. nek me netko ispravi ak sam u krivu
glazbenici još da, ajde, ali modeli i nba košarkaši ili hrvači bože me sačuvaj
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:00   #69
mickey rourke?

:P
__________________
U supermarket su uveli dvije nove stvari, mesarov kutak i pekarnicu, pa je miris svježeg kruha i kolača kombiniran s pogledom na čovjeka u haljetku poprskanom krvlju koji udara po komadima svježe teletine bio prilično uzbudljiv za sve nas. - Don DeLillo
vihorsthename is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:03   #70
The Rock
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 10:31   #71
Vinnie Jones
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 11:32   #72
Arnold Schwarzenegger
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 11:37   #73
Zaozbiljno: Trevante Rhodes iz Moonlighta je bio atletičar prije nego što se prebacio na glumu - odličan je.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 12:52   #74
Quote:
papa franku kaže: Pogledaj post
ne znam jel uopće postoji neki model ili npr sportaš koji je dobar glumac. nek me netko ispravi ak sam u krivu
glazbenici još da, ajde, ali modeli i nba košarkaši ili hrvači bože me sačuvaj
Bud Spencer.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 11:49   #75
Ovo bi moglo flopati. Jednostavno trailer previše liči na hrpu drugih filmova, a glavni glumci imaju karizmu škarnicla.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 03:08   #76
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Ovo bi moglo flopati. Jednostavno trailer previše liči na hrpu drugih filmova, a glavni glumci imaju karizmu škarnicla.
Kad su ti ostali filmovi pokrali strip, čiji je ovaj film ekranizacija. Stripovi o Valerianu izlaze već više od 40 godina.

Star Wars je naprimjer rip-off tih stripova.









__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 12:26   #77
Mislim da svekoliko svjetsko kino-pučanstvo boli ona stvar za strip i tko je koga pokrao. Bitno je da li će se film prodati, a ako ispada reciklaža nekoliko već viđenih filmova onda to ne igra u korist Valerijana. Radi se o filmu, ne o stripu.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 23:27   #78
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Kad su ti ostali filmovi pokrali strip, čiji je ovaj film ekranizacija. Stripovi o Valerianu izlaze već više od 40 godina.
Možda, ali u SF-u smo doista sve već vidjeli 100 puta, gotovo svaka ideja je već negdje bila, u stripu u romanu, u tv seriji negdje...

Inače za ovaj film predviđam, barem po traileru, kao na manje zabavnu verziju Guardiansa.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:45   #79
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Mislim da svekoliko svjetsko kino-pučanstvo boli ona stvar za strip i tko je koga pokrao. Bitno je da li će se film prodati, a ako ispada reciklaža nekoliko već viđenih filmova onda to ne igra u korist Valerijana. Radi se o filmu, ne o stripu.
Film ne može biti reciklaža ako se radi o ekranizaciji stripa koji je izašao prije Star Warsa i svih sličnih filmova. Star Wars je pokrao cijeli vizualni identitet od ovog stripa.

Nego što bi trebali?! Promijenit možda cijeli vizualni identitet tako da film nebi imao nikakve veze sa stripom, eto da oni koji se ne znaju služit internetom nebi pomislili da je film reciklaža.

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Možda, ali u SF-u smo doista sve već vidjeli 100 puta, gotovo svaka ideja je već negdje bila, u stripu u romanu, u tv seriji negdje...

Inače za ovaj film predviđam, barem po traileru, kao na manje zabavnu verziju Guardiansa.
Većina tih ideja dolazi upravo iz stripa Valerian. A to što su drugi toliko krali ovaj strip samo govori o koliko originalnom djelu se radi.

Star Wars je pokrao cijele likove, krajobraze pa čak i priče. U stripu imaš Valeriana zamrznutog u karbonitu da bi kasnije Star Wars to pokrao, pa smo dobili Han Sola u karbonitu.
GOTG i Mass Effect su također jako pokrali Valerian stripove.

Film izgleda zabavno i maštovito. Što se mene tiče, mene je privukao.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 14:00   #80
Lošiji reviewsi stižu za ovaj film, generalno kazujući da je film jedan od onih prolaznih ljetnih blockbustera.

Hollywood reporter ga naziva 'eurotrashom' a EW 'epic mess', a NY Daily News završava s:

Quote:
But the movie is its own empty rocket ship, piloted by a giddy teenage boy and a crew of two sullen children, slowly creeping its way toward airless oblivion. It never stops for a minute, yet it never goes anywhere. And much as it promises to take you to a thousand planets, it can’t find one sign of intelligent life.
No barem se slažu da lijepo izgleda
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.