Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2017., 14:52   #1
Pesto genovese

Jel ga jedete i s čim?
Meni je to prefino, ko slana Nutella
Kupujem onaj od Barille, druge nisam ni probao.
Kako se još može konzumirati osim s tjesteninom, imate kakve recepte i tajne?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 19:48   #2
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Jel ga jedete i s čim?
Meni je to prefino, ko slana Nutella
Kupujem onaj od Barille, druge nisam ni probao.
Kako se još može konzumirati osim s tjesteninom, imate kakve recepte i tajne?
meni su prefine mini pileći savici sa roštilja punjene sa tankom ploškom pršuta ,mocarelom i pestom
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 13:42   #3
Ima i nekakav crveni pesto rosso, taj još nisam probao
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 21:48   #4
barilin pesto je ko vegeta, al dobar je da pocne da se uci pesto. u sezoni bosiljka napravi svoj po pravom receptu i primetices razliku. a ako te mrzi da pravis, iako je izi pizi, sledece probaj neki industrijski pesto s maslinovim uljem, oni su obicno za koplje iznad barile. bas sam malopre zavrsila teglicu denoveskog zanatskog pesta djenoveze
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 08:21   #5
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
barilin pesto je ko vegeta, al dobar je da pocne da se uci pesto. u sezoni bosiljka napravi svoj po pravom receptu i primetices razliku. a ako te mrzi da pravis, iako je izi pizi, sledece probaj neki industrijski pesto s maslinovim uljem, oni su obicno za koplje iznad barile. bas sam malopre zavrsila teglicu denoveskog zanatskog pesta djenoveze
Imam puno bosiljka u vrtu, molio bih recept za jedan dobar homemade pesto
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 12:26   #6
Jel' ti procvjetao bosiljak? Ako je onda nemoj s njim raditi ništa... pretpostavljam da znaš razliku i da koristiš samo bosiljak koji nije u cvatu.
chico locco is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 12:42   #7
Quote:
chico locco kaže: Pogledaj post
Jel' ti procvjetao bosiljak? Ako je onda nemoj s njim raditi ništa... pretpostavljam da znaš razliku i da koristiš samo bosiljak koji nije u cvatu.
Da, procvjetao je. Ako odrežem cvijetove, narasti će novi neprocvijetali listići?
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 14:35   #8
Ma nije stvar u tome, mada rasti će on i dalje, nego u gorčini lista prije i poslije cvatnje. Probaj jednom. Uglavnom, nakon cvjetanja listovi promijene aromu i postanu malo gorči, e to se može odgoditi tako da im kidaš, režeš, pupoljke prije nego se otvore, uglavnom dok se razvijaju. Ako ti je već procvjetao, to će proći ok za salatu i to. Ma gle, naravno da možeš raditi i pesto, ali probaj jednom čisto napraviti sa listovima stabljike koja nije procvjetala, razlika je
chico locco is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 14:41   #9
Quote:
chico locco kaže: Pogledaj post
Ma nije stvar u tome, mada rasti će on i dalje, nego u gorčini lista prije i poslije cvatnje. Probaj jednom. Uglavnom, nakon cvjetanja listovi promijene aromu i postanu malo gorči, e to se može odgoditi tako da im kidaš, režeš, pupoljke prije nego se otvore, uglavnom dok se razvijaju. Ako ti je već procvjetao, to će proći ok za salatu i to. Ma gle, naravno da možeš raditi i pesto, ali probaj jednom čisto napraviti sa listovima stabljike koja nije procvjetala, razlika je
Znači da sam ovu sezonu zakasnio??
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 14:44   #10
Pa recimo...
chico locco is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 16:35   #11
Quote:
Tunjica kaže: Pogledaj post
Imam puno bosiljka u vrtu, molio bih recept za jedan dobar homemade pesto
sve po ukusu radi.
dve sake listova, opranih, cen cesnjaka, mozes vise ako volis, mozes manje ako ne volis, saku pinjola, ako imas, ja nemam, kod mene su preskupe i uzegle, pa umesto njih stavim indijskog oraha, malo soli, saka dve narendanog parmezana, i maslinovog ulja. ukljuci blender i izblendaj do zeljene gustine.

to je najbrzi nacin. drugi je da sve to tuces u avanu. tukla sam jednom i nikad vise. seckalica je zakon. e sad, ovaj pesto sa svezim liscem bosiljka, okisidira, odnosno bosiljak oksidira i ono sto je u dodiru s zrakom ce pocrneti, gornji sloj. meni to ne smeta, pravim male kolicine pesta, brzo ga trosim. ako neces da ti pocrni, listove bosiljka potopi u vrijucu vodu na 15 sekundi, izvadi i potopi u ledenu vodu, s kockicama leda, da se zaustavi proces kuvanja. dobro isecedi taj bosiljak i napravi pesto s njim po protokolu.

eto to ti je princip, a ti mozes da menjas zelenjavu, tipa da radis s rikolom il da je dodas u bosiljak, il kad nemas indijskog oraha, mozes i s bajamima, orasima, sve moze sta zelis.

domaci pesto nema dug rok trajanja.


https://www.youtube.com/watch?v=mk1tiOaw0Es
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 22:49   #12
Listove bosiljka operem i zamrznem. Tako bolje čuva aromu nego sušeni. A kod vađenja iz škrinje lijepo kvrcka kod drobljenja pa ga ubacim u razna jela. Pesto mi nikada nije ispao dobar, radio sam kombinaciju jednom s pinjolima pa oprobao drugo lito s orasima ali avaj, što neko veli, slabo se i kratko čuva. Nešto slično kao i pešt od češnjaka. Šteta za tako kvalitetnu namirnicu.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:52   #13
da, i meni je to najbolja zimnica za bosiljak, listovi u zamrzivac.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.