Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2012., 14:24   #1541
Quote:
trinity9 kaže: Pogledaj post
Je znam, ali sam poslala mail u referadu i dobila sam odgovor da bi se u srijedu trebalo pojavit da je uplata primljena.
Meni se ne pojavljuje. Uplatila sam još prošli mjesec. A vidjet ćemo sutra, što drugo
__________________
we're a virus with shoes, okay? that's all we are.
Kim Jong-Il is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 14:38   #1542
Quote:
Kim Jong-Il kaže: Pogledaj post
Meni se ne pojavljuje. Uplatila sam još prošli mjesec. A vidjet ćemo sutra, što drugo
true
trinity9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 15:29   #1543
Nego, kako ćemo se prepoznati? ahahaha

Quote:
Kim Jong-Il kaže: Pogledaj post
Ako misliš na link zaduženja i uplate, mislim da je to vezano samo uz ispite državne mature.
Tako je. To je samo za ispite državne mature, nikakve uplate što se tiče prijemnih ispita se ovdje ne bi trebale voditi.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 17.06.2012. at 16:17.
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 17:21   #1544
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Tako je. To je samo za ispite državne mature, nikakve uplate što se tiče prijemnih ispita se ovdje ne bi trebale voditi.
Ah, neznam onda ja.. Ja samo znam kaj mi je ova žena u referadi rekla, da bi se trebalo u sustavu pojavit da je uplata primljena, al ak nije nikome onda je vjerojatno sve ok

A jel vam piše tamo na postani student kod rasporeda ispita mjesto gdje se polaže?

Zadnje uređivanje Bat Kol : 17.06.2012. at 16:20.
trinity9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 17:44   #1545
Quote:
trinity9 kaže: Pogledaj post
A jel vam piše tamo na postani student kod rasporeda ispita mjesto gdje se polaže?
Ne.. Inače, čuo sam da je osoba koja vodi računa o svemu tome, odjel za engleski jezik na fakultetu vrlo lijena osoba i da doslovno saznaš 5 minuta prije ispita gdje ćeš ga polagati bla bla..
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 19:54   #1546
Cool

Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Ne.. Inače, čuo sam da je osoba koja vodi računa o svemu tome, odjel za engleski jezik na fakultetu vrlo lijena osoba i da doslovno saznaš 5 minuta prije ispita gdje ćeš ga polagati bla bla..
ah budemo vidjeli sutra na licu mjesta
__________________
"Most folks are about as happy as they make up their minds to be." Abraham Lincoln
username94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 13:52   #1547
Koja ste učionica bili?

Ja 207!

Trinity, brijem da sam te prepoznao ali nisam bio siguran hahaha.. sorry
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 23:09   #1548
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Koja ste učionica bili?

Ja 207!

Trinity, brijem da sam te prepoznao ali nisam bio siguran hahaha.. sorry
ja isto 207. ^^ nego kako se vama to sve činilo, dojmovi i sl
Tifa182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 23:11   #1549
Quote:
Tifa182 kaže: Pogledaj post
ja isto 207. ^^ nego kako se vama to sve činilo, dojmovi i sl
ja sam bio u trapericama i nekoj bijeloj majici.. Ruke sam držao k'o neki boss,
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 23:15   #1550
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
ja sam bio u trapericama i nekoj bijeloj majici.. Ruke sam držao k'o neki boss,
mene najlakse opisat ko japanku -.-'' i onu kojoj je trema pojela svo znanje engleskog vjerojatno.. :P bas me zanima kako je drugima bilo
Tifa182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 23:17   #1551
Trinity je :)

awsome ti si bio pokraj mene? ili? ma nije bilo teško oke je bilo. ne preee dobro ne pree loše
__________________
"Most folks are about as happy as they make up their minds to be." Abraham Lincoln
username94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 23:20   #1552
Quote:
Tifa182 kaže: Pogledaj post
mene najlakse opisat ko japanku -.-'' i onu kojoj je trema pojela svo znanje engleskog vjerojatno.. :P bas me zanima kako je drugima bilo
Samo malo, rekla mi je ovdje jedna s foruma da je sjedila pokraj neke nervozne cure koja se tako tresla i išla joj kao govoriti neka se smiri bla bla hahaha

Quote:
username94 kaže: Pogledaj post
awsome ti si bio pokraj mene? ili? ma nije bilo teško oke je bilo. ne preee dobro ne pree loše
Može biti..
Ako da, si ti bila s moje lijeve ili desne strane?

