Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2009., 21:24   #61
www.krovni-nosaci.hr
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 15:21   #62
Pozdrav svima !
Evo ja sam mislio kupiti ovaj nosač za skije, ali nisam siguran ako taj paše na svaki auto, tim više što imam malo starije osnovne nosače četvrtastog oblika. Može li mi netko ko ima krovne nosače za skije ukratko opisat način kako se pričvrste na krov( je li to najobičniji vijak s maticom ili nešto drugo) da znam za kupnju.
Bildo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 15:21   #63
Imam krovne nosače od Citroen Xsare ('98), ali bez poprečnih šipki (istrulile!). Koliko sam uspio pronaći na internetu ti nosači bi mi odgovarli i za Renault Clio II ('04). Eh sada da li itko ima nosače za Clio pa da zna kolika dužina šipke treba biti da mogu dati napraviti ih si.
azzie83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 23:02   #64
Pa bilo je za kupiti tih poprečnih nosača posebno u velikim shoping centrima (Ipercoop,mercatone itd.)Nisu bili skupi.
Digit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 01:18   #65
a kako montirati to ? jel ima taj golf utore za nosače.. ja imam passat iz doba golfa 3 .. i nemam utore tj rupe na krovu za nosače... nikakve.. osim ak je nešto skriveno..? ( passat međulinija 93'. ) ja mislim da sam karavani mogu to
__________________
Moj potpis na forumu
Seltik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 01:44   #66
Quote:
Seltik kaže: Pogledaj post
a kako montirati to ? jel ima taj golf utore za nosače.. ja imam passat iz doba golfa 3 .. i nemam utore tj rupe na krovu za nosače... nikakve.. osim ak je nešto skriveno..? ( passat međulinija 93'. ) ja mislim da sam karavani mogu to
šta nemaš uzdužnu gumenu lajsnu na krovu...?
štenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 02:13   #67
Quote:
štenac kaže: Pogledaj post
šta nemaš uzdužnu gumenu lajsnu na krovu...?
Pa imam.. ali neznam kako funkcionira može neko objašnjenje?
__________________
Moj potpis na forumu
Seltik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 20:03   #68
Imam 2 nosača bicikala thule freeride, i oba dva imaju one trake za kotače na istoj strani-piše u uputstvima montaža na lijevu stranu pa svaki put kad stavljam bicikle, na jednom nosaču moram zavlačit ruku da mogu zaključat. Zanima me kako se to može okrenut jer mi je u uputstvima nešto na crtano ali jako nejasno...
Bildo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 23:08   #69
Bolje ti je postaviti pitanje na ovoj temi: https://www.forum.hr/showthread.php?t=539818
Ili nekoj drugoj vezanoj za biciklizam.
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 13:36   #70
Krovni nosači

U krovne nosače se ono baš ne kužim. Imam na unu neke no name i o.k. su mi. Frend traži sa Suzuki Swift 2008. sa 5 vrata. Trebaju mu za skije i biciklu. Thule i Mont Blanc su mu preskupi, ali ako bude potrebno i njih će kupit. Povoljnije je našao Cruz i Cam. Ima li netko kakvo iskustvo ili saznanje o navedenima. Što bi trebalo gledati na pojedinima? Da su metalni npr. za biciklu itd..? Hvala
finswimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 16:15   #71
http://tehnik-prom.150m.com/
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 19:25   #72
www.krovni-nosaci.hr
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 12:39   #73
Nemoj biti bedast, Tehnik-prom (tzv. Krovni nosači) nema nosače za Swifta (znam jer sam tražio), drugo nosači su im atestirani na 50 kg, 80 ili 90 km/h, pa ti ako želiš kockati sa smečem na autu kojim možeš i oštetiti auto i ugroziti ljude u prometu, samo ti daj.
A i kutije su im totalno jadne G3 (smeče koje nije zadovoljilo niti jedan test, a oni se pozivaju na neke testove, koje - norme upravljanja proizvodnjom ISO)!!!
A niti Cruz ti nije puno bolji iste brzine i nosivosti!
piston is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 12:59   #74
www.oglasnik.hr
www.auti.hr
__________________
"Najzanimljiviji automobili imaju po 20KS" Peter Stevens
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 14:00   #75
Quote:
music kaže: Pogledaj post
Ja sam tamo kupio, ali sve je prilično klimavo, pogotovo nosači za bike. Osnovni nosači nisu tako loši, ali ako misliš furati bicikle kupi nešto bolje.
Da osim kaj ne zadovoljavaju NITI JEDNU NORMU ps 50 kg ukupne nosivosti, 80 ili 90 km/h maksimalna dozvoljena brzina, prohrđavaju jako brzo, a i osoblje kemija, tj. ako nemaju nosač za auto uvaliti će ti bilo kaj, samo da prodaju. Sve u svemu KATASTROFA kvaliteta.
piston is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 16:11   #76
Za sve neupućene jedino Thule nosači i kutije imaju sve ateste , city crash test i 6 godišnje jamstvo . Pokriveni su u cijeloj HR i svjetu, imaju sve dijelove ako zatreba.
gator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 20:56   #77
zamjena

mijenjam krovne nosače za skije za 3-4 nosača za mtb bicikl

098 453 663 bez sms-a
kova1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 02:23   #78
Ekipa trebam hitno nabaviti nosače za onu kutiju na krovu najkasnije do utorka ujutro.

Trebaju mi nekakvi obični nosači (trebaju mi 1-2 puta max godišnje) te ne bih htio izdvojiti po 700-1000kn.
Znači nešto povoljnije cijene ako je moguće do 300njak kuna(?)

Gdje ih kupiti u Splitu i po kojoj cijeni? Automobil je punto mk2 5 vrata.


Unaprijed veliko hvala


edit: Ako pomaže trebaju mi oni nosači koji se zakače između krova i vrata jer punto nema na krovu one rupe gdje se učvršćuju nosači niti one uzdužne nosače kao kod karavana.

Zadnje uređivanje elitist : 22.08.2011. at 02:34.
elitist is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 20:21   #79
Fiat punto krovni nosači

Pozdrav svim forumašima. Imam jedno možda malo glupo pitanje, ali nemojte mi zamjerat, nisam u tom žargonu Ovak naime imam doma krovne nosače od puntiča 2002. god, znači mk2. On je bio sa 5 vrata. I sad me čovjek pito dali pašu na puntič taj model ali sa 3 vrata? Pa ako ima koja dobra dušica da to zna da mi kaže bio bih mu zahvalan...
LP
__________________
Nek se dimi, nek se zna, dizela vozim ja
marko_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 20:52   #80
Pašu.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.