Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2017., 15:13   #141
Daj ti prvo provjeri jesu li zaobljeni ili ne. Ja osobno nisam baš viđao zaobljene a metalne. Ako kupiš kockaste onda će to dosta fučkati a veliš da ti je bitno da nisu jako bučni.
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:44   #142
Zamolio bi za pomoc oko odabira krovnog nosaca za P3008 (2011 god.)

Htio bi krovni nosac i nosac za dvije bicikle. Vidim da ima nekih besumnih, jeli to istina u praksi stvarno su besumni?

Gdje kupiti i na sta paziti?
__________________
Bla bla bla
giga1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 16:10   #143
Besumni su my ass.
Mogu biti sumni, jako sumni i turbo sumni.
Ja sam imao na c4 original njihove koji su pratili oblik krova.
Mislim da su bolji od obicnih thule koje strse sa strane...
Doduse, nisam probao one neke turbo skupe...
Kako god, po meni nuzno zlo

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Ma se je trijeba s bremenom akomodavat; trijeba je bit vjertuozu tko hoće renjat na svijetu. Kralj je čovjek od ljudi, kad se umije vladat.
el oso is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 16:53   #144
Quote:
el oso kaže: Pogledaj post
Besumni su my ass.
Mogu biti sumni, jako sumni i turbo sumni.
Ja sam imao na c4 original njihove koji su pratili oblik krova.
Mislim da su bolji od obicnih thule koje strse sa strane...
Doduse, nisam probao one neke turbo skupe...
Kako god, po meni nuzno zlo

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
Za biciklu mi trebaju.
Kupio sam u metrou najjeftinije one za iza, za P3008. Udubilo mi lim, jer su one spuzvaste zastite se potrosile.

Vidim da Farad i Menabo su sasvim ok za normalnu upotrebu.
__________________
Bla bla bla
giga1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 01:51   #145
Nema bešumnih, ali kad vozis bicikle na krovu, neces cuti buku nosača.

Ako hoces besumno, stavi bicikle u auto.
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 04:56   #146
Ja imam te Menabo za p308.
Uzeo sam one "aero" sipke, ali stvarno jako fuckaju. Skidam ih dolje kad ih ne koristim
Frend na istom autu ima thule wingbar (969 ako se ne varam) i fuckaju mrvicu manje nego moji, ali opet nepodnosljivo...

Kupio sam ih iz istog razloga kao i ti (prijevoz bicikla) pa sam odmah uz njih uzeo thule proride 591 nosac i neki menabo nosac za bicikl u slucaju da cura pozeli samnom otic negdje. Taj menabo jos nismo isprobali

Thule je vrhunski nosac i mislim da tu ne treba trosit tipkovnicu. Cak mi je zao sto nisam i drugi uzeo thule jer nije bila prevelika razlika u cijeni
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 14:03   #147
Ja sam kupio Thule 598 proride.
A šipke sam stavio čelične.

Odabrao sam uštedu na šipkama, a ne na nosaču. Nekako mi je bolji osjećaj da je nosač kvalitetan i nov. Šipke utječu na buku i potrošnju, ali mi je prioritet držanje bicikla.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 14:36   #148
Meni se na menabo ne sviđa (vidio na focusu) kaj ne dihtaju dobro kada se namontiraju na krov pa voda ulazi u onu rupu gdje se nosači spajaju sa autom. T jeu moguče hrđanje spoja između nosača i auta.
Na Thule sve dihta 100%
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 22:39   #149
Ja se pitam dali tko ima Nodrive ili Fabri nosače?
Duplo su jeftiniji od Thulea, pa se pitam..

kako mi trebaju za teretni auto, možda thule nije toliko bitan..
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2019., 19:19   #150
Hitno, nosači za tule