Zadnje uređivanje Fashion Barbie : 15.06.2012. at 08:26. Reason: spajanje postova
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 23:31   #1553
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Samo malo, rekla mi je ovdje jedna s foruma da je sjedila pokraj neke nervozne cure koja se tako tresla i išla joj kao govoriti neka se smiri bla bla hahaha
hahahaha, ma nee to nisam bila ja, trema me oprala dok sam skontala da mi nejdu sve recenice na prvom dijelu onako glatko da upisujem automatski rijeci
da se tresla sva.. pa mislim, malo too much :P
Tifa182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 11:53   #1554
zašto nije moguće prijaviti predmete na filozofskom preko stranice postani student?
kada se piše prijemni iz psihologije? koliko je sam smjer kvalitetan?
Griffs is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 12:56   #1555
Quote:
Griffs kaže: Pogledaj post
zašto nije moguće prijaviti predmete na filozofskom preko stranice postani student?
kada se piše prijemni iz psihologije? koliko je sam smjer kvalitetan?
ne možeš prijavit one za koje je potreban prijemni, za svaki studij ti piše do kojeg datuma se može prijavit.
Alayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 13:18   #1556
Quote:
Kim Jong-Il kaže: Pogledaj post
S desne strane klikni na mapu kampusa, filozofski fakultet je označen tamnoplavom bojom. Stavi kvačicu na autobusne stanice i uočit ćeš da bus staje točno preko puta kampusa. Ta je stanica udaljena dvije... stanice od posljednje.. stanice (kvragu i ponavljanje). Možeš izaći i na posljednjoj, pa prošetati prema faksu, mislim da imaš nekih 5 minuta hoda (ako i toliko). Sretno svima!
Hvala na uputama, ipak sam našla od prve
Kako vam se inače činio ispit?
Jel' bio netko 308?
__________________
tell the devil I said “hey” when you get back to where you're from
LadyM* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 14:33   #1557
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Samo malo, rekla mi je ovdje jedna s foruma da je sjedila pokraj neke nervozne cure koja se tako tresla i išla joj kao govoriti neka se smiri bla bla hahaha



Može biti..
Ako da, si ti bila s moje lijeve ili desne strane?
lijeve odme do prolaza
trinity9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 15:33   #1558
Hej ekipa trebam hitno odgovor ... Dali za filozofski u rijeci, psihologija za prijemni treba platiti što ?? Ako da koliko, kada, gdje .... Plz HITNO HITNO HITNO !!!!

P.S. Zvao sam njihove urede sada i nitko mi se ne javlja :/
Miket21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 18:21   #1559
Treba, naravno. Ali si se prekasno sjetio, barem mislim da ti je već prekasno. Trebalo je isprintat prijavnicu, ispuniti ju i uplatiti 150 kuna na njihov žiro račun i poslati zajedno sa prijavnicom i uplatnicu. Koliko ja znam, taj prijemni je sad negdje, sumnjam da još stigneš poslati prijavnicu, odnosno imaju određeni rok do kada primaju prijave.
__________________
tell the devil I said “hey” when you get back to where you're from
LadyM* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 21:29   #1560
Smile

ciao ljudi!
mene bi samo zanimalo kakvi su studij talijanistike i germanistike u rijeci s obzirom na to, da mi je to prvi izbor i da to već oduvijek želim studirati!
Zahvaljujem unaprijed na odgovoru!
sunshine93 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.