Ako neko ima info da li neko u Rijeci daje u najam nosače?
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2019., 19:49   #151
Znam da je odgovor na stari thread, no možda nekomu zatreba info - wingbar zviždi samo kada nije guma u utoru/šini.
Nick Fallin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 10:16   #152
Ajd kad već dižemo mrtve teme. Meni su orginal od Dacije u biti Mont-Blanc. I nisamprimjetio nekakvo fučkanje ili sl. Bar ne posebno. Pogotovo kad je kutija na njima. Ljetos na njih montirao 3 fahrad nosaća i na njih tri MTB od toga jedan stari čelićni i pokazali se super. Jedino potrošnja s biciklima na krovu i autocesta (128 na tempomatu) je bila ajme
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 11:19   #153
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Ajd kad već dižemo mrtve teme. Meni su orginal od Dacije u biti Mont-Blanc. I nisamprimjetio nekakvo fučkanje ili sl. Bar ne posebno. Pogotovo kad je kutija na njima. Ljetos na njih montirao 3 fahrad nosaća i na njih tri MTB od toga jedan stari čelićni i pokazali se super. Jedino potrošnja s biciklima na krovu i autocesta (128 na tempomatu) je bila ajme
ma nemoguće...
da bajk na krovu ima toliki otpor??
pa onda bi turisti koji voze bajk/dva/tri cca 1000km dali +50% za gorivo!
__________________
"jinglebell, jinglebell, jinglebell rock
all I wanted is you to fuck..."
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 11:21   #154
Quote:
studeni1971 kaže: Pogledaj post
Ako neko ima info da li neko u Rijeci daje u najam nosače?
Servis Vujičić na Tibljaškoj cesti
http://ski-servis.hr
wasx is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 12:56   #155
Thule wingbar ne fuckaju. Imam i neki nosac kupljen u Lidlu (Menabo). Prva voznja i odlucio kupiti Thule. Menabo je fuckao vec pri 60km/h i to dosta. Thule ne fucka ni pri 100km/h.
Vidim da taj isti Menabo prodaje i Whitcar (ili kak se vec zovu) i da traze 799kn. Preeevise. Moj je kostao 300kn u Lidlu.
Uglavnom, tko je voljan trpiti fuckanje, nek si ga uzme. Tko nije, nek iskesira znatno vise. Ja nisam bio voljan to trpit.
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 13:05   #156
Mislim da imaš Menaba i u Španskom u onom specijaliziranom dučanu za krovne nosaće i kutije, isto po nekoj povoljnoj cijeni.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 13:11   #157
Imam wingbar i kit za dva razlicita auta. Ni na jednom do 120-130 nemas pojma da su na krovu, ali kutija je zaglusujuca. Nakon dva sata voznje si lud. Do 100 necujna, u pravilu ne idem preko 130 sa njom na krovu, a na tih 130 je cudo jedno, uzas. 120 zadnja granica za normalnu voznju. Razlika u potrosnji je ravno litru, sa time da sam bez kutije u prosjeku nesto brzi.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
All Whell Drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 14:54   #158
Koja kutija?
Thule touring L na 130 nije necujan, al daleko od toga da je nepodnosljiv. Brze nisam vozio.
Uglavnom, na 80 skoro da ne znas da imas ista na krovu (nosac+kutija), definitivno tise od Menabo nosaca (i to bez kutije).
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 15:25   #159
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
Thule wingbar ne fuckaju. Imam i neki nosac kupljen u Lidlu (Menabo). Prva voznja i odlucio kupiti Thule. Menabo je fuckao vec pri 60km/h i to dosta. Thule ne fucka ni pri 100km/h.
Vidim da taj isti Menabo prodaje i Whitcar (ili kak se vec zovu) i da traze 799kn. Preeevise. Moj je kostao 300kn u Lidlu.
Uglavnom, tko je voljan trpiti fuckanje, nek si ga uzme. Tko nije, nek iskesira znatno vise. Ja nisam bio voljan to trpit.

Ma fučka i on. Doduše, na jednom su 4 komada a na drugom 3! Pick Up-ovi su u pitanju. A fučkali su i na karavanu gdje su bila dva. Istina, fučkaju manje od vulgaria kockastih.....

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 17:54   #160
Jel imas one gumice koje zatvaraju sve rupe, zljebove ()?
Moj nosac nena nigdje nikakav otvor koji bi fuckao...
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